Объркана съм
Здравейте и от мен, аз съм момиче на 18г от четири месеца ходя с едно момче на 20 и така много съм объркана в чувствата му към мен следния въпрос, който ме тормози постоянно е дали изобщо ме харесва като жена. Съмненията са ми породени от някои негови изцепки, като ще ви дам примери: един път се разхождахме и видяхме красиво момиче с не толкова хубаво момче, и той каза "красивите ябълки прасетата ги ядат" аз нищо не казах и реших да го пробвам един път не се бях гримирала, нито нагласи и минавамe покрай една огледална сграда и се огледах и казах, колко съм грозна днес, а той ми каза няма нищо и това страшно много ме вбеси поне да си беше направил труда да ме излъже нещо. Другото което ми е правило впечатление, че никога не ми е правил комплимент за нещо няма значение, за какво дали ще е за визията ми или за някаква моя промяна. Ако не ме харесва, защо тогава направи първата крачка и иска да тръгне с мен това не ми е ясно, и за нашето бъдеще сме си говорили и за деца и за много сериозни теми, и с родителите му ме запозна, но не знам защо не мисля че ме взима за красива, не мога да го разбера, само знам че харесва жени с дебели устни, а моите са тънки друго не знам, какво точно харесва в жените. Хем се проявява като сериозен, хем нещо ми липсва в него, също така секса между нас върви много добре, той е много доволен и аз също, но не знам защо само за това си мисля дали ме харесва. Това е първото момче, с което така ми се случва досега не ми се е случвало, а й искам да кажа още нещо, мисля си че има голямо самочувствие за себе си. Вие, как мислите ще се радвам да ми помогнете!

Коментари

1.   Не си споменала дали го обичаш, сигурно затова му се връзваш. Не смятам, че ако изглеждаш толкова зле, той би тръгнал да се разхожда с теб, ако има такова голямо самочувствие.
Според мен има нужда от един"шут", накарай го да ревнува или го питай направо, мисли ли че си хубава :)

3.   Виж сега.. това са сложни отношения и колкото повече се опитваш да го разбираш, толкова по тъпа ще се чувстваш! Ще ти кажа само да не очакваш много от него ;)

4.   Това че си без грим не значи че си грозна.
Най-много грима да те направи грозна или да прикрие истинската ти (натурална) красота.

Но... какво да направя. Махай го тоя. Не е романтик.
Любовта без романтика, не е любов.
А комплиментите са също вид романтика ;)
А той какви комплименти ти прави иобщо?
Никакви.

Взел те е само за секса ;)

Едно Момче-20г.

5.   Щом е с теб значи те харесва, а за да му натриеш носа се изтупай някой път-грим, прическа, токчета и излезте, ако не ти направи комплимент му кажи виж го този колко е красив.

6.   Ми щом е с теб значи те харесва. Може би просто не е от тези дето постоянно правят комплименти. Или пък не го вълнува само външният вид. Или пък ти твърде мн си свикнала всички да ти казват, че си мн красива и сега той като не го прави постоянно ти е криво. Лично според мен момчетата, които прекалено мн се мазнят на приятелките си са досадни.
Ж19

7.   Няма му нищо. харесваси те... и аз имам приятелки които харесвам като човек, и желая да имам повече от тях, отк олкото с поредната кифла, да я "прасна" и да си ходя.
Това ли искаш да бъдеш за него?

8.   Много се смях "казах, колко съм грозна днес, а той ми каза няма нищо".... Свиквай понякога не се сещат да направят един комплимент на жената до себе си. Това според моят приятел било простотия и лигавщина. Но бъди сигурна, че те харесва и вътрешно и външно иначе защо е с теб? Човек се привлича от външният вид, после заобиква индивида заради вътрешният заряд, който притежава. Успокой се и заключи очакванията си накъде на дълбоко, няма да отговори на тях. Така ще ти е по-леко и няма да тровиш и себе си и него

9.   пуби, слушай сега, ако той беше на 45 щеше да се сеща за всичко, а ти ако беше на 43 щеше да искаш много по-малко, е да ама той е на 20 и се сеща за малко, а ти си на 18 и искаш по много от всичко.
Не си блъскай главата с неща които нямат значение, ама никакво значение. Ако се уважавате и обичате всичко е наред, ако чакаш принца кавалер ще си останеш с чакането ама и недоклатена.