Урок без заглавие. Изпит без конспект ... Една вечна дълбоко изрисувана татуировка!
Здравейте, на всички... първо искам да започна с нещо подходящо за раздела на сайта - любов и изневяра - Каквото и да се случва не е случайно но едно се знае, че е за добро!!! Това го казвам на всички , казват че мъдростта е плод на не излекувани или " напудрени" рани.
Та... да си дойдем на думата - Винаги съм се отличавал сред връстниците си с трезво мислещ разум и много други качества но преди половин година в живота ми се появи човек за който винаги съм мечтал. Преди известно време гледах филма за ТАЙНАТА... има и други филми от този род - силата на привличане чрез визуализиране и т. н. Е... скъпи читатели от малък си мечтаех за този образ на жена, срещнах я съвсем случайно точно когато най - малко исках и очаквах да допусна някой до сърцето ми което в продължение на години се опитвам да събера "чарк" по "чарк"... Та срещата беше в чужбина където всяка година съм позиционирам - командирован с цел Х... та тя ми беше клиент с родителите си... срещнахме се още при първия ми поглед в очите и ме полазиха тръпки, няма да забравя колко истинска... изплашена от пътуването изморена цялата КРЕЩЕШЕ - АЗ СЪМ... Позволих си да гледам на клиент с различни очи и намерения... а съм професионалист в областта и никога не си позволявам своеволия но - сърце... Та станахме много близки само наивни прикрити погледи и предпазливо поведение с нищо не показвам какво бушува в мен зърна ли косите и, очите и присъствието и дори ме караше да забравя кой съм... С родителите и станах много близък нещо което винаги ми е било трудно нещо не съм харесван - а сега когато играех с баща и на табла имах чувството, че баща ми е пред мен а майка и я усещах повече от моя а за нея самата - част от мен. След като бяхме заедно седмица - тя си замина намери ме в скайп след това социалната мрежа и т. н. Започнахме да си общуваме ден и нощ когато намирах свободно време бягах по заведения и т. н да намеря връзка с интернет за да си говорим, пишем - имахме много общо времето летеше. Въпреки че беше обвързана - мислихме един за друг. Тя живееше с мъж от 2 години но той се бе издънил и чувствата и към него бяха изчерпани... Аз се появих той остана някъде в периферията преглъщах в продължение на месеци факта че тя си ляга с друг, живее с друг... нямаше как аз си го избрах така да стане. Та момичето се запозна и с родителите ми по скайп... поддържаше връзка с тях и криеха заедно факта че единия е в болница докато бях в чужбина даваха си подкрепа един на друг абеее както се казва всичко е като по приказките. Та след срока ми на командировка прибирам се в България и тя... милата ме изненада като долетя от Франция - между другото тя учеше там... хвана си самолета и дойде в дома ми без да очаквам... Резервирала си бе хотел в родния ми град - бях против което и взех куфарите и и предоставих моето легло като аз спях в отделна стая защото бях наясно със семейния и статут... но уви :) желанието и копнежа надделяха - спахме в моето легло в което в продължение на 26 години се събуждах с мечтата за нея.... тясно малко но беше най удобното и хубаво още ме побиват тръпки, които ме побиваха когато ми се схващаше ръката под възглавницата а нейната глава над ръката - нещо което мъжете често изпитват но моето беше различно :)... та всичко оки.... най незабравимите мигове - тя се прибра в София - каза на приятелят си да напусне апартамента във Франция - той си замина, после тя се прибра във Франция и ме покани там... Всичко по мед и масло - Да ама Не - въпросната преживя нещо много неприятно - срив на нервната система и започна да се тъпче с анти депресанти... когато отидох след месец при нея - напуснах работа напуснах всичко в името на АЗ И ТЯ... се оказа че положението никак не е розово.. едва ли не и бях като враг в къщата - не ме допускаше до себе си така както би трябвало да е - хапчетата я бяха объркали представяше си че ме убива и т. н абе все негативизми - не ми обръщаше никакво внимание по цял ден учеше за изпит и след това си пускаше френска