Среща с момиче
Така, драги приятели вчера се запознах по интернет с едно момиче на моята възраст--3 часа си писахме по скайп от един град сме и двамата на по 26 год. и като всеки човек си определихме среща за днес следобед да се видим за малко. Проблемът е там че тази сутрин ми се присъни, , Черен паяк''посланието за което гласи е следното, , Присъни ли ви се черен паяк, това е предупреждение, че ваша много близка до сърцето ви жена, ще ви предаде и ударът, който ще ви нанесе почти ще ви убие. Ще ви отнеме много време да се съвземете от предателството. ''това ме притесни до известна степен като знам че обиновенно да сънуваш паяк носи много опасности и сериозни проблеми. Да вметна, че на всичкото отгоре и споделих че съм чувствителен човек. Друго какво да кажа тя е водна зодия риби а аз съм въздушна водолей което си е само по себе си несъвместимост---вие какво може да ме посъветвате благодаря предварително

Коментари

1.   направо ти се чудя, какви са тия глупости, ти си момче, а се интересуваш от хороскопи и тълкувания на сънищата, аз дето съм момиче и хич не ми пука, пък ти... излез на среща с момичето, веселете се и хич не се напрягай

3.   Питаш какво мислим? ... Направо не знам какво да ти кажа...
Как изобщо обръщаш внимание на тея бабешки работи от едно време?
Как може заради такава смешна история да си провалиш срещата с момичето и да се вкараш в такъв сериозен размисъл :D
Я не се дръж като някой пенсионер... Остави съновника за по-нататък. Виж се с момичето и ще забравиш за "черния паяк" :d
И между другото това момиче е същата зодия като мен:)Ние не сме способни да причиним нещо лошо на някого... поне не и от първата среща :D
Успех! :)

5.   Скъпо, момче пише ти една жена, която е водна зодия риби и обичаше едни мъж водолей, любовта ми към него беше голяма, навярно и той поне малко ме е обичал, въпреки всичката болка, която ми причини. От гледна точка на астрологията вие двамата може да бъдете интересна и пре красна двойка. Но ти трябва да не нараняваш нейните чувства и тя да се чувства сигурна всеки един ден. Изчела съм много информация от много книги и интернет. И отошенията ви могат да се крепят на една взаимна любов. Мога да ти пожелая късмет и вярвам, ча ще се получи при вас. Не се страхувая и не се плаши, една такава жена ще е силно заинтригувана от подобен мъж. Единствено ти трябва да си винаги честен и искрен с нея относно чувствата си, защото и двамата ще разбирате кога единият лъже. Вие двамата ще можете да се разбирате само с поглед. Важно ти да се опиташ да разбереш нейната чувствителна душа и сърце. Ако тя се влюби в теб, а това е неизбежно и ти разбереш и се вслушаш в съветите ми, няма да имате проблем. Гарантирам!

6.   Съветът ми е прост. Не следвай глупавите суеверия, нищо няма да спечелиш така. Не може животът ти да се води от такива глупости..

9.   Сънища, зодии - фантазиите на човека.
Виж се с момичето, гледайте си щастието и тия неща да не ви пукат!