Ами сега?
Здравейте, хора
искам да ви разкажа моята история. Аз съм жена на 20 години. Уча в столичен университет. Един ден, когато отивах на лекции, срещнах М, също учи в университета, само, че е по-висок курс. Той е на 23. Когато се запознах с него имах гадже и не го възприемах като мъж, тоест гледах на него като на приятел и нищо повече. След време го харесах, но му казах, че е по-добре да не се виждаме, тъй като не искам да нараня сегашния ми приятел. След време се разделих с бившия ми вече приятел. Събрах се с М и вече 5 месеца сме заедно, като аз усещам, че нещо не е наред. Разделяли сме се вече доста пъти. Той играе някакви игри (lol) и изобщо за нищо не се сеща, сякаш не съществувам, приел ме е за даденост. Не искам да е така. Искам да ми се обръща внимание. Да ми казва, че ме обича, не го е казвал от няколко месеца. Да му пука за мене. Не знам къде ми е грешката, може би е грешния мъж, може би аз съм грешната. Споделете вие мнение как да си заздравя връзката, как да вкарам разнообразие...
Алегра

Коментари

1.   Играе игри - точно като Мордекай. :D Да, може би не ви е писано да сте заедно. След като той не ти обръща внимание, това показва, че той няма интерес към теб. Приеми съвета ми и го зарежи. Не се притеснявай, отначало може да ти бъде трудно, но после ще ти мине. Сега трябва да учиш, животът е пред теб и имаш много време да си намериш точния човек - мъж, който да те обича и да ти обръща внимание.

Ранджан

2.   Иронията е, че 13 годишната ми братовчедка имаше същия проблем. Струва ми се, че е прекалено голям да е обзет от игри. Разбирам да си играе и да му харесва, но чак до степен, че да не ти обръща никакво внимание... дай му известно време, смени си подхода (казвай му, че го обичаш, бъди по-нежна, по-спокойна, не се карай с него) и виж дали ще има ефект, но ако няма, по-добре го остави. Мъже има много, а порасналите също не са на изчезване. Ти си млада жена, а не момиче в началото не пубертета, че да си по-маловажна от wow.

3.   Винаги боли, когато си помисли за раздяла, а ако се разделиш с някого на когото държиш, боли още повече. Но често болката води до щастие. Не мисля че човек, който се вълнува повече от компютъра си, отколкото от теб може да ти даде връзката, от която се нуждаеш. Ако искаш отдръпни се и провери дали ще те потърси, но моят съвет е да го оставиш и да намериш някой, който да ти пасва повече.

4.   По-добре сама и щастлива, отколкото нещастно обвързана... :)

5.   Виж сега мило момиче, от скромния ми опит с мъжете, а и от наблюдения научих нещо много важно и то е, че за да съумееш да запазиш тръпката по между ви за по- дълго време, трябва да не се разкриваш още в самото начало. Дори най- добре да не се разкриваш въобще. Бъди като книга, която той да разлиства страница по страница и да му бъде интересно да я чете. Измисляй начини да му грабваш интереса с неочаквани действия и думи. Да има чувството, че не може да те разгадае и има какво още да научи за теб, да се мъчи да те разкрива и все да не успява. Дръж личното си пространство в тайна, дори да не е толкова интересно, в същото време не се рови в неговото такова. Само така ще се радваш на вниманието му дълго време. Успех!