Въпрос към мъжете
Здравейте, искам да ви попитам, кое е нещото, което най-много ви впечатлява в една жена? Освен естетически, също и в поведенито и характера.
Също имам и друг въпрос, ако можете от личен опит да споделите ситуация, в която жена ви е съблазнила по начин, по който няма да забравите, без значение дали сте имали връзка с нея или е било за кратко.
Държа да подчертая че, въпросите ми не са породени от факта, че отчаяно се опитвам да съблазня някого, напротив. Просто искам да разгадая подхода на жените, които, така да речем, с ловки маневри омайват мъжете.

Коментари

1.   Първите 10 сек. са решаващи и при двата пола - с две думи - ВЪНШНОСТТА. Не вярвам иначе в съблазняването. Или ти харесва една жена/мъж, или не. Като почнат разни глупаци да се оправдават пред женичките си, че еди коя си ги била съблазнила ми става смешно. Още по-смешни са жените, които вярват (се правят, че вярват) на такива мъже.

2.   Не съм съгласен с No1, защото не винаги човек, щом види една жена (говоря така, мъжка гледна точка)... Сега съм с приятелка, която първо не ме впечатли. Но просто започнахме да си пишем, и се влюбих в нея - а преди това нищо не бях изпитвал към нея.
Сега на темата: Ми... не знам. Просто, ако се влюбя в някое момиче, всичко в мене ми харесва, но може би.... бедрата на една жена. Не знам - абсолютно всичко.

3.   сочния задник мацко и напращелите цицки :) такъв е живота

4.   Не е толкова важна външността за мен, и е важно да не се гримира или ако се гримира, то да не е некво курвенско гримиране.

Трябва да може да готви, или да има желанието да се научи да готви.

;)

Едно Момче-20г.

5.   Аз се сещам за един подобен случаи. Бяхме седнали на кафе и идва една приятелка с 2 нейни приятелки които не познавах. Първоначално ми направи впечетление едната с хубавото си тяло. Но след като седнаха и започнахме да си приказваме, тази втората която не бях забелязъл отначало ме очарова. на външен вид не беше нищо особенно но беше много весело, отпуснато, лъчезарно интелигентно момиче. Много приказлива, мното майтапи пуска. Бяхме 2 момчета 3 момичета на масата и двямата бяхме очаровани.

6.   Аз като мъж не мога да се съглася с номер 1. ВСИЧКИ жени ни съблазняват ако са секси, особено ако са предизвикателни, ще дам пример. Само да подчертая, че това, че сме съблазнени или дори възбудени в присъствието на някоя гореща мацка, не означава, че непременно трябва да изневерим или нещо такова. Така че тези, които се оправдават след като са сгафили, жалко за тях. Като мъж казвам, че една 23-25 годишна с високи токчета, стилен грим или момиче с къса пола и предизвикателни бедра, с дълга руса коса или пък с дълбоко деколте и стегнати гърди -варианти много, всяка една от гореописаните може да ме съблазни, дори ако само си седи на спирката на автобуса. Не е нужно да използва никакви маневри или трикове, за да ме привлече. Ако я познавам и е тъпа като празна кофа, това не ми пречи да се възбудя от нейния аромат и стегнато дупе. Това не означава пак казвам, че ще изневеря, ако аз не го искам и съм решил, че няма да го направя. Никакви маневри няма да помогнат.
Виждам, че въпросът е зададен от младо неопитно момиче. Младостта и естествената красота, когато я има е най-голямата възбуда за мъжа. Сложи малко разголеност и не ти трябват маневри :)). Въпросът е какво искаш ти да правиш с тези козове, ако ги имаш. За да пропаднеш като човек и като жена понякога е нужна само една крачка!

7.   Съгласен съм с номер 2 и 5. Най-голямата ми любов до момента беше покрай мен повече от 2 седмици, без изобщо даже за секунда да погледна на нея, като на жена. Впоследствие ме впечатли най-вече с това, че се държеше мило с мен, без излишни превземки, не се гевезеше, не се надуваше и изобщо беше нормално, интелигентно момиче.