Излъгана
Здравейте на всички!
Може би много са преживели това, което ще напиша аз. Моята история е следната, че преди време, се запознах с човек-мъж, който в началото не ми беше ако мога да нарека интересен. Но с времето на опознаване се окажа, че той е мъж мечта - внимателен, интелигентен, вазпитан, знаещт как да накара една жена да се чувства желана. Всичко беше много красиво, до мига, в който ми каза, че е семеен и просто е искал малко разнообразие от сивото си ежедневие, но така стана и направи, че се влюбих в него и сега единствено за него мисля постоянно.

Моля ви посаветвайте ме какво да правя. От усмихната, весела аз станах тъжна, умислена и мечтаешта за мига, в който ще го видя. Предварително ви благодаря!

Коментари

1.   Миличка здравей!

Моят съвет, не само към теб, но и към всички госпожици, моля ви, където има друга жена не се намесвайте. Незнаете колко много боли. Нищо лично, но заради една лигава пикла, живота на мен и годеника ми се обърка много. Заряза ме 6 седмици преди сватбата, заради нея, сгодиха се, живяха 3 месеца заедно. Нейният приятел е в Англия, тя жевееше на квартира, сега се връща и тя какво прави?! Дига си гълабите от мъжа, за когото щях да се омъжвам. Жевееше при него само, за да не плаща квартира, а идиота и подари пръстен като мислеше, че с нея ще бъде много много щастлив.

И сега тя си жевее живота щастливо, а аз какво да правя. За него вече не ме интересува, предупредих я за нея. "Който гроб копае други му, сам пада в него".

2.   Сама разбираш, че с този мъж нямаш бъдеще. Откъсни се от него, ще пострадаш месец, може би два, но трябва да продължиш живота си напред. Колкото и да ти е добре, само си губиш времето. Ти ще останеш за него просто развлечение, а твоето време си минава и ти трябва да си потърсиш спътника в живота. Успех!!!

3.   Мисля, че трябва да се опиташ да го забравиш. Той не е постъпил правилно, след като не ти е казал още в началото, че е женен. Излизай с приятели, забавлявай се, срещай се с нови хора-така може да се появи и някой, който да те накара да го забравиш!

4.   Човекът ти е казал, че за него това е един флирт, който ще внесе малко емоция в скучния му живот. Но той дори и скучен, си е негов, така че не се бъркай. Потърси си щастието с някой необвързан. Не е редно да разбиваш семейство...всеки има нужда да кръшне малко...и мъжа и жената, но важното е да го направи така че другият да не бъде потърпевш. Приеми го и го преживей. Смело напред и дано не ти завърти главата пак някой с халка на пръста или пък в джоба, защото където и да я крие, тя е там и само може да ти напомня грозната истина, че ти няма да си г-жа Еди коя си, а Любовницата, което понякога хич не е зле. Зависи ти как приемаш нещата.
Избирай и смело напред!

5.   Бягай далече от такъв мъж , колкото и да ти е трудно.

6.   Остави го женения мъж, жена му не е виновна, за да страда, защото такива връзки накрая излизат наяве. А ако има деца-още по-лошо, ще страдат и те. Казвам го от личен опит, една такава госпожица разби живота ми, на децата ми и на бившия ми съпруг. Виновен е този, че се заиграва с теб, виновна си и ти, че като знаеш, че е женен не го оставиш. Мъже наоколо-бол. Ако аз съм на мястото на жена му и разбера ще те намеря и направо ще ти скъсам главата, а него ще изгоня на улицата. Вярвай ми, направих го това и досега злорадствам като си спомня физиономията и и като си спомня как съдът го изхвърли от къщи, а аз-дрехите му в чували.

7.   №6 я ми кажи как го направи защото мъжът ми е арабин живее в гърция аз си дойдох с детето заради кучки като тази сега друга го е превзела и е станала мюсюлманка и кърпа е сложила за да го задържи и успя да ни раздели но той не ми дава развод и ме заплашва че ако се разведа ще ми вземе всичко я ми кажи как го изгони а за нея не мисля сама се е наказала достатъчно