Мъжа ми се самозадоволява сам
Здравейте искам да споделя с вас, мъжа ми го прави сам, в месеца го правим 2-3 пъти, аз много го обичам и съм готова всяка вечер да му се отдам, но той не иска. Хващала съм го 2 пъти досега от 15 години семеен брак, но си мисля че като не съм до него, го прави и пак и много ме нарани последния път получих сърдечна криза много ме заболя, заби ми нож в сърцето, каза ми че неможел да се промени много ме нарани. Искам да кажа че много бързо свършва, аз съм ненаситница имаме едно дете вече на 12 години и бях решила да го зарежа но той пак ми се извини и ми обеща че вече всяка вечер ще го правим само и само да не се разделя ме да не си разваляли хубавото семейство. Вече незнам какво да мисля. при мисълта като го погледна и се сещам за това, много ме боли. Ако пак го хвана незнам какво ще направя направо ще умра. Аз съм леко загръглена, мисля си че това май е проблема но имаше период когато бях и слаба, ох незнам дайте ми съвет дали да простя или да го оставя, ако пак ми изневери. Сега сме в добри отношения направих ме го още същата вечер когато се сдобрих ме, два пъти беше невероятно, каза ми че трябва и аз да му помогна да се излекува от това. Обеща ми че всяка вечер ще сме заедно искаме и казва че ме обича много и нежелае да е с друга. Кажеte ми нормално ли е мъжът ми да се самозадоволява сам и да го прави с мен но по рядко. Помогнете ми и ми дайте съвет ако и вие имате моя проблем. Благодаря ви!

Коментари

1.   ... има си хас да го САМОзадоволява друг...

2.   нормално и човешко е да мастурбира.
не е нормално, че прекалено много се притесняваш.
отпусни топката, всеки е мастурбирал, включително и ти.
няма от какво да се притесняваш, това не е причина за късане и разваляне на брак. аз също съм мъж, и въпреки, че имам приятелка го правя.
гледам порно на компютъра и мастурбирам.
и повярвай ми не съм единствен, всеки мъж би казал същото, че и много от жените.
и запомни, това не е защото не те обича, а за разнообразие.
радвай се, че не ти е изневерил, както други правят,
това е доказателство, че все още те желае.
това че се е пипнал малко, не е проблем за теб.
моят съвет е, да проявиш разбиране.
м30

3.   Не се притеснявай, по голям процент от мъжете го правят! това не означава, че не те обича и не държи на теб, навик е от годините, когато е бил сам. Помогни му да го преодолее въпреки, че е много трудно! успех!

4.   Чакай сега, изневерил ти е с друга жена или просто е лъскал?

5.   При мъжа това е нормално. Не го възприемай като изневяра. За такова нещо не си разбивай семейството.

6.   Няма начин ти да се справяш по-добре от самия него, проблема е изцяло в теб, не в това че си закръглена, а в това какво удоволствие изпитва той от това, може би и трябва да бъдеш по-внимателна и да не бързаш толкова.. а ако не се чувстваш задоволена, вземи си някоя "играчка". Успех!

7.   Ееее, голяма работа като се самозадоволява. Това си е напълно физиологична потребност и само една съвсем малка част от хората не го правят. Дори обвързаните и семейните понякога имат нужда от това. Аз не знам защо го приемаш толкова лично, та чак и мисли за разваляне на семейството ти хрумват. Не те разбирам, наистина. Бъди сигурна, че това няма нищо общо с външния ти вид, с това дали си слаба или дебела и т. н. Мисля, че не е нормално да го приемаш така. В този напрегнат живот вероятно съпругът ти има нужда от секс но понякога умората и други подобни фактори оказват влияние. За това е по-лесно от време на време да го правиш сам. Жена съм на 35, аз също го правя понякога, съпругът ми също го прави и не виждаме някаква драма в това :) освен това правим и страхотен секс, но също като вас, може би 3-4 пъти месечно. При нас е заради натрупана умора и заради това, че понякога карам нощни смени.

8.   "Мъжа ми се самозадоволява сам" Ай стига е. Много ми е чудно как така се "САМозадоволява" сам. И се пише "МъжЪТ"

10.   Може да е капризен в сексуално отношение. Например аз не се възбуждам от повечето жени. Имам си свои критерии за сексапилност и ако те липсват, жените трябва да ме изнасилват, за да си го получат. :)

11.   Направо съм изумена! Аз ли не разбирам или... да искаш да се разделиш с съпруга си защото се самозадоволявал...? !? ! Ж27

12.   P. S. Че и да получиш сърдечна криза... забил ти нож в гърба леле... Ж27

13.   Ти май живееш в пещера.
Естествено, че е нормално да се замозадоволява! И плюс това, самозадоволяването не е изневяра. От кой го ревнуваш? От самия него ли? Радвай се, че го прави сам със себе си, а не с някоя друга!
Аз ако съм на мястото на мъжа ти, сам ще се изнеса от теб заради постановката, която си му направила. Продължавай в същия дух и човека ще се осъзнае, че чеп за зеле на ставаш!

14.   ако пак ми изневери???

15.   Не ме интересуват Вашите проблеми.

