Той чака второ дете, а допреди седмица ми казваше "Обичам те"
Целият ми свят се срути вчера, когато той ми съобщи, че чака второ дете. Толкова ме боли, че на моменти от болка нищо не усещам. Душичката ми е опустошена. А допреди седмица ми повтаряше как не обича жена си, колко ме обича мен, как сме родени един за друг и т.н Не искам да се оплаквам, нито да прося съжаление, просто искам да предупредя другите наивни създания в моето положение, които по някакъв начин имат само платонична или физическа връзка с женен мъж.

НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ, КОГАТО ВИ КАЗВАТ, ЧЕ НЕ ОБИЧАТ ЖЕНИТЕ СИ, ЧЕ ТЕ НЕ ГИ ПРИВЛИЧАТ ВЕЧЕ, ЧЕ ОБИЧАТ САМО ВАС И ИСКАТ ДА СТЕ ЗАЕДНО!!!
НЕ ВЯРВАЙТЕ НА НЕЖНИТЕ ДУМИ, ПРАЗНИТЕ ОБЕЩАНИЯ, МИЛИ МОМИЧЕТА!
НЕ СИ СЪЗДАВАЙТЕ ИЛЮЗИИ, ЧЕ ТЕ НЯКОГА ЩЕ НАПУСНАТ СЕМЕЙСТВАТА СИ ЗАРАДИ ВАС. ВСИЧКО Е ЕДНА ЛЪСКАВА ЛЪЖА, КОЯТО СВЪРШВА С МНОГО СЪЛЗИ, БОЛКА, УНИЖЕНИЕ И ЧУВСТВОТО, ЧЕ СТЕ ПРЕДАДЕНИ ОТ ЧОВЕКА, НА КОГОТО СТЕ ВЯРВАЛИ И ДАЛИ ВСИЧКО.

Не знам дали и времето може да излекува моята болка...не мога да забравя, нито да простя, нито да спя, не мога да продължа напред сякаш нищо не е било. Чувствам се омърсена.

Коментари

1.   Мило момиче, горе главата. Един ден ще си благодарна, че е станало точно така, защото това със съня и илюзията можеше да продължи до безкрайност. Може да си съсипана, разочарована и да те боли, но повярвай ми, тази болка е целебна.

2.   Много си зле да знаеш, дано след време дръга пикла като теб да чука мъжът ти
такива като теб трябда да ги стрелят с пушки,
океи разбирам да е разведен добре а той женен и си обича жената
не разбирате ли всички те се забавляват с вас
хамава си

3.   О, момиче, ти чуваш ли се изобщо?? Кой те е бил да имаш връзка с обвързан мъж? Всички тези неща съм убедена, че си ги знаела винаги! Но явно, че ти е харесвало да си на второ място в нечий живот. И това е естествената развръзка. Известно време stand by за някой си. Омръзваш му, зарязва те! Може и изобщо да не чака дете... Както и да е, станалото-станало! Гледай да не повтаряш грешките си и... не търси под вола теле!

4.   Смешни коментари. Дамата е свободна, не предава ничие доверие, не пренебрегва свои поети ангажименти и няма защо да е упреквана за своя избор. Има безброй бракове, изпразнени от съдържание и участниците в тях реално са сами и всеки момент могат да ги отхвърлят. Затова фактът, че един мъж е женен, не означава все още нищо.

Няма повод да се чувствате омърсена. Мъжът може да Ви е обичал, но да няма сили да застане зад това свое чувство и да се справи с трудностите, произтичащи от един развод. От това не винаги следва, че чувството му към Вас е било слабо. Може просто той да е слаб човек. Между Вашата ситуация и ситуацията на една жена, в чийто живот са настъпили някакви трудности и партньорът й не се оказва на висота, за да я подкрепи, и се оттегля, няма разлика.

Вие не сте измамена или предадена от него, а просто не сте си давали сметка кой стои срещу Вас. Направили сте неподходящ избор. Търсите мъж, който стои зад думите си, а сте се спрели на безволев и слабохарактерен човек. Това не го прави 'лош','гаден' и недостоен да бъде обичан или да обича. Просто не е мъжът, когото искате до себе си.

Затова бъдете благодарна на 'второто дете', това Ви спестява да откриете кого имате до себе си, след като сте вложили много повече във връзката си. В този случай светът се е погрижил за Вас. Това е предупреждение.
Следващият път сама трябва се справите, иначе наистина ще платите скъпо. А това, което сега Ви се е случило, е просто един урок. Обмислете сериозно как правите избора си, доколко имате реална представа за близките си хора, помислете как градите връзките си. И бъдете благодарна! И усмихната :) Вие сте пазена, а значи и обичана от света.

5.   Hе ги слушай има мъже които наистина не обичат съпругите си но искат второ дете това е просто някакво болестно състояние да си имаш дечица.Така че не се подвеждай под тези думи.Аз познавам един "мухльо"който няма пари да си плати сметките ходи по цял месец със спрян телефон,прибива жена си като куче,но накрая иска второ дете просто така да си има детенце това са хора които просто не мислят,че няма с какво.Не се връзвай на всичко зная го от опит УСПЕХ

6.   Браво на номер 1 , къде се навираш при женен мъж.

