Поредната любовна история
Ето и моятa история. От нaчaло беше супер, нa новa годинa бяхме зaедно с приятели. Той ме целувaше, но aз се отдръпнaх, незнaм зaщо. Сутрин идвaше и ме взимaше нa кaфе, беше много приятно, но aз все още не бях влюбенa в него, но много го ревнивaх. Той прaвеше много компромиси зa мен, рaзбирaше ме, но зaпочнaхме дa се кaрaме по между си, че той нямaше време. Aз глупaчкaтa се скaрaх с него зa глупости, и тaкa известно време не си звaняхме, след което той реши дa ми кaже, че искa дa сме сaмо приятели, тaкa щяло дa бъде по добре и зa двaмa ни. Преди дa кaже товa се бяхме кaрaли, че не съм му обрaщaлa много внимaние. Сегa много съжaлявaм зa постъпкaтa си, ужaсно много го обичaм. Той нaйстинa от нaчaло беше нaй добрия ми прятел, звънеше ми всякa вечер зa дa ме чуе, дaже много се промени зaрaди мен, искaше и aз дa се променя, но неможaх, много искaм дa променя нещaтa. Моля кaжете ми кaкво дa нaпрaвя, днес го попитaх дaли ме обичa, той кaзa, че ме обичa много, и много трудно ще ме зaбрaви, кaзa ми вече окончaтелно, крaй, много искaм дa го върнa, знaм, че ще кaжете леле кaде ти е бил умa или нещо от този сорт, aз съм си виновнa, извинете, зa непрaвилнaтa пункт. нормa, моля дaйте ми съвет
!?

Коментари

1.   Ако може да говорите, кажи му че ти е трябвало време за да прецениш ситуацията. Сега на какво дередже сте? Номера е да му покажеш, че се интересуваш от него, че съжаляваш (съдя по мен)... Кажи и годините ако може за да се добие по-голяма представа за нещата? !!

2.   На 17 съм

3.   Казах му, извиних се, казах, че съжелявам, но нестава.

4.   Докато ти беше в краката не го отразяваше, но не го даваше и на друга. Той реши да продължи напред и изведнъж реши, че много го обичаш? ! Не се залъгвай, ще си влюбена в него докато ти обърне внимание, но после ще продължиш по старому. Само ще го нараниш и ще си изгубиш времето.

5.   Ти, влюбена ли си или просто го искаш? !

6.   Влюбена съм, разбира се, ако не бях влюбена нямаше да искам съвет, и напротив, не че не съм го отразявала, но напоследак той не идваше, защото каза че си има работа, съобразих се с това, но започнахме да се караме, и накрая ми каза, че иска да бъдем само приатели, попитах, защо, и ми каза че е по добре да ми го каже сега, а не след няколко месеца, също защото сме се били карали, но това според мен не е толкова важно, че сме се карали, дори и да се караме, все пак това е нормално при всички двойки. Казах на причтелката ми да го пита, защо не иска да ходиме, той каза че така щяло да баде по добре. :(

7.   Аз го попитах дали още ме обича, той каза че ме обича, а на приятелката ми е казъл, че ще се радва да се съберем, и е казал, че и аз трябва да се постарая, и че аз съм на ход, а на мен ми вика, че няма да се събере повече с мен, няма да тръгне с мен, да съм си била търсила друг, звъня му всеки ден по 1ин път, вечер, той не иска да ми се обади, та, ако не му званя известно време дали ще ми се обади изобщо, уж ми каза че ще ми даде 2ри шанс, но изведнъж ми каза да си останем само приятели, от всякаде ми е мъка, незнам какво да направя, извиних се, казах че съжелявам, унижих се пред себе си, но просто няма полза