Още ме боли
Още ме боли, че тръгна си от мен... още ме боли, че те виждам всеки ден.. още ме боли от твойто безразличие... още ме боли, че щастието ми се превърна в страдание по теб. За мене беше първата любов... силно се надявам и аз да съм била за теб такава. Но зная, че за каквото и да става, никой друг не ще обичам толкова силно.., а за теб животът просто продължава.
Правя се на силна... със усмивка на уста те поздравявам, дори говорим си като приятели.., но вътре всичко в мен гори от болка.., а аз продължавам да се усмихвам.

Връзката ни беше кратка, но за мен всеки миг със тебе беше най-прекрасен на света. Не исках да помисля нито за момент, че ще те изгубя някой ден. ;( Но този ден дойде... усетих го от само себе си... Започна да се отчуждаваш, от ласките ми ти да бягаш... Когато каза "трябва да говорим", аз знаех вече за какво.

Поне не ми го каза лично, спести ми унижението, да видиш как в сълзи се давя и краят на живота си представям. Месеци наред аз бях руина, оттогава мина може би година, но аз още трепвам щом те видя, но трая си - нали съм нежелана... С усмивка аз понасям всеки твой флирт с друго момиче... понякога и с тези, които "приятелки" наричам...
Понасям и шегите ти по мой адрес... обидите, за тебе мимолетни - но врязващи се дълбоко в сърцето ми.

Нима не знаеш че, ме нарани... да беше ме оставил преди да те обикна... по-малко щеше да боли. Приятелките ми настояваха, че с времето щяло да мине. Но, ето ме след повече от година, аз продължавам да мисля за теб и дори те сънувам понякога.
Сънувам че сме заедно, че всичко е както преди и се обичаме.., но се събуждам и осъзнавам жестоката истина - никога няма да е както преди... никога няма да се разтапям с прегръдките ти, да сещам целувките ти... След това заплаквам горчиво... На вечерта аз заспивам с желанието съня да се повтори и пак да съм щастлива... и всеки път си пожелавам да не се събудя, да не свършат никога тези мигове щастие, откраднати от фантазията ми.

Коментари

1.   И аз съм се чувствала така наистина е гадно .но с помощта на приятелите ти ще го преодолееш рано или късно ..,но този човек винаги ще има място в сърцето ти ... !

2.   ...Ще ти мине, бъди сигурна и най-вече силна!!!

3.   И на мен ми се е случвало. Много го обичах, дори беше минало година и още го обичах. Но с течение на времето. Започнах да излизам и с дуги момчета. Започнах да се чувствам щастлива и без него. И знаеш ли... сега пак се влюбих. И отново съм щастлива.

С течение на времето и когато си намериш друг ( а със сигурност ще има) ще видиш, че ще го забравиш. Времето всичко лекува. Дали за месеци или години, но лекува. Забрави го. Човек, който само те наранява, не заслужава вниманието ти. ;))) Успех