Притеснява ме, да му вярвам ли
Здравейте! Ще бъда кратка.
Преди няколко дни тръгнах с даден човек. Аз съм на 20, а той е с 6 години по-голям. Познаваме се от доста години. Преди 3 години имахме среща, но той така и не дойде. След това се извинява сумати време, но пак ме върза.. Спрях контакти с него изцяло. Не го разбирам този човек. Преди година почна да ме търси и да се интересува как съм, що съм. Започна да ми споделя доста работи около семейството си. Привърза се към мен, защото знаеше, че аз винаги ще бъда тук, за да му помогна. Започна да се държи по- странно с мен, да говори, че иска да е с мен и такива. Просто бях твърде разочарована от него. Дълго време му натяквах, че си е изтървал шанса с мен. Взех да му обръщам внимание, исках да му го върна, както на мен ми е било тъпо. НО ТОЙ НЕ СЕ ОТКАЗА. Бях в Англия 3 месеца, но там рядко имах възможност да си контактувам с някой, защото нямах лаптоп. Преди 4 месеца се прибрах и от тогава постоянно ме търсеше и просто си личеше, че има чувства към мен. Сега се съмнявам дали мога въобще да разчитам на него, да му вярвам, а много ми се иска. Може би се влюбих и аз не знам.
Преди 1, 2 дни бяхме утях. Беше много зле. Разбрах, че има и сложни здравословни проблеми, но мен това не ме касае. Щяхме да излизаме на следващия ден, нооо само щяхме. Не сме се чували от вчера и се притеснявам да не е станало нещо, защото не си вдига телефона. Искрен ли е или просто си играе с мен???

Коментари

1.   аз не си представям, че реално очакваш някакъв конструктивен отговор от нас... едни ще кажат да, а пък други не!
Това е живота ни не сме му първи приятели, че да знаем (ама то и тогава не си е гаранция)
По-добре избери 1 от 2те и рискувай - все пак веднъж се живее! :)

2.   Просто си играе с теб. Той те разиграва, защото така му е интересно. Трябва да прекратиш всякакви контакти с него, ако не искаш да останеш тъжна и разочарована.

Ранджан

3.   За Бога побърква ме, дори иска да живеем заедно. След това се покрива. Какви са тези игрички не разбирам..

4.   Започни с неговите камъни по неговата глава... разигравай и ти. Ту бъди мила, ту непукист та да се чуди какво става с теб и какво ти се върти из главата. Аз моя го побърквам, защото ми се качи на главата. Бях твърде мекушава с него, а нали като си твърде добър с някого, ставаш безинтересен. Сега поне си осигури покачване на адреналина от време на време, поне вече му е интересно и внимава как се държи и какво прави.

5.   И аз това правех, но явно в един момент всичко се преобърна. Сега се покри и никъв го няма. А на мен ми омръзна! Сумати разигравания, обяснения в любов и прочие и се ПОКРИ?? Отвратена съм..!