Най-добрата ми приятелка ме мисли за кучка!
Най-добрата ми приятелка беше влюбена и все още е в едно момче. Тя кри от него чувствата си близо 3 месеца. Един ден тя просто събра смелост и му каза. Така те станаха гаджета, всичко беше ОК, докато един ден той ме пресрещна. Той ми каза, че ме обича, аз естествено му казах, че не може да сме заедно. Тогава той скъса с приятелката ми и стана още по-настойчив. Приятелката ми си помисли, че аз съм го свалила нарочно защото съм й завиждала. Опитвах се да й обясня, но тя не иска да ме слуша, презира ме, до толкова, че веднъж се сбихме! В крайна сметка най-добрата ми приятелка ме мисли за кучка!

Коментари

1.   В такъв случай тя не ти е никаква приятелка. Приятелите си имат доверие, вярват си един на друг и никога не се предават. Ако тя не ти вярва, тогава няма смисъл да се опитваш да се сдобриш с нея.

Ранджан

2.   Подкрепям Ранджан. Явно просто не ти е била толкова добра приятелка колкото ти се е искало да бъде. Приятелите си имат доверие и няма да оставят едно момче да застане между тях. Щом тя си мисли, че ти би го направила, значи не те познава като човек и ти няма доверие - което просто не е нормално за добри приятелки. А щом няма доверие по-добре, че сте се разделили. Ти би ли могла да й имаш доверие след тази случка? Във всеки случай аз не бих.
Ана

3.   Ранджан, прочетох няколко твои коментара. Извинявай, ама звучиш като комсомолски агитатор! Приеми, че в живота не всичко върви според писаните и неписани правила, клишетата и според това "как би трябвало да бъде". Совите не са това, което са, братле. А Господ е в детайлите.

4.   приятелство между няма, така ли не разбрахте

5.   1, напротив! Приятелки лягат с гаджетата на приятелките си като стой та гледай! Щом са приятелки, значи са подобни като хора, виждания и вкусове - съвсем естествено е да харесват и подобни момчета. Същото важи и за другия пол.

6.   "Приятелството между две жени не е нищо повече освен заговор срещу трета"... :))

7.   Вие сте егати хората, да се бият за момче, хаха. И какво те интересува кой за каква те мисли? Не е ли по-важно ти за каква се мислиш?

8.   Не съм съгласна с N5. Никога никое гадже на моя приятелка не ми е харесвало като мъж или в сексуално отношение. Дали защото имам някакви спирачки, че "той е гадже на моя приятелка"=съответно е табу за мен.
По темата- свиркай си и се радвай, че рано си се отървала от интриги. Той не е постъпил коректно, но и тя ако ти беше приятелка щеше да ти повярва и разбере, защото ти нищо лошо не си направила.
Струва ми се, че това й е първата любов а при нея нещата са малко крайни.
Успех :)

9.   5-ти, какво искаш да кажеш с това "Приятелки лягат с гаджетата на приятелките"? Ти наред ли си? Или нямаш нищо против приятелката ти да ти изневерява с твой приятел? Добре, щом е така.

Ранджан

10.   3-ти, ти знаеш ли какво е Комсомол?

Ранджан