Кучка или нещо повече?
Здравейте :) Аз съм момче на 18 години. С "моята" приятелка имахме връзка за 9 месеца. Тя беше на 16 години, много красива, умна, чаровна и познайте девствена. Семейство то и беше по-строго и не приемаха много нашата връзка. С нея сме говорили няколко пъти за секс и тя все ми казваше, че не е готова и че и трябва още време. Не съм настоявал да го правим. Просто се влюбих в това момиче и бях готов да я чакам колкото трябва. За това време което бяхме заедно аз правех така, че тя да се чувства добре и щастлива с мен. Всичко вървеше добре, аз бях се влюбил до уши в нея, уважавах я, не съм и се сърдил ако не може да излезе заради техните и т. н... НО какво направи тя в замяна. В дена в който правехме 9 месеца аз бях приготвил всичко нужно за един хубав пикник, бях намерил идеалното място, изтеглих много хубав филм който да гледаме, а тя ми се обади и каза, че не иска да се виждаме повече и че нашата връзка приключва до тук. Аз бях просто стъписан от това което ми каза. Звънях и няколко пъти тя все не ми дигаше и реших да поразпитам малко нейните приятелки какво съм направил, че ме заряза така внезапно. Оказа се, че момичето което познавам го нямало вече. Тя беше се изчу.. ла с един от мойте приятели който беше девствен и пълен идиот. И какво стана накрая аз бях наранен и се чувствах използван. А тя загуби девствеността по най-тъпия начин и забременя от този идиот. След тази случка аз спрях да се доверявам на момичетата и досега не почуствах същата обич която изпитвах към нея. Беше платонична любов, накрая ме прецака по най-долния начин, но въпреки всичко се радвам за моментите които имахме заедно. Кучка или нещо повече? Вие кажете :)

Коментари

1.   Каква кучка, авторе - тя е нещо ПО-МАЛКО - ГЛУПАЧКА.
И май си е получила заслуженото - животът е голяма кучка, да знаеш! Гледай само напред и не се занимавай с недорасли пикли, а погледни сред момичетата на твоите години или при каките. Остави ги тези да се развиват и не си губи времето.

2.   а ти девствен ли си и щеше ли да я чакаш? помисли, може да мисли че не може да задоволи нуждите които ти изпитваш

3.   От Автора: Обичах я такава каквато е. Не настоявах за секс, защото исках този "пръв път" да бъде по нейна воля. Да може да го запомни с добро, а не по този глупав начин. Но явно въпреки доброто ми държание, тя е търсила идиота който да я използва.

4.   Авторе, ти знаеш ли че с моята приятелка бях 3 години и тя беше девствена и ме отряза без причина ей така, сигурно и тя е направила някоя глупост ама не ме й интересува вече, аз си имам нов човек в живота и нека бъде щастлива с когото си иска, та само напред баце, няма да се отчайваш :) м21

5.   Нормално. Никога не се предоверявай на човека до теб. Ще ти бъде обица на ухото.

6.   Абе аз не мога да ви разбера как може да се хващате с момчета дето са на 15-16 а вие на 18-19. Аз никога не съм имал по малка от мен приятелка. Винаги на моите години или малко по-голяма. Аз ги гледам и тия от моя клас(11)са некви дебили. Те са на 18 почти всички ама приятелките им са на 13 и 14. ПЪЛНИ СМЕШНИЦИ. На детска градина ли ги водят?

М18