16.   "САМОзадоволява САМ", ха-ха-ха....

17.   По начина ти на формулировка на текста си личи ниската ти интелигентност. А за заглавието да не говорим-много ясно, че ще се самозадоволява сам, някой друг ли да го самозадоволява бе мила? "Семеен брак", че какъв иначе може да е бракът, разведен например? За правописните и пунктуационни грешки мисля, че няма смисъл да говоря. Според мен мъжа ти не те иска, щото си го обсебила с това да мислиш само за секс, може би и не го привличаш, щом се "самозадоволява сам" (хахах не мога:D)

18.   Звучи ми на психологически проблем. Консултирайте се, отидете и на сексолог ако трябва. Борете се инак няма наслада от живота :)

19.   Щом предпочита да се самозадоволява, вместо да те ч*ка, сама си прави изводите... Вероятно се възбужда от друга/други жени и си ги представя, докато се самозадоволява. Макар че дори и да те ч*ка, пак е напълно възможно да си представя други жени... но щом не те е докоснал, вероятно не иска да го прави с теб. Ако си мислиш, че е заради кг-те, съветвам те да отслабнеш и да започнеш да се грижиш за външния си вид, защото явно си се позанемарила.

20.   Aз не разбрах самозадоволяването ли му е изневярата или е изневерявал по друг начин? Според мен има някакъв проблем който премълчава, мъжете никога не отказват секс с жена си без причина. Защо не се консултурате със семеен терапевт. А и теглото ти също може да има значение.

21.   не е нормално да те пренебрегва най добре си хвани любовник
Ж27

22.   РАЗДЕЛЯМЕ, НАПРАВИХМЕ, СДОБРИХМЕ, ОБИЧАМЕ СЕ ПИШАТ СЛЯТО БЕ, "МЕ "Е ЧАСТ ОТ ДУМАТА . НЕ МОГА И НЕ ЖЕЛАЯ СЕ ПИШАТ РАЗДЕЛНО. МОЛЯ ОГРАМОТЕТЕ СЕ БЕ ХОРА !!!! ЗАТОВА ДЪРЖАВАТА Е НА ТОВА НИВО - ПРОСТАЦИ.

/Модератор7 - Писането само с главни букви не е правилно и е равносилно на крещене. Обиди не се толерират.

24.   Аз пък ще ти кажа - понеже си ощетена - значи повече от явно НЕ е нормално поведението му. Той много добре си дава сметка, че те лишава от едно от най-необходимите неща, естественият регулатор за тонуса и настроението на жената. Знае, че като те държи на сухо ще те изнерви, загрози и разболее....
Напълняването ти е следствие на неговото безразличие, а не причина.
Винаги в една разпадаща се връзка е виновен мъжа, защото жените са съвършени създания, с точен усет и стремеж към хармония.
Но... връзка не се гради от само един. Връзките се скапват, когато у мъжа никога не е имало любов.
Обичащият мъж не се отвръща ненадейно, няма как да остави в мъки и лишения своята жена.
Той е дезертьор, ти не можеш да направиш нищо.
Мисли как да помогнеш на себе си, ти си длъжна да си върнеш сексуалността и да станеш отново магнит за мъжете, а това ще стане като спреш да се фокусираш върху него и отново обикнеш себе си така, както по времето, когато най-много си се харесвала.

25.   Номер 21, прекрасен съвет - да си хване любовник! Ако не се чувства щастлива с него, нека се разделят. За какво й е любовник? Детето им е на 12 години - в пубертета. Но пък те няма да улеснят особено тези тежки за него години, ако то разбере чрез поведението им колко са нещастни заедно.

Авторке, мъжът ти има проблем - това е вярно. Ако не си готова да му помогнеш, тогава решението е едно.

Колкото до самозадоволяването и интерпретирането му като изневяра - жени, кажете с кого ви изневерява вашия мъж, когато се самозадоволява? Знаете, че за изневяра са нужни двама, нали? Половият му орган ли е любовницата му? Откога една част от тялото може да бъде отделна личност и да няма нищо общо с притежателя на това тяло? Това ми звучи толкова откачено, че май си просите визита при психиатър. Изневерявал ви бил... Сега остава и мъжете да започнат масово да реват, че жените им изневеряват със своите външни полови органи. И какво е решението, за да разделим прелюбодееца с любовника/любовницата му? Щеше да е смешно, ако не беше трагично! Вземете се в ръце!

26.   до 21
Защо да не е нормално да я пренебрегва? Ти видя ли начина и на изразяване? На всичко отгоре е надебеляла доста както сама си признава.

27.   Разбира се, че ще се самозадоволява, но жалко, че е попаднал на ограничена жена.
Към коментара на 22 ще допълня, че със същата грамотност са приети във всеки университет, след което стават адвокати, архитекти и др.. Просто не трябва да се допускат в университет, дори и двойно да плащат.

29.   Ами понякога и тава правят мъжете. Женен, неженен всичките го правят.

30.   Благодаря на номер 2 за прекрасното обяснение което ме тормозеше от дълго време но нямах смелост да споделя с никой затова все си мислех че аз имам вина за което

35.   Благодаря на номер 2 за точния отговор