Той е 7 години по-малък
Здравейте!

Нека и аз изкажа болката си, а тя е, че от известно време имам връзка с момче 7 години по-малко от мен. Аз сам на 26. Отношията ни са прекрасни, но всеки път когато си помисля за разлката ни си казвам: "Край! Никой няма да приеме връзката ни! Какво ще си кажат другите? " Хубаво ми е с него, влюбена съм, но ... 7 години разлика :(.

Дайте ми съвет!

Коментари

1.   Да не ти пука. Едва ли толкова ви личи разликата!

2.   Щом си влюбена в него не гледай какво мислят другите, защото всеки има гледна точка. Всеки преценява различно, някой хора гледат външостта, други характер, трети години.

Бъди различна и не гледай тези неща. Погледни само това, че си влюбена и не слушай мнението на никой друг. Важното е ти да си щастлива с него. :)

3.   7 години, това не е никаква разлика. Само при децата, а вие все пак не сте деца. А какво ще кажат хората е последна грижа. Защо това толкова те вълнува? Повярвай ми, това с възрастта е измислен проблем.

4.   Аз съм на 37 години. На 06.01 2008 г. ще празнуваме със семейството ми петнадесет години от сватбата ни!

Имаме две дъщери на 14 и 10 години.Съпругата ми е на 44! Всичко е ОК! Всичко зависи само от вас двамата.

5.   Луда ли си?? Хич да не ти пука колко ви е разликата!!! Ако се чувстваш добре с него, ако е достатъчно зрял и ако имаш нужда да си с него, не виждам какво пречи да сте заедно :). А какво да кажат жените, които са с мъже с 20 години по-млади от тях!?

Бъди щастлива и недей да мислиш за тази разлика в годините!!!

6.   Нищо не е тази разлика, живейте си живота и да не ви пука от никого. Познавам прекрасно семейство, тя е с 15 г. по-възрастна, въобще не си личи, и имат 2 прекрасни деца.

7.   Не се притеснявай...няма смисъл. Аз също имам връска със същия характер. Само началото ме бъркаше, но важното е да се обичате.

8.   Нашата разлика е 5 години. От 20 год. сме женени. От 10 год. ми изневерява с различни по млади от мен жени. Кошмарно е . На никоя не го пожелавам. Едва тази година ми изкрещя в лицето, че вече е голям мъж, и ....Цял живот му е тежало това, че е по малък и....Помислете добре. Имам приятели 14 год. им е разликата, но до ден днешен си,, гукат ".