Влюбена съм в свекъра си!
Аз съм омъжена от 2 години. На 25 г. съм и съм много объркана! За последните 2 години се случиха много неща, но най-.... как да кажа може би "странното" бе, че напоследък свекъра ми ми харесва. Аз и мъжа ми живеем с родителине му и мойте в една огромна къща. Веднъж аз се прибирах от работа и тъкмо вадих аифона си от чантата ми и изтървах едни документи, а в този момент свекъра ми идваше към мен той ми помогна и докато се изправяхме се вгледах в очите му. После той докосна ръката ми и аз станах нервна, притесних се. И така с продължение на дни и седмици разбрах, че съм се влюбила в него. Знам, че звучи като филм, но не е, макар да ми се иска да беше. Всеки ден го виждам и пеперудите хвърчат в корема ми както при първото влюбване. Незнам какво да правя не мога да му кажа, но тази тайна ме убива. Вече не се любя със съпруга си, защото ме е срам. Ревнувам когато виждам свекъра и проклетата си свекърва хванати под ръка! Той е на 44 години. Трябва ли да кажа истината?

Коментари

1.   Авторке, всяко чудо за 3 дни! Нормално е да си харесаш свекър ти - потърси малко литература по психология или самата ти отиди на психоаналитик... , където ще ти се изяснят много неща - търси информация за т. н. „Едипов комплекс“ при жените или по-правилно казано - „Комплекс на Електра“. Има доста литература по темата - Търси класици като Фройд и много неща ще ти се изяснят
Иначе - много е важно да помолиш мъжа си да заживеете самостоятелно.
Не си влюбена в свекър си - споко. Потърси психолог и нещата ще ти се изяснят!!!

3.   така... , здравей мило момиче. това, което искам да ти кажа е че в днешно време любовта може да се срещне в непорочната си форма само в дебелите книги и в старите снимки, така че в никой случаи не се притеснявай че си я усетила. да, малко е странно наистина, но дали е по-странно от любовтта м/у двама мъже или две жени или дори три!! ти си влюбена в бащата на мъжа си, а той влюбен ли е в теб? но факта че ревнуваш от жена му и вече не спиш с мъжа си ясно говори за дълбочината на чувствата ти. лично аз те съветвам да не се притесняваш от случващото се, просто се убеди напълно че не е нещо временно и нетрайно и ако се окаже че всичко е както трябва да е, провери дали е взаимно. ако и той те обича като жена -не виждам спирачки за да бъдете заедно. но, искам да ти кажа още нещо-разликата ви ще е повече от 20 години. сега ти си на 20 той на 40 и всичко е наред, но след 20 години нещата ше са по друг начин. много често точно разликата в годините е основна причина за края на една любов. но хората са различни, мила, това е въпрос на възприятие. така че моят съвет към теб е следния-ако това наистина е любовта и ти си готова да изтърпиш всички критики и негативи от страна на хората-не чакай нищо а я изживей. все пак по-добре 5 години изживяни с любов отколкото 30 с търпимост. аз вярвам в любовта!!! успех и пиши какво си ришила

4.   Мисля, че е измислена история. Под един покрив да живеят семейство и техните родители от двете страни. Поне аз не знам за такъв случай.

5.   Ти трябва да събереш смелост, ако наистина си инлов във свекъра си! Моя съвет е да му кажеш ида убиеш свекървата!

6.   Да и за мен ми е много странно да живеят и твойте и неговите родини под един покрив ама знам ли сигурно е възможно. Каква е тази любов с толкова възрастен мъж, според мен не е любов, а искаш да правиш секс с него. Ако толкова го искаш сигурна ли си, че и той те иска? Как си представяш да живееш със сина му и да правиш нещо с бащата му? Според мен най-добре ако не обичаш сегашния си мъж да го напуснеш и да отидеш да живееш другаде сама, но се предполага, че ти ако искаш да се изнесеш би трябвало цялато ти семейство да се изнесете не съм наясно как стоят нещата. И чак тогава можеш да разбереш дали може нещо да се случи междо вас. Съмнявам се човека да напусни съпругата си заради теб, най-много да му станеш любовница, а тук е въпроса дали ще си заслужава? Ако бях аз нищо нямаше да възприема, но ти си знаеш. Аз не бих правила секс с някой толкова възрастен, а какво остава за любов.

7.   Съмнявам се да си влюбена в него... просто те възбужда и между вас вероятно има химия. Харесва ти като мъж, явно харесваш по-старички, нормално. Само че не прави глупости и не забравяй, че е баща на съпруга ти... Това не е филм, както казваш. Би било супер ако можехте да имате тайна връзка и да спите, когато искате, но дори по филмите лъжите винаги излизат на яве. Така че... опитай да се овладееш. А и може той въобще да не подозира да мръсните ти помисли... и да се отвращава от мисълта да спи с жената на синът му!

8.   Кое ви е толкова странно, че живеят всички заедно? Може да живеят в къща. Поне аз имам познати, които също са така...

10.   Хаха, и какъв е този свекър с когото имате само 19 години разлика? Мъжът ти на колко години е?

12.   И аз харесвах бащата на бившия ми приятел и изпитвах същото като теб. Сега като се замисля повече съм обичала баща му и един ден рано или късно ако не се бяхме разделили щях да си легна с баща му. Иначе съм много скромно момиче но някои неща не зависят от нас.

13.   Как ще е стар мъж на 44г, я стига...
На тая възраст един мъж може да излъчва мъжественост/сексапил, сигурност и стабилност дори много повече от 20г. младеж. Това какъв е си е индивидуално, до човека.

И аз си харесвам свекъра-магнетичен, харизматичен, стабилен, точен, излъчващ специфичен чар като мъж и човек. Обаче чак така, хайде стига... Не бих прескочила границата на приличието. Това не....

Но повече си харесвам мъжа ми-сина му, неговото копие.... и продължение.
Радвам се, че имам шанса да съм част от тяхното страхотно семейство.

14.   Разбира се ,че не ...мълчиш и тва е