7.   Ти откри топлата вода. Ясно е от километри,че един женен мъж няма да изостави съпругата и децата си заради любовницата си.
И не мога да разбера как може да ти е хубаво "любимият" да те пази в тайна и да се притеснява някой да не разбере за вас и т.н. Човекът, който те обича трябва да го показва на целия свят. Поне аз така мисля.

8.   Благодаря на всички за коментарите! Човек не вярва на предупреждения и думи, ако не направи грешката сам и не се убеди лично. Трябваше да си строша главата за да разбера много неща за живота. За по-язвителните бих искала да напомня, че все пак сме човешки същества и грешим - всеки по някакъв начин, особено от любов. Важното е да успеем да се пречистим по някакъв начин от слабостите си и да се поправим.
Убедена съм, че ще ми е от полза цялата тази болка. С историята си исках просто да предупредя другите хора в моето положение. Дано някой поне приеме съветите без да реши да изпробва лично колко ужасно е всичко, което може да му се случи, поемайки по грешния път. Благодаря Ви още веднъж на всички!

9.   Няма как да не боли от мъж, който наранява една жена(съпругата си с илюзорните преживявания с теб). Сега и ти ще преживееш това и това ще е твоята отплата за глупавото(някои го наричат влюбено) поведение.
Колко пъти ви питам(а понякога не публикуват писанията ми):"Кого обичате? Човек, който лъже? Да. Защото, ако не е щастлив у дома, има разводи. А не да се крие с вас.

И не вярвайте на приказки, а на дела. Любовта с действия се доказва. Иначе докато има предлагане(като тебе), ще има и търсене. И не се самозалъгвайте, че са безотговорни, нерешителни и прочее мъжете. Много умни са и си живеят живота за сметка на женската глупост.

Не се засягай от язвителни забележки. Това трябва да е най-малкото,от което трябва да те боли. Както казва някой тук-моли се да не научиш пък, че не чака дете, а това е поредната му към теб лъжа. Свали си розовите очила!

10.   Мило момиче, не обръщай внимание на тези отчаяни съпруги ,при който мъжете им ги имат за даденост.Да е изпран и нахранен ,не си дават сметка ,че мъжете им не ги забелязват. Това са маже, който искат но немогат да се отърват от самотат от нежеланието да се преберат в къщи.

Той те обича повярвай, но ревящата и молещата жена ротчаяна от факта ,че ако не роди второ няма да го задържи и той нямя как .Той ти е дал мнго по хубави моменти и изживявания от тая , коята стой вкащи и е все недоволна. Тези бракове не продължават дълго . Радвай се ,че си млада и той те е освободил от присъствието си . Знам боли много .Може и година, не се затваряй излизай.но когато те потъпси ,го отрежи,дай възможност на друг. Спомняй си за хубави те моменти ,и се радвай ,че господ ти ги е дал. Времето лекува

11.   Благодаря Ви много!

12.   Номер 10.Първо се научи на елементарен правопис,после ще говорим за хленчещите жени в къщи.Защо вие който се мъчите да съсипете някое семейство вярвате в "хленчещи жени"?Може и да има някъде,но са много,много рядко.Вярвайте в бесните,в ядосаните,в безкомпромисните съпруги-те са по голямата реалност.Защото колкото и до ви"обича"някой женен мъж,то пред очите на обидената си и ядосана съпруга не е толкова голям мъжкар.Не защото го е страх от нея,а го е страх от това което тя може да направи.
А то е:Да го зареже или изрита от живота си и тоя на децата.Да го лиши от сигурния му чист и изгладен дом.Да му вземе всичко,той това и заслужава.

Тия бракове не продължават дълго,тук е прав/а№10 защото точно съпругите го прекратяват.А тогава влюбения глупак осъзнава,че "обича"точно жената от която бяга,не вас.Така че не хленчете че са ви зарязали женени мъже.Те никого не зарязват,а отказват да се лишат от това което найстина има смисъл и това не сте вие!

13.   Браво № 12 много точен отговор!

14.   Никоя жена не може да развали чужд брак, ако той е достатъчно устойчив. Всеки открива себе си в подобни истори, взависимост от коя страна стои, но когато в различни моменти от живота си си бил и от двете, си даваш сметка, че в един брак има двама души и те ако не влагат старание, убиват брака си. Не другата жена, респ. мъж може да го разруши, ако той е достатъчно здрав!
Този мъж сигурно те обича, но мъжете търсят удобството на брака! А ти му даваш възможност да съчетава това удобство с вълнуваща връзка! Но той е добре, а ти пилееш своя живот, а заслужаваш да бъдеш единстена за някой друг!
А на тези с язвителните коментари бих казала, че животът е голям учител и обикновено ни поставя в ситуации, които отричаме и никой не знае какво му предстои. И е жестоко да се подигравате с чуждата болка!