Eдна объркана "любов"
Здравейте и от мен! Пиша, за да разкажа една объркана история, в която се замесих от известно време.

Поддържам 'връзка" с мъж, който, също като мен, си има семейство. Освен това, работим заедно и той е на по-висок пост от мен.

Винаги, когато съм била с него, съм се чувствала страхотно, макар че в началото не исках такъв тип връзка. Той знае как да накара една жена да се чувства желана, та дори и обичана.
В последно време усещам, че се увличам твърде много, а интересът от негова страна не е същия- има го, но не е същия.

Не знам как да прекратя всичко, при положение, че обичам съпруга си, но и въпросния мъж ме привлича много. Знам, че не това е правилният начин, но какво да се прави, понякога сърцето играе лоши шеги с нас.
Знам, че много хора ще ме упрекват, но се чувствам много объркана.

Искам нещата да продължат, но от друга страна се чувствам използвана и разумът ми казва, че е време да спра. Но как да работя нормално, като знам какво е било преди....

Досещам се коментрите в каква насока ще бъдат, но въпреки това зная, че някъде има и хора на моето положение, които биха споделили как са се справили с такава ситуация.

Коментари

1.   Здравей аз имам почти същия проблем да не кажа същия вече става една година и оправяне няма.Просто даваш на пред пяк каквото стане.Аз имам проблем от страна на съпруга си изатова тръгнах на там и сега е доста късно успех

2.   Има една думичка - самоконтрол. Не мога да разбера защо повечето жени като че ли не са я чували и в зряла възраст се държат като глупави тинейджърки. При условие, че обичаш съпруга си както твърдиш, то няма какво да се чудиш. Удържаш привличането си (или каквото е там) към колегата, или сменяш работата.

3.   Ти изживяла ли си някога силна СТРАСТ, та говориш за самоконтрол