телевизия а аз бях задължен да мълча. Още от самото начало ми с искаше да си тръгна но бях обещал на майка и, че няма да я оставя и месец ще бъда до нея - защото момичето имаше нужда от придружител дори в банята... да не говорим че върших цялото домакинско :) задължение от което винаги съм бягал и критикувал мажете :).... та хапчетата я правеха на МАРМАЛАД дори се стигна до там че бях принуден да спя в коридора за да не ме чува как дишам тежко вечерта докато спя.. хъркане от време на време... (живеехме в едностаен апартамент студентска работа )... та спях си в коридора и се чувствах много ама много зле но нали тя е е по важна нали любовта иска компромиси ама аз се олях. Тя си е Софиянка и с приятелите си ме подиграваше и присмиваше за диалекта ми - мекото ми говорене... а ако не говорих меко беше мноооооооого официално... както и да е не успях да намеря златната среда - секса не вървеше - абсурд просто ужасен секс... не ме и докосваше не беше онова което трябва да е... Още в началото се усъмних, че има нещо много сбъркано, взех да чета какво е споделено в сайта... много интересни истории, които ми дадоха кураж за състоянието и че хапчетата така и така влияят след което се посъветвах и с терапевти, психо и т. н и ми казаха че е нормално поведението и... и аз брадче с надеждата, че ще се оправи. Да ама не все по зле и по зле ставаше - прибрахме се след месец престой във Франция... Прибрахме се и на летище София аз заминах за моето си градче за което копнеех да се видя с роднини да се утеша а тя си остана в София.. в продължение на месец не ме потърси - така бяхме се разбрали да си дадем време защото я виждах на къде отиван работите все пак не паса трева... и тя не ме потърси. Поддържах връзка с майка и която казваше че въпросната Х е превъртяла тотално... каза ми да не се занимавам а да си гледам живота както и бях преди нея го хванал здраво и кариера и т. н.... Всички знаехме, че тя има нужда от лечение и време и кво се оказа - развръзката драги читателю... ТЯ МИ ПИШЕ че се връща при бившият си... че го обича и че той и е на сърце - Е о. к на мен това ми е ясно че е момиче на 21 неопитна... психо - на хапчета , никога не съм изключвал варианта за това че може би защото има чувства към бившият си така се отнася с мен ама си виках с времето ще свикне ама нееееееее... Той и слугувал и и ходил зад газа а аз съм си пич държах се като стабилен и морален мъж.... на нея това не и се харесвало тя обича сутрин изцедения фреш да се наспива до 12... кафето в леглото закуска обяд и вечеря също в леглото - аз бях виновен че не го правих... Може би факта че не се продавам изигра голяма роля - тъй като е човек с свръх финансови възможности... но аз не се пречупих и да и правя мили очи заради парите и докато бившия и -т. е сегашния сигурно това гледа може и да има любов но това което тя ми демонстрира че е.... не се търпи поне уважаващ се себе си не може... Та по време на обратния ни полет от Италия за България познайте кой беше в самолета на задната седалка на нашия ред - САМАТА НАТАЛИЯ от море от любов - чудих се дали да не я дръпна на една страна да направим нещо в самолета но не ми стигна не смелост а сигурност в човека с който съм защото виждах че не ме обича... а аз се побърквах за нея.. Мина време 2 месеца от както не сме заедно за 14 февруари отидох по работа в София съчетах нещата и се видях с нея... беше хубаво да я хвана за ръка - абе любов знаете как е... и след няколко дни ми заяви че иска да е с бившият си а аз вече търсих жилище в София... а днес научих че и си готви сватба... това не ме изненадва в реда на нещата си е но просто случая остави на гърдите ми една дълбоко издълбана с черен туш татуировка... де да беше на гърба ми....!!!
Благодаря на тези които са чели и на онези които не са... защото сеира е голям... чувствам се използван изцеден и още хиляда и едно състояния... все гадни :)... Целта ми беше да дам за пример какво всъщност се случва и може да се случи, да се успокоят младежите с дребните любовни простотии :) и най вече да ми олекне!! - Писането много помага! МЕРСИ!

