Какво правим, когато искаме да сме него и е толкова възможно колкото и невъзможно...?
Когато между вас има нещо повече от просто симпатии, когато има чувства.. Когато искате да сте заедно и е напълно възможно, а в същото време е и невъзможно. Когато всичко вътре затреперва щом го видите или ви докосне, щом ви каже една единствена дума, когато се чувствате толкова безсилна в ръцете му. Когато между вас не е имало нищо освен приятелство и правите всичко това да се промени, но няма как. Когато хиляди други ви обръщат внимание, а вие си искате само него. Когато за вас няма значение какъв е той и колко по голям е.., а той не може да преодолее тази разлика. Когато знаете, че наистина ви иска, но нещо го спира. Когато той иска да си щастлива, а мисли, че с него няма да си и го е страх да не се влюби още повече. Когато мисли, че с него няма да ви е добре, няма да сте щастливи, а за вас единственото щастие е той... единствения човек, който ви кара да се чувстате жива.., а някак си каточели не иска да разбере това. Не иска да осъзнае какво значи за вас той...
Когато всичко е взаимо, а не може да се сподели... Какво правим тогава? Просто ей така с лека ръка зачеркваме всичко ли?!

Коментари

1.   Не, не зачеркваме всичко просто така...
Ако целта оправдава средствата... се борим за този човек. Показваме му обичта си, щастието си, когато той е край нас. Ако той почувства, че може да бъде с теб въпреки всички неща, които изброй - ще бъде!
В противен случай нещата, които го спират може да са или оправдания, или пречки (за него - зависи). И след като сме опитали всичко (всичко - в буквалния смисъл) и усещаме, че нещата няма да се променят... се отказваме, въпреки желанието да продължим.

Не трябва да задушаваме хората - увaжи решението му... каквото и да е то. Ще е трудно, но не и непосилно, да "избягаш" от него.
SFA

2.   Не, не се отказвай, бори се.
НО както пише №1 ако има пречки които той не може да преодолее ти трябва да се отдръпнеш. Ще боли! След време ще се научиш да живееш с тази болка и този човек винаги ще има кътче в сърцето ти.

3.   Единсвен и незаменим няма миличкаЩом той вече е усетил че на теб той не е безразличен,че означава много за теб, че се разтреперваш щом го видиш и т. н.Тези неща мъжете ги долавят много по-бързо и по-лесно от нас.Означава че той не те иска за повече от приятелка,по какви пречини вече той си знае.Уважи този негов избор-насила хубост нестава.Гледай на пред и успех.

4.   Cлед време не се знае този същия принц дали няма да бяга след тебе

5.   Толкова ми е познато всичко това... Винаги има начин - ВИНАГИ. Както и много причини да правиш нещо или да не го правиш. Но избора е твой, стига да намериш начина. И на мен беше трудно, но си заслужава да опиташ. Изживей го, защото съдбата ти дава шанса да усетиш истинската любов, не го пропускай. Пожелавам ти успех!