Моята история!
Аз и той сме заедно от 32 месеца имам сестра, която е по-голяма от мен! Ние бяхме щастливи! Щастието се увеличе още повече слид като забременях, вече бах в 5-тия месец и започнах да пълнея! Докато аз съм била на гинеклолог, той се е любил със сестра ми! Един ден доктора го нямаше и аз се върнах по-рано! Заварих ги да правят любов в спалнята ни, на леглото ни, на дюшека на, който с толкова любов заченахме бебето! Когато ги видях ми се искаше да умра, взех ключовете от неговата кола и просто потеглих с бясна скорост! Колата се преобърна, а аз се молих на Богородица аз и детето ми да оцелеем! За щастие аз и синът ми оцеляхме като по чудо! След месеци той се роди! И тогава баща му се върна! За сестра си не бях чувала нищо тя така и не се появи! Той ми каза, че не няма чувства към нея и поиска да се съберем! След още време накрая му простих и си оженихме синът ни вече е на година и половина, а ние сме щастливи, или поне докато дойде следващата мръсница, която ще му завърти главата! КРАЙ!

Коментари

1.   „Заварих ги да правят любов в спалнята ни, на леглото ни, на дюшека на, който с толкова любов заченахме бебето! “ Ха-ха-ха и си приела обратно такъв, отблъсквайки сестра си???
Ти за мен си луда и с право се притесняваш, че ще има и други. Голяма глупачка си, че си простила на този, вместо да простиш на сестра си. Този я е с теб днес, я утре - сестра ти е с теб до живот. Ама това ще го разбереш после. Да не говорим, колко глупаво е било да се обръщаш с колата. Ти нещо да не си на хапчета?

2.   Като чета написаното, все повече разбирам какво представляват така наречените НЕОДОБРЕНИ истории, които модераторите хвърлят в кошчето.
Просто така поднесена историята не буди разбиране, не мога да ти дам полезен съвет.

3.   не мисли за това че утре той може да е с следващата, моли се да си здрава ти и детето ти, мисли нормално и прави разумното... бъди себе си, ако не можеш да простиш истински, тази случка ще те тормози, а ти трябва да мислиш и за себе си нали, търси щастието и в други неща, не само в него... успех....

4.   номер 1 какви са тия думи от тебе

6.   Кой е този филм бе, дарлинг?
Мартина

7.   ИЗМИСЛЕНА история!!!

8.   Деца, спрете се бевеЧ от 3 дни се напълни с разни измислици тук :((((

9.   номер 1 е прав. Тоя пак ще ти изневери, а сестра ти цял живот ли няма да я поглеждаш??
Много глупава постъпка ;)

Едно Момче-20г.

10.   Явно на твоя човек му е слаб ангелът:) Не че не те обича, обича те, но би се пуснал на всяка, която го привлече сексуално, но сигурно си го знаеш и ти, мръсници или не са тези жени не се ангажирам да кажа, но със сигурност и той си е виновен. Поне можеш да си сигурна, че едва ли влага чувства в секса с тези жени, те са, за да си начеша егото, приеми го така и ще си спокойна:)

11.   Не, Номер 1, просто историята е измислена.

12.   Ти си много готина, историята ти е уникална!

13.   Дъще, пак ли ходиш да разправяш на хората нашите идиотщини, престани гледай си детето и толкоз!