Изневяра ли е?
От 2 години имам сериозен приятел и го обичам много, но от известно време излизам тайничко и с едно бивше гадже но не правя секс с него поне не с проникване.. правя му само свирки и той се съгласява с това.. Трябва ли да се чувствам виновна? Дали да си призная?

Коментари

1.   Да, определено е изневяра. Дали ще се чувстваш виновна - това зависи от морала ти. Само не си признавай и не причинявай болка на невинния си приятел. Запази душевните си терзания за самата себе си. Лапай си каквото искаш и когато искаш, но ако лапаш половите органи на чужди мъже „тайничко“, то това по определение си е изневяра.

3.   Лелле какаво е това аз обичам сегашният много ама старият му лапам пишката какво момиче си за бога.
Ти имаш ли морал утре ще се ожениш за друг ама на старите ще ходиш да им лапаш...
Какво според теб е това мила.
Спри даа го правиш поне и ти да бе изпитала веднаж оргазъм от старият го разбирам и то зо веднъж и край.
Спри да се виждаш с старият, че не знам каво ще стане ако разбере твмоят.
ООООООООООООООООООО това за свирката не го задавай повече..
Защото е много тъпо.
Виж аз също веднъж изневерих на моят ама после много съжалявах пропаднах съвестта ме ядеше после спря амяа кога когато го заагубих човекът до мен. Срещнах новата си зведа така, че сега съм
щастливо женена и не мислуя за глупости...

5.   Много ясно , ти луда ли си .Горкия ти нищо не подозиращ приятел!

6.   Щом го вършиш зад гърба на приятеля си и има вид полов контакт, изневяра е, какво да е друго? ! Не си признавай и реши сама за себе си какво искаш, кого искаш и остани само с единият. И се моли приятелят ти да не разбере!

Боби

8.   Разбира се, че е изневяра. Действията ви говорят сами за себе си... успех с лъжите след тва ;D

9.   Нека те питам нещо. Ако приятеля ти ходи да лиже бившата си, това изневяра ли е?
Горе долу е същото. И поне имай достатъчно смелост да си признаеш какви ги вършиш зад гърба му и да си понесеш последствията. После ревете по форумите-ама той такъв, ама той ми изневери. Като ходите поне си признавайте. И дали да се чувстваш виновна-ами явно обичаш играта на криеница и лъжите.
Маги

12.   Ахаха, много обичала единия, но тайничко лапала пишката на предишния си. Надалеч от такива гаджета.

13.   Малоумни въпроси се задават тук напоследък. Ами не, хич не е изневяра, да знаеш!

16.   Потрес! Разбира се че е изневяра. представи си че на твоя човек бившата му го продухва. И може би и той задоволява нея или някоя друга по някакъв начин. Според теб това изневяра ли е? И най-вече как ще се почустваш ако разбереш?

17.   Ха хаааа! Колко смешно! Я ми кажете да се целуваш с чужд мъж изневяра ли е? И съответно мъж да целува чужда невяста?

18.   Не миличка, спокойно, не е изневяра. За твое спокойствие не е изневяра, дори и да му гълташ, да му пускаш анален секс, дори да правиш тройка, като на единия му духаш, а другия му пускаш анален... дори и двоен анален не изневяра... , докато не разбере приятелят ти - виж тогава е изневяра!

Боже!!! Това младо поколение, съвсем е изгубило репер в морално, ценностните качества!

Изневяра е всяко положение, при което единият от партньорите вярва, че във връзката им съществува честност и доверие, а другият тайно нарушава това!

Ако не беше изневяра, нямаше да питаш скъпа!

19.   Не ги слушай, не е изневяра! Да лапаш пишки е бизнес.

Дядо Торбалан

20.   Не си повече от 15 годишна. Такива тъпотии са присъщи за децата.
Коко

21.   Не, мила, не е изневяра. Аз се посмях с един колега няколко пъти, защото той обича да се шегува и ми теглиха един бой. Съответно разделихме се :Д Чак ми е смешно като си помисля сега, защото през това време неговата пък женена колежка... познай какво правела :Д Така че - субективно е :Д :Д :Д

22.   Не е изневяра!
Покани приятеля си, да направите тройка!

23.   да изневяра е

25.   много го обичаш но го целувш с устата, с която лапаш кура на друг? интересна е вашата женска любов...

29.   Аз, наистина ще помоля авторката да отговори. Ако нейния приятел лиже някоя това изневяра ли е? !
Ж 31