Защо не ми дадоха шанс?
Искам да разкажа една история и да попитам жените каква е причината да НЕ ми се даде шанс да опозная една момиче. Аз имам само някакви предположения, но искам и вашите.

Запознах се с едно момиче. Работи в кафене. Още отначалото ми направи впечатление, че има качества, които искам да разбера. Постепенно симпатията се засилваше между нас до момента, в който я поканих на среща, като и обясних, че искам да си поговорим и опознаем.Тогава ми отказа най-категорично. А продължава да и става приятно като ме види. Няма си приятел (доколкото знам). Аз съм много симпатичен и интелигентен, възпитан мъж с приятна визия. Просто споменавам.

Имам няколко предположения!
1.Не съм нейния човек, само съм и вдигал самочувствието.
2.Има си таен приятел-бизнесмен (женен).
3....

Да спомена, че една нейна позната ме харесва.
Яд ме е НЕ, че ми отказа, а че не ми даде възможност, а човек не може да стане герой, ако не се качи на сцената.
Очаквам вашите мнения!

Коментари

1.   Най-вероятно само й вдигаш самочувствието. Уви, да не ти пука.

2.   Щом си сигурен, че й е приятно щом те види и докато е около теб значи има някакви симпатии, но явно не чак толкова големи, че да си позволи да стане нещо повече между вас. Една приятелка в момента е в това положение. Има едно много свястно момче което иска да се видят и можеби да стане нещо повече, тя също има симпатии към него.Но има друг който я привлича повече и се мотае.
Можеби твоето момиче има някой друг и иска да разбере дали има шанс с него или не и тогава да действа.Помисли над това, опитай се да разбереш нещичко.Ако не е това значи просто си играе с теб защото й вдигаш акциите а непознавам момиче на което това да не му е приятно ;)

3.   Тая ситуация ми е позната, мани ги тея парантии, тази е от тях. Искат да си говорят, умихват ти се, ама иначе не искат.

4.   Благодаря Ви за мненията. Появиха се 2 нови страхотни момичета, които проявяват интерес към мен. Ще дам шанс на тази, която наистина държи на мен. И двете са много красиви. Ще видя какъв им е характера и дали заслужават моето внимание. Тази, която не ми да даде шанс започна да съжалява за отказа си, почна да осъзнава май че не съм за изхвърляне, но ще си чака реда под No.3 и мисля ако се издънят двете мацки пред нея чак тогава да и дам шанс (малко вероятно). Според вас, ако и простя дали после винаги ще прави така и ще ми се качва на главата?Защото аз така си мисля, пък и след като още нищо не и трепна преди, значи няма смисъл - насила хубост не става. Иначе се очертават добри перспективи на небосклона май. Както е казал народа: "Всяко зло-за добро". Това момиче си даде реда на другите и сама си изпусна късмета.Очаквам някакви мнения. Благодаря Ви.
от автора