Прекалено много ме наранява
Здравейте. пише ви едно вече на края на силите си момиче. става въпрос за моя приятел... започна да се държи ужасно с мен. но да започна от начало. Когато тръгнахме всичко беше добре, идеално, радвахме се един на друг, смеех ме.. той ми се обаждаше по няколко пъти на ден, приказвахме си с часове. до периода от преди 5 месеца започна да се отнася с мен като с боклук но как да го кажа по възможно най-нормалния начин. всичко беше само с думи и бяха толкова силни че ако ме беше пребил нямаше да ме боли толкова. а се обнадеждавах много време, че това е заради проблемите му затова е изнервен толкова, но уви тези моменти станаха постояни. кой си няма проблеми в днешно време? и аз си имам но нито един път не съм го наранила с нищо даже и с думи. не оценява какво момиче си е намерил.. аз давах всичко за него, наистина много си го обичах... но много ме наранява вече.. не минава и ден без сълзи... живота ми от рай се превърна в пълен ад.. незнам какво да правя.. много ми е трудно вече едва издържам. моля дайте ми някакъв съвет :((

Коментари

1.   Съветът ми е по принцип да не се занимаваш с мъже, които нямат елементарна култура и не знаят как да се държат с една жена. В основата на една връзка е на първо място любовта, но ако няма уважение, елементарен човешки тон - то няма как да има и любов към другия, защото кой мъж ще се отнася така с жената, която обича?
Не вярвам такъв мъж да се промени. Виж семейството му - отношението на баща му към майка му и ще видиш, как ще завършиш, ако останеш с него.
Иначе - препоръчителна литература за добри момичета като теб - „Защо мъжете си падат по кучки“ и „Защо мъжете се женят за кучки“ на Шери Аргов.
„Кучката, за която става дума в тази книга, не е зла, груба, властна или отмъстителна. Тя не е и жената, която владее всички сексуални техники и ги използва, за да манипулира мъжете. Тук става дума за онази жена, за която мъжете мечтаят.
А тя е нежна, но силна. Тя е изкусителка, която притежава магнетична власт. Тази жена не се отказва от собствения си живот, за да преследва някои мъж, нито прави компромиси, когато той прекрачи границата. Тя никога не му позволява да мисли, че я притежава напълно, и затова той никога не спира да се старае.
И ако някой се съмнява, че точно тази жена привлича и задържа мъжете до себе си, нека попита самите мъже. “

2.   Ами отивай си! Какво да ти кажем?

3.   хубавите ябълки ги ядът прасетата! не съм го измислил аз

4.   Ако даваш повече, отколкото той на теб, ще спре да те уважава. Зае*и го и да видиш как ще смени стратегията.

5.   Отдалечи се малко от него, дай му повод да се замисли. Според мен си му дала толкова много, че той се е "наситил". "Ако му дадеш всички хубави ябълки той няма да иска дървото" (цитат)