Не мога да прекратя тази връзка.
Имам съпруг, който държи на мен, но проблемът е в това, че от една година имам любовник, в когото много се влюбих и сега не мога да прекратя тази връзка.
Той също има семейство едно дете и желае дори да има второ със съпругата си. Аз искам да спра тази лудост, но не мога.

Коментари

1.   Напълно те разбирам, за съжаление аз съм в подобна ситуация, ма моята е още по-сложна и объркана. Човек се раздвоява, нещата се усложняват, колкото и да си казваме, че ще изживеем мига и после ни лук яли ни мирисали.
Да..ама не, май на практика не става точно така.Аз за себе си мога да кажа, че май повече страдам от колкото съм щастлива. Помисли за себе си, какво би могло да ти донесе новата връзка и до къде можеш да стигниш. Какво печелиш и какво губиш. Желая ти успех!

2.   За съжаление или за радост не си сама на света при мен нещата са същите .И аз не знам какво да правя и съм напълно объркана,не мога да дам съвет на себе си ,камо ли на някои друг.
Но нищо просто бъди спокоина , исках да прочетеш , че не само при теб е така . Гледаи да не изпускаш нещата от контрол т. е. да не ви хванат.Ако искаш мога да ти дам скаип за връзка може да си помогнем взаимно.

3.   Е НЕ МОЖЕ6 ДА СПРЕ5 ТАЗИ ЛУДОСТ ЩОТО СИ СЛУЧИЛА НА МЪЖ КОЙТО Е ШМАТКА И ТИ Е ПОЗВОЛИЛ ДА МУ СЕ КАЧИШ НА ГЛАВАТА...ПЪЛНО Е С ИЗНЕВЕРЯВАЩИ НАВСЯКЪДЕ!,,,,К...И И НИЩО ДРУГО!!! ОТВРАТ

4.   Абе вие ку*ки няма ли да се спрете да разваляте семейства,ти знаеш ли какво искаш,съпругът ти държал на теб а ти му се качваш на главата,аз ако съм на негово място ще ти бия шута ку*во такава

5.   Направо съм възмутена от определенията които използват тук за да оприличат жените изневеряващи на съпрузите си.

А, вие №3 и №4 защо например не се замислите, ако сте женени, дали пък жена ви не ви изневерява, или пък, дали няма и вие някога да сте в същото положение на изневеряващи??? Никой няма право да осъжда поведението на другите, кои сте вие че да съдите и обиждате? Кое ви дава това право?

Единственото за което се сещам е злобата и завистта. Уви, тя ходи по хората! Дайте съвет, но не съдете, нямате тази власт!! И като заключение мога да кажа, обиждат тези които са БЕЗСИЛНИ!

6.   Не можеш, защото не искаш!

7.   Защото си егоист

8.   Е извинявайте мноооого,но 3 и 4 са много прави!
Ж

9.   до №4 ние сме курви,а мъжете,които развалят семейства какви са? Можем и изневеряваме изневерявайте и вие №з и №4 но май нещо не се получава при вас а?

10.   Аз съм №4-Виж какво докато жената не провокира мъжа не става ти явно си курва и си го провокирала а защо като си семейна,изневярата винаги е от двама ти ако не се поддадеш няма я а ти си вирнала опашката като разгонен пес,няма да се спрете бе този свят се е побъркал,а ако мъжът ти изневеряваше а мислиш ли съпругата му ако разбере как ще се почуства горката жена,горкото дете разбивате семейства без да ви мигне окото.Този твой съпруг държал на теб че да вземе да се гръмне с такава утрепка до себе си.

11.   B този живот всичко не се състои в секса има и по-ценностни неща в живота,ти си няква долна утрепка
Кое неможеш да прекратиш кранто такава да РАЗБИВАШ ЖИВОТА НА ДРУГИТЕ ХОРА ЛИ?????????

12.   И аз не мога да я прекратя, разума ми казва кое е правилното , но сърцето ми казва точно обратното, желанието ми към него е по силно от всички правилни неща......

13.   Защо пишете като тук сте все такива изневеряващи кучки поне не пишете простотии да ви се смеят хората,НЕ МОЖЕЛИ ДА ПРЕКРАТЯТ глупости ама пълни глупости,чудите се какво да правите някъкъв глупак ви обърнал внимание и хайде хоппа,тъпанарки!

14.   Колко сте злобни само...това е защото мъжете не ви обръщат никакво внимание и ви изневеряват най-редовно защото сте зли,арогантни и агресивни.Моногамни сте,защото нямате избор.

15.   До номер 13:
Защо ли ....защото повечето от нас са изживяват най - красивото нещо на света- любовта, пък била тя и забранена. А такива безчувствени и брутални хора като теб няма как да го разберат... И айде да си спестите критиките и обидите, а? Ние много добре знаем какво вършим, а ти винаги си бил безграешен/а ли???

16.   До 13-и номер. Тъпанарка е майка ти, че не те е възпитала да не обиждаш и да не съдиш хората, а дали можеш да дадеш акъл на жената, едва ли.