Коментари

1.   поздравления за това, че не даваш да ти се качват на главата. по принцип момичетата обичаме да бъдем глезени, обгрижвани и да ни се обръща внимание. но всяко нещо има граница.
що се отнася до момичето - мисля си, че тя обича бившия си или може би е свикнала с него. не знам какво е, но ако те обичаше, щеше да е с тебе въпреки всичко. явно не е твоят човек. клише, но факт. вярвам, че ще срещнеш момиче, което да споделя твоите чувства.
успех!

2.   Много ме е яд, когато хора, като теб, попадат в подобни ситуации. Времето лекува, нещата ще минат, ще остане някаква болка. надявам се само тази история да не се отрази на следващата ти връзка, защото в повечето случаи, такива ситуации много променят хората.

3.   Авторе, Поклон! Ти си стойностен човек. Зная, че това няма сега да те успокои, но нещата ще се наредят за теб по най- добрия начин и както няма Ненаказано добро- така и Всеки си получава заслуженото, както и Няма щастие на гърба на нещастието. Всичко казано от мен като цитат е в твоя полза. Не си единствения с който са постъпили като с ненужна вещ- не те успокоява знам... но Твоя живот ще тръгне в правилната посока и ти ще си щастлив, а тя с нейната игра и номера- Не! Надява се и при мен нещата да се оправат, защото са подобни на твоите....

4.   1. Няма как :) това ще се случи със сигурност и то ще бъде истински човек, защото съм сигурен че го заслужавам!

5.   2. Да най- вероятно ще подложа човека на бавен огън така че подправките, които ще посипвам да предадат един уникален аромат - предполагам се досещаш какво искам да кажа с тези ми метафори.

6.   Поздравления, не си отстъпил на себе си, това е най-важното. Определено ще ти е по-добре без човек, който става в 12 часа пообяд и иска прясно изцеден сок всяка сутрин. Не си клоун, а истински мъж, който държи на себе си.
Ж, 21

7.   3. Много Благодаря за коментара... знам, че не съм единствения в раздела има много написани човешки съдби. Дано поне 101 % от всички ни намерим покой и хармония - душевна от там на татък всичко ще се нареди!

8.   6. Радвам се, че има трезво мислещи жени, като теб. Вземи си бележки от това което се случва и вярно е че опита учи но бъди предпазлива и не допускай някоя от чертите на въпросната да влязат между теб и половинката ти! Благодаря за разбирането :).

