Ще се върже ли тя на това?
Здравейте, решил съм да зарибя една колежка. Поканих я да излезем заедно и пихме. Нищо не стана. Следващия път планирам да я накарам да пие повече или в краен случай да я упоя. Не се безпокойте - нищо няма да й правя, не съм такъв човек, че да се възползвам сексуално от беззащитна жена! Просто ще я съблека и ще я сложа до мен в леглото, да изглежда все едно сме правили нещо. Така тя ще скъса с гадняра с който е и може да ми стане гадже. Искам да ви попитам дали би минал номера или ще разбере, че нищо не е станало (например защото е суха отдолу и няма мъзга)? По филмите го дават лесно, а в живота възможно ли е да преметнеш някого така?

Коментари

1.   Не - ти си абсолютен тъпанар и идиот, ако искаш така да „спечелиш“ някоя жена.
Самият факт, че е излезнала с теб значи, че те харесва поне малко. Препоръчвам ти да я каниш на кино, на театър и на разходки и един ден да я целунеш просто и да ? кажеш, че я харесваш.
Твоят план няма как да се получи. Дори да се намери в такава ситуация най-много да повика полицията и да те обвинив изнасилване.

2.   Наистина тъпо - такива неща стават само по филмите.
Пък и не разбирам защо си сигурен, че мисълта, че е спала с теб ще я накара да зареже настоящия си приятел и да се захване с теб.
Ако мъж се възползва от мен в момент на слабост, не само че няма да бъда с него, ами и ще го намразя от дъното на душата си, защото това е измекярска постъпка.

3.   Боже, Боже, колко простотия има на тоя свят! Оставям без коментар малоумния ти, меко казано, и престъпен подход, и ще питам ти откъде си сигурен, че тя иска да скъса с гадняра? И че те харесва примерно? Кой си ти, че да решаваш вместо нея какво да прави с гадняра, с тялото си и с други неща в живота си? Че и да й се налагаш да те приеме за гадже? Дано се усети момичето с какъв си има работа и да се спасява през девет планини в десета.

4.   Ти си за психиятрията, мой човек, а не за приятелка!

5.   Еее, братчед, адски тъп план. Това ли е най-силния ти коз? ! Замисли се добре.

8.   Да, но гаджето й я бие, а тя не иска да скъса с него. Сто пъти й казвах да скъса, а тя вика, "ама ние се сдобравяме", "най-много да ме удари един път в седмицата, не повече". Тя предпочита да стои с него и да я бие вместо да скъса с него, така че по този начин искам да я накарам да скъса. Знам, че не е хубаво и е измама, но по какъв начин ще скъса с него като изпитва стокхолмско привличане към гаджето си? Всеки път го оправдава пред мен а като говорих с него той каза "Стой далече от моята собственост", все едно тя му е собственост.

От автора

9.   Ха ха. Доста филми си изгледал ти човеко. Мислиш ли като изпратиш гола снимка с теб и нея няма да ви набие и двамата. Пази се и не прилагай подобни тъпотии.

10.   Пич, очевидно си имаш работа с една истинска рунтава овца /съдя го от втория ти пост/, такива с лопата да ги ринеш, въпросът е защо си решил да спасяваш точно тази овца, при това по толкова меко казано странен начин. Това че ще й създадеш чувство за вина не означава, че ще скъса с овчара си, по-скоро е възможно да започне целенасочено да те избягва, възприемайки те като някаква опасност. Айде стегни се и погледни и останалата стока в стадото, може пък да има и нещо по-така, с някоя и друга гънка в повече между ушите:)
М, 34

11.   За да се отърве от насилник, си има специални организации, които могат да й бъдат от помощ. Но тя трябва да вземе решението сама, защото в противен случай и те, и полицията са безсилни. А с постъпката си само ще й докараш още проблеми, дори сериозен побой, ако оня научи.

12.   Момченце, дори да я бие, ти нямаш право да й решаваш живота!!! Можеш да й даваш съвети и подкрепяш, ама аз не то вярвам на подбудите, ама хич!!! Изведнъж се направи на много благороден и да викаш, че я спасяваш, а забрави, че в историята си написа, че я искаш за гадже, т. е. имаш егоистични подбуди, Ти за ненормални ли ни мислиш???

13.   Ами след като прочетох последния ти коментар авторе имаш право, но и аз незнам какво да те посъветсвам. Защо не се консултираш с лекар, които се занимава с хора с такива маниакални превличания като на твоята приятелка към гаджето, което я бие. фсихиатър и така нататък. Това нейно гадже заслужава голям бой, мъж които бие жена е слаб и не си заслужава да търпи това. Говори с нея, иначе не мисля, че този ти план, че е спала с теб ще поработи най-много да се стресира още повече.

14.   А замислял ли си се, че след това гаджето й може да пребие и двама ви? И подхода ти наистина е меко казано тъп. След като наистина я харесваш дай й време, докажи се пред нея като човек и приятел, нека разбере, че може да разчита на теб. Явно е зависима по някакъв начин от онзи, може и да се страхува, да я заплашва, заради това да не се маха от там. Най-добре бъди до нея като ПРИЯТЕЛ, разбери истинските причини тя да е там и се пазете, за да не разбере онзи, че си пиете заедно, защото така ще й навредиш още повече.

17.   лекувай се, дори и да я бие тя решава, че иска да е с него кво по точно неразбираш

18.   Спри с филмите, пич. И ако си мислиш, че колежката ти няма да разбере, че си я упоил- грешиш ;). Тя не е толкова малоумна, че да не се сети...и се съмнявам да се напие, така че не си прави илюзии.

19.   ОМГ ти се шегуваш нали

20.   Леле горкото момиче въобще не му върви - първо побойник, сега психар...

21.   Ти имаш крещяща нужда от помощ. Това не е нормално!!!

22.   Ти или се майтапиш или си много зле. Ако наистина имаш такъв план, то мацката иска да ти каже не че не иска да скъса с гадето си, а няма подходящ заместите... И повярвай ми това не си ти.. Ако направиш подобно нещо те уверявам, че си я загубил на 10000000%.. Няма да иска да те погледне никога повече. Жените са лабилни... може и да напусне за да не се налага да те вижда!