Искам да го забравя, но не мога!
Така, реших да пиша тук, защото вече не издържам.. Не мога повече да тая всичко в мен... Аз съм жена, а въпросния мъж е с няколко години по-голям от мен. От 3 години не мога да си го избия от ума, не знам изобщо защо мисля за него като знам, че нищо няма да се получи... Той не е красив, дори напротив, пълен е, не е красавец, характера му е отвратителен, надут е... Но аз не мога да не мисля за него, дори 1 час... Да, през тези 3 години постоянно поддържаме връзка, но само във ФейсБук и от време на време по телефона. Излизали сме само веднъж, поради причината, че той иска само да спи с мен, но когато ме види с друг - ревнува... не го разбирам... От едно малко градче сме и двамата, виждам го всеки уйкенд и през всички ваканции (просто се засичаме), защото уча в друг град... Като го видя, започвам да треперя, да оплитам гласа си и да нервнича... Когато ми каже "Здравей", просто съм най-щастливия човек на света. Когато си пишем иска да излизаме, но само заради единия секс... бих го направила, но знам, че след това само за секс, ще ме търси, а не съм от жените за една нощ... Искам го, много го искам, не знам дали го обичам, но не мога без него... Три години изминаха, в които не мога да открия друг човек, имала съм възможности, но само той е в мислите ми... Моля ви, дайте ми съвет, как да го забравя, защото той не знае да обича, а аз просто ще се съсипя!!! Благодаря ви, предварително!

Коментари

2.   Въпросът е, че ти не искаш да го забравиш. Всичко е на подсъзнателна основа и ти трябва да поставиш за цел да не мислиш за него. Пък и нали знаеш, че клин с клин се избива. Иначе само ще се измъчваш.

3.   спри да си пишеш с него, недей се съсипва заради един чукач, на който може би не му пука как се чувстваш. не го обичаш, изтрий го от фейс, не му пиши и ще го забравиш, но трябва да си убедена, че не е за тебе и да го разкараш

4.   Все едно за мен говориш:(... Вече близо 2 години не мога да си го избия от главата... Но чувствата ми постепенно избледняват, защото знам, че не ме обича... Ще ти кажа как се държа аз и виждам, че той се дразни от това - не му отговарям вече, правя се, че не го познавам и гледам да изглеждам винаги щастлива и с вдигната глава като минавам покрай него... все едно той не съществува за мен... все по-рядко си мисля за него вече, но не е като да не го мисля :(... трудно е, но ако той е човека за теб, той ще те потърси за нещо по-сериозно, а ако не - той е просто поредната грешка, която си срещнала... Мисля, че има логика. Иначе те разбирам колко ти е трудно. И аз не мога да се влюбя в друг, защото тоя все ми е в мислите. Споко не е болка за умиране да забравиш излишен човек в живота ти :) Надявам се да стане по-скоро и при двете ни :) Успех