На какво се дължи това не знам
Здравейте,
Аз съм момиче на 20г. а дългогодишният ми приятел на 28. Това за което ще пиша се отнася за него и за нашата връзка. С него сме от 3 години и както при всяка връзка и нашата беше перфектна в наалото, но с времето нещо се промени като чели си омръзнахме като че ли нчкой се меси в нещата ни. Първите проблеми са от това че майка му не ме харесва още от първив ден не ме иска. Той много я слуша и си дава всичките пари на нея както и с тези пари той издържа всички у тях (майка си баща си и брат си). Ние не живеем двамата защото те какво щвли да правят без пари когато той се махнел а никой не работи от тях всички чакат на него а заплатата му не е голяма малко над минималната. Ние не излизаме на кафе или някаде другаде защото нямаме пари нали ги дава всичките на майка си. У тях не можем да идем да живеем зашото тя не ме иска а баща му е пълна п*тка не може нищо да и каже. По принцип моят приятел е много добър и може би затова позволява така да е всичко. Другият проблем е че преди 6 месеца започна нова работа и от както е там в него се вижда и усеща коренна промяна самото му държание към мен е непоносимо постоянно ми се прави на велик той можел и знаел всичко а когато стане въпрос за нещо сериозно да седна да поговоря с него за това как се е променил ми казва че съм ненормална и т. н. Всяко нешо е по-важно от мен дали телефона дали приятелите дали компютърните игри дали майка му... А той не е такъв хора супер добър е и знам че ме обича както и аз него а аз искам само да съм на 1-во място за него както е той за мен да мисли за нас ние да сме добре само това искам. Моля ви се кажете ми аз ли съм причината и не го разбрам или някой страничен ни бърка живота.
Благодаря предварително.

Коментари

1.   За сполуката или несполуката на една връзка винаги са виновни двамата. Никой не може да ти съсипе връзката, ако двамата се обичате, уважавате и държите един на друг. Според мен вашата връзка е изчерпана или нещо не достига, щом не можете да се откъснете от старите си семейства, да заживеете заедно и да водите ваш си живот. Пишеш за неговите пари, къде ходили - ами ти не работиш ли? Покани го на кафе един път, ако е мъж ще се засрами и ще гледа другия път да има пари да си плати кафето. Започни да живееш - ходи на кино, на шопинг с приятелки, купи си кола - твоите пари не ходят при неговите родители, нали? Къде ти е проблемът? Дори на почивки можеш да ходиш сама или с приятелки... или май те е яд, че не те глези с подаръци и почивки, а дава парите на мамчето си?
Ами ако не ти харесва - има достатачно нормални мъже, които не живят при и за мама. Ти си избираш мъжа. Този няма да се промени, а и не виждам да държи достатачно на теб, щом не намира сили да живее с теб и за теб. Животът ви си го правите вие двамата, а иначе всеки е свободен да си живее живота - нищо не ти пречи да живееш своя.