Нормално ли е да ревнувам от братовчедка му?
Здравейте! Аз съм момиче на 20, имам си приятел с който сме заедно вече почти 2 години. Напоследък забелязвам че братовчедка му постоянно пише в фб на стената му разни любовни песнички, и ''обичам те '' сърчица и разни такива... А пък и той също и отгововаря с същото.. непознат човек ако не знае че са братовчеди би казал че ходят заедно.. Мен това ме дразни, някак усещам че нещо ме човърка от вътре когато видя какво пишат... Нормално ли е или си откачам? :д

Коментари

1.   Ооо, братовчедките са много опасно нещо! Когато бях на 16 се запознах с моя втора братовчедка на 19 и после 2 години имахме с нея страхотна сексуална връзка. Нищо не излезе естествено и добре че никой не разбра, обаче винаги си имай едно наум!

2.   нормално е да ревнуваш да аз ако съм на тебе ще разнищя тази история и въобще ще разнищя тоя тъп фб що семейства се развалиха що чудо стана изтрийте тая простотия файда няма от кибичене във фейсбук само ядове, ядове, и пак ядове и милион съсипани връзки

3.   Знам много добре за какво говориш. Братовчедката на моя приятел като се видят двамата, дори и в мое присъствие го целува по устните лекичко, нали уж братовчедска целувка, че не са се виждали от да кажем бая време. Аз първоначално се смутих, но го приех, тъй като си казах, че са роднини, какво от това, нищо тревожно няма. Тези демонстрации не се случват често, дори и по фейсбук не е ежедневие, но все пак на мен почна да не ми харесва. Знам, че дефакто не бива да има причина за съмнения и тревоги, но това поведение от нейна страна започна да ме изнервя. Трябва да има някакви граници все пак, целувки по бузата и прегръдки - ок, но по устните е интимен и личен жест, неприсъщ между роднини. Така че - ДА, имаш право да ревнуваш и да не ти е готино. Сподели му тези неща ако си съгласна с мен. Сигурно ще каже "нищо нередно не правим, кво толкова", но бъди подготвена да му внушиш обратното.

4.   Братовчедите са забранен плод, който ги прави особено сладък

5.   Когато стане тема пак за братовчедка му може просто да му каже да намали тея постове, че ако някой непознат ги види ще си помисли нещо друго и, че на теб не ти е особено приятно да вижда такива неща. Ако наистина те обича и държи на теб ще ги спре.. или поне ще ги намали :)

6.   Според мен зависи от много неща - например, коя поред братовчедка му е - първа, втора, трета, десета, петдесета.... Има значение и колко често се виждат, характерите им също, защото, ако са някакви лигави и двамата (или то само единия стига) нищо чудно да е на лигня, има значение също дали момичето изглежда добре (колкото и тъпо да звучи, е така).... само те съветвам да не прекаляваш с ревността, защото това чувство е нещо супер ужасно. Успех и дано това да е само част от въображението ти. Дано занапред всичко да е О. К.

7.   Нормално е не се притесняваи на моя приятел братовчедката му като го види го целува по устните както и мен :Д за ттова не се притесняи :Д