Дали е трудно да се живее без чуства... без любов... без трепет?
Дали е трудно да се живее без чуства.. без любов.. без трепет// Какво приемаме и какво даваме, когато се обричаме на такава обич// Какво е това, да усещаш до себе си младото тяло, ръката която те прегръща, устните дето жадно в теб се вплитат// И поглед пълен с надеждата да бъде приета неговата любов!//

Как да попитам сърцето си защо лудо бие, когато го прегърна? Как да попитам душата си защо го обича? Аз нямам право на това.. раскъсана ранена птица съм/

Всичко започна през пролетта, две три писъца в нета.. и уговорка за релна среща// Отидох с намерението да споделя страховете си ..и това, че между нас не може и не бива да има нищо ///Защо ли/// имахме голяма разлика в годините! Е.. и какво от това.. някой да ме пита/// Никой// Нито сърцето, нито душата бяха с мен// Странно нали? Ние се харесахме.. имаше малката магия дето ни грабна// Благодаря ти малка магийке/// Ти затвори очите ми и остави тялото ми да страда.. да очаква.. и да се люби //

Коментари

1.   Изобщо не се разбра-чие е младото тяло и каква е разликата в годините? Кви 5 лева? Опит за есе?

2.   О, как те разбирам! Защо ли? Защото съм в същото положение. Обичам, копнея, мечтая,но.......само толкова! Знам че огромнато разлика в годините няма да ни позволи повече, а и съм реалист..... няма на къде. Знам,че ще страдам, а не мога да сложа края!

3.   Това иаповед на педофили ли е?

4.   Какво означава огромна разлика в годините?Имала съм връзка с мъж,който е бил с 24 по-голям от мен и нямаше проблеми...Дори мога да кажа,че повече от всеки друг усппя да ме накара да се почувствам жена.

5.   В началото е хубаво ,но после повярвайте ще съжалявате. Живеех с човек 14 г.по голям от мен ,родих му дете , той в момента е на 48г. аз на 34г.бях ме заедно 13 години .възраста си казва своето ,ти искаш внимание а той дивана и дистанционното . Разликата е от значение ,различно поколение . Прекаснете в началото ,после е трудно