Да я потърся ли?
Oт една година имам връзка с момиче. Тази връзка започна малко странно...тя беше гадже на мой приятел, но впоследствие започнахме с нея много да си говориме , споделяме, станахме много близки и трудно но тръгнахме заедно. От тогава този мой приятел полудя- вече с негго сме врагове, но проблемът е , че той непрекъснато я следи къде ходи, кво прави и понеже не ми се иска да става бой често с нея избягваме срещи...тя обаче излизаше и с още едно момче, което явно харесваше- само да кажа- курва не е- просто е момиче с характер , а и много и се натискат мъжете:(. може би аз прекалих с ревността, понеже много често и звъня да питам къде е и последния път я събудих много рано , тя ме помоли да не и звъня и аз като побъркан и звънях може би 50 пъти подред, накрая тя полудя, изкл'чи си всички телефони, след като ги пусна аз пак и звънях, тя ми написа смс-и че не може да ме понася повече, да се махна от живота и , заплашваше ме даже да спра да и звъня и накрая телефона и започна да го вдига някакво момче, От тогава спрях да и звъня и вече трети ден не сме се чували- до този момент за тази година се чувахме всеки ден по много пъти- тя също ми звънеше често. Обичахме се, тя мен също- личеше си по всичко, по нежните думи, които ми говореше, по секса, който имахме....къса ми се съррцето сега, обожавам я, но ако я потърся пак може би ще ме отреже отново. Имам ли някакъв шанс отново. Много съжалявам , че така безотговорно и звънях, съжалявам, прросто ужасно я ревнувам. Моля ви се дайте ми съвет, не мога да си позволя да я загубя. Твърде ценна е за мен.

Коментари

1.   Достатъчно си я търсил. Звъниш й рано сутрин, тя със сънен глас те моли да престанеш и ти й звъниш 50 пъти подред...

В същото време, когато освен теб ходи с твой приятел и с още някакъв там, и това са само тези, за които ти знаеш. Момиче със характер - аха, добре ви върти всичките.

Забрави я и продължи напред. Животът ти не се изчерпва само с едно момиче. Извлечи си поука от станалото и го използвай, за да развиеш собствения си характер. И най-вече пребори тая пуста ревност, че само ще те изяде отвътре ;)