Провалена любов
Здравейте. Аз съм момче на 23 от Сливен. От една година си пиша с едно момиче от София. Първо бяхме само приятели, но после постепенно започнах да се привързвам към нея и с течение на времето всичко това прерастна в любов. Тя също (за мое най-голямо щастие) отвърна на чувствата ми. Също така и двамата искахме да сме заедно, но в момента няма как да отида в София, първо защото скоро ме съкратиха от работа и нямам пари, пък и второ - защото там квартирите са скъпи и няма при кой да отседна (нямам познати и роднини там). Няколко дни бях болен и нямах възможност да бъда пред компа и да си пишем и днес, когато тя влезе - и й казах "оо мило как си" - тя ми каза "моля те не ми казвай така" и като попитах "Какво е станало? Да не ми се сърдиш нещо? " - тя ми каза "не, но просто не сме заедно пък й си имам приятел.. " - при което аз я питам: "Нали до преди няколко дни ми казваше, че аз съм най-прекрасния човек на света, че ме обичаш повече от всичко, че си готова на всичко за мен... защо ми го причини това... Какво намери в него".
А тя: "това, че е до мен.. "

И тук моля за съвет - какво да правя...? Сърцето ми е разбито за пореден път.. Не мога да спра да мисля за това и да опитвам да разсъждавам...
Разбирам напълно, че тя е момиче - и има своите нужди (някой да я докосва, прегръща, целува... и т. н. ), но толкова ли не можа ме разбере и почака малко заради мен... да почака да спечеля малко пари и да дойда при нея... ПИСНА МИ ВЕЧЕ ОТ ЖИВОТА И ОТ ВСИЧКО... Никоя друга не съм обичал така както нея... Сутрин се събуждах с мисълта за нея.. през деня тя не напускаше главата ми... вечер също заспивах мислейки за нея... Тя ми беше всичко... (стимула ми за живот, тя ме караше да се усмихвам и да се боря... )
Нима една такава любов може да изчезне само за дни??
Нима щастието трябва зависи от някакви си пари? ! Някакви си шибани хартийки и метални кръгчета с надписи по тях? Защо е толкова е несправедлив живота.. Как да я забравя сега - сърцето ми ще се пръсне от мъка... Има ли смисъл изобщо дори да отида в София - да я търся...?
Моля специално дамите за съвет - заслужава ли си и ако не - как да я забравя тогава..?

Коментари

1.   Мили, първо си обрави живота, после търси жени. Хиляда причини намери да не ходиш в София, но една не намери да отидеш. Стегни се малко. Хубаво се е преориентирало момичето другъде.
Съвет - хвани и си намери работа в София или друг голям град, направи нещо с живота си и чак тогава си търси приятелка.
„Нима една такава любов може да изчезне само за дни??
Нима щастието трябва зависи от някакви си пари? ! “
Не винаги, но за един билет до София трябва да има. Добре дошъл в реалността. Събуди се!

2.   Любовта не е това, което си мислим че е за съжаление. Както светкавично идва, така и се изпарява. Просто хората са повърхностни и не оценяват нищо вече. Не съжалявай за нея, дано намериш щастие и споделеност другаде. Успех!

3.   Колко боли от такова разочарование само този, който го е изпитал би могъл да разбере. Аз съм момиче, но преживях същото като теб, тоест момчето, в което бях влюбена изведнъж ми изръси, че има приятелка, която много обичал. Но го преживях, ще го преживееш и ти. Не живей в миналото! Един ден ще се появи момиче, което ще те накара да благодариш на всички други, които са си тръгнали.