Да го потърся ли?
Здравейте! Аз съм момиче и бих искала да споделя една история, която от дълго време ме измъчва!
Преди известно време се запознах с едено момче, влубих се с в него .Мислих си, че тои ми дава всичко, от което имам нужда и е с мен, не защото иска само да преспи!

Докато сам ре6и,4е трябва да прекъснем връзката. Каза ми, че нямало смисъл да продължаваме и същевременно ми показа арогантното си държание към мен. Даде ми ясно да разбера точно какво е искал от мен. И може би точно за това ме заряза, защото не му позволих!

Разделихме се, но след известно време ме потърси и ми каза, че не искал да се получава точно така, но аз му отказах, защото бях мн обидена.
Но сега дълго време след това се усещам, че мисля за него дори ми липсва като компания
Въпросът ми е дали да го потърся?

Коментари

1.   Не го търси!Не му позволявай да те използва.Има толкова много момчета,които също могат да са ти приятна компания,без да се държат лошо с теб.

2.   Ами според мен правилно си постъпила,че си му отказала,защото ако имаше ИСТИНСКИ чуства към теб нямаше въобще да казва край на вашата връска!

А моят съвет е че трябва да го зарежеш,защото ако наистина те обичаше нямаше да скъсвате!Затова не го търси (знам,че няма да ти е лесно) започни на ново...излизай с приятел...прави каквото обичаш...запознавай се с нови хора :) Успех!

3.   от Автора- Благодаря Ви за съветите,знаех си че 6те трябва да продължа напред,но исках с някои да го споделя

4.   До номер 2

ИСТИНСКИТЕ чуства не винаги са основателна причина да не късаш с някой. Аз лично съм прекъсвал връзки дори когато съм имал много силни чуства към партньорката. Просто понякога разума е много по-важен от чуствата ти към някой.

А колкото до авторката мисля, че ще бъдеш по-щастлива ако не се държиш за празната си гордост като се държиш настрана от него, а просто изясниш положението.
Защото доколкото чета от поста ти и на самата теб не ти е много ясно защо сте скъсали. И след като ти липсва като компания можеш просто да му звъннеш и да излезете някъде никой не ти казва, че отново трябва да сте гаджета.

Както и да е ти си знаеш :-) просто един съвет и от мен.

5.   Никой не е казал,че се държа за празната си гордост!
Разделихме се,защото ми каза,че иска да преспи с мен по наи вулгарния начин и нищо повече не е искал.Е?Трябва ли да се подлагам на унижение?!
от авторката до номер 4

6.   :-) Добре де :-) това не си го уточнила ... в такъв случай ти си знаеш ...

7.   Не го търси.. аз преживях същото с 1 момче ..бяхме заедно 10 месеца.. аз толкова много го обичах ..той беше с 2 крака в лайната от лигощина дори щеше да влезне в затвор.. всички го изоставиха само аз бях до него в тези моменти и накрая той ми каза късаме и аз го попитах защо и той ми отговори ами аз заради теб вече 7 месеца съм на сухо което говори , че през първите 3 месеца в които бяхме заедно не е бил само с мен.. накрая аз спрях да му вървя зад задника и няколко месеца след тва той се усъзна аз колко много несхта съм направила за него и когато всички го изоставиха , че само аз бях с него и постоянно ми звънеше търсеше ме разпитваше за мен , но аз все го режех и това несхто продължава вече месеци..той ако иска да е с теб нека той да те потърси..не се унижавай ти...!