9.   Съчувствам на автора. Знам как се чувства! Наистина е кофти, когато срещнеш ЧОВЕКА и той не отвръща на чувствата ти. Автора я е чувствал специална, той сам е написал, че тя е момичето от мечтите му и т. н. НО тя не го е чувствала толкова специален и не е имала сериозни намерения към него, което е супер гадно, защото той наистина е влюбен в нея.
Преди година и нещо и аз срещнах момчето, което БЕШЕ точно мой тип по всички параграфи... (казвам Беше, защото отдавна го преодолях, и вече го гледам с други очи, и определено в сегашен етап не е мой тип мъж, дори не знам какво толкова съм му харесала тогава, но това на страна сега.. ) -влюбването ми и обичта ми към него тогава бяха доста силни, никога преди това не съм изпитвала толкова силни чувства към друг мъж. Исках да го обсебя, но не успях, може би за кратко, пак си беше нещо... но нищо не се случи между нас. Останах си с надеждата, че той ще предприеме нещо, но не го направи. Бях супер влюбена в него и ако той беше отвърнал на чувствата ми тогава, можехме да имаме красива любов. Или в най-лошия случай, той можеше да тръгне с мен насила и да ме наранява като сваля всяка втора. За щастие този труден период за мен започна за отшумява малко по -малко след като се опитах да го игнорирам от живота ми. Когато ми липсваше, отново изпитвах нужда да разговарям с него, да флиртувам... дори го правех 2-3 пъти, бях готова да направя всичко, само и само... да се влюби в мен, но той така й не се влюби в мен. Опитите ми бяха неуспешни. Обичаше да се закача с други жени, постоянно флиртуваше с други - нормално, все пак беше свободен, можеше да прави каквото си поиска - НО аз го исках само за себе си, не исках да е на никоя друга, трябваше да е забранен за другите жени, но уви. Та след като за първи път направих опит да го игнорирам от живота си, не след дълго направих грешката отново да възобновя контактите си с него с надеждата, че съм му липсвала през това време и че вече ще иска да е с мен, но нищо не стана. Отново го отрязах... после пак го потърсих и след може би седмица му теглих майните и взе да ми писва от него. Не го потърсих след това. Обаче изпитвах нужда от време на време да го виждам... следях му профилите в интернет, просто ми беше интересно какво се случва в живота му. Чувствата ми към него обаче взеха да ме напускат и това сякаш ме караше насила да ги поддържам... не исках да си отиват. Дори и да не бяхме заедно, самото чувство да си влюбен и да обичаш е прекрасно, не исках да ме напуска това чувство, но просто времето и бездействието му си оказаха своето влияние. Спрях да се интересувам от него напълно, дори не се сещах за него с дни. само по навик, но наистина нищо свързано с него вече не ме интересуваше. Доста време мина оттогава, и не ми се вярваше че някога ще успея да го превъзмогна, но ето че успях. Ако тогава някой ми беше казал, че чувствата ми към него ще се изпарят - НЯМАШЕ ДА МУ ПОВЯРВАМ, както предполагам не вярва и автора сега, защото е много влюбен още. Но с моя опит искам да му вдъхна кураж да не се връща назад, защото няма смисъл. АКО НАИСТИНА имаше истинска любов и от двете страни, още преди щеше да си е проличало. Така че, авторе, не се връщай назад, защото само ще забавиш времето... остави го да си свърши работата, то няма да го направи веднага, но щеш-нещеш, ще видиш, че любовта, която изпитваш сега, един ден ще се събудиш и няма да я има. А ДАНО тогава, след като се освободиш от това чувство, дано тогава срещнеш истинска и споделена любов! Наистина ти го пожелавам, защото си личи, че си всеотдаен човек и всяка жена би била щастлива с човек като теб!

10.   Абе кой ще ти чете тези словоизлияния, я по-добре почни да си водиш дневник от онези хартиените. Боже с какви неща пълните нета. Ти сигурно преди 10 години не си знаел какво е Интернет, сега все в него висиш!

11.   Благодаря ти 11! За носителя бях посъветван от друг човек! За кодовете на света ползвам НЕТ-а! Освен това не може всеки да се е родил с него в ръце! Ти явно си! Затова всички се учим! Благодаря за коментара! Хубаво е, че има грамотни хора като теб и ти желая успех!!!

12.   До 9 - от автора - Много се радвам, че с намерила някакво равновесие на емоциите дори и че сега когато се обърнеш виждаш и анализираш нещата като си махнала розовите очила и виждаш колко напразно е било това да ти се къса нещо от вътре всеки път когато си помислиш за анти моментите когато си искал нещо но от среща нищо... Лошото е че повярвах постъпих наивно но човек когато се влюби... знаеш как е... То вярно е че когато го няма в единия на сила хубост не става но... проблема е там, че и двамата си дадохме много обещания. Сега вече радостно мога да заявя, че продължавам напред , вече е различно преди ме побиваха тръпки при мисълта - сладникави - а сега по скоро нещо като антипатия. Благодаря ти Номер 9... ти също имаш излъчване от написаното, че си стабилно момиче -продължавай все така - обсебвай, обичаи и бъди всеотдайна но за правилния как ще го познаеш... - вече знаеш и си научила от какво трябва да се пазиш... така че смело!