Когато обичаш някого си готов да простиш...
КОГАТО СЛУЧАЙНО научих, че съпругът ми кръшка с негова колежка направо полудях. Не исках да слушам никакви оправдания. Първото нещо, което ми дойде наум беше да подам молба за развод. Но след няколко безсънни нощи като си помислих какво трябва да преживеят децата, се отказах. Тогава реших и аз да му изневеря.
Работата ми е такава, че се срещам с много хора.

Имах 2-3 обожатели, но нито един не ме привличаше. Един ден случайно се видяхме с бившият ми приятел. След като се разделихме с него си останахме приятели. Той беше първият мъж в живота ми и моята първа голяма любов.
Знаех, че и той не е безразличен към мен.

Няма да навлизам в подробности, но след няколко неслучайни срещи с него аз изневерих на съпруга си. Само веднъж, защото след изневярата осъзнах, че обичам моя мъж, че той е този, който ме кара да се чувствам жена, въпреки болката, която ми причини. Всички чувства, които съм изпитвала към бившия са останали в миналото. Взех решение да дам втори шанс на съпруга ми.
Всичко това ми се случи преди 6 месеца.

Сега смело мога да кажа, че сме едно щастливо семейство. Може би изневярата и на двамата ни показа, че се обичаме и не можем един без друг. Понякога се питам какво щеше да стане ако се бяхме разделили.

Това е моята история. Дано помагне на някой, който е в същото положение, в което бях аз. Когато обичаш някого си готов да простиш.

Коментари

1.   Много елементарно си постъпила,око за око,това за някаква надпревара ли си го приела?100% с бившия ти не ти е било хубаво и още 100% после си съжалявала.В никакъв случай не оправдавам мъжа ти.

2.   Здравейте, мисля че си постъпила точно така както е трябвало.Семейството е над всичко щом пишеш че се обичате и сте истинско семейство ,щяло е да бъде грешка ако го разрушите.Ако не беше изневерила ти , щеше да те боли, да се чувстваш предадена и т. н. а сега сте квит-гледайте напред и успех.Желая ви повече любов и щастие!С поздрав: една жена на 33г.

3.   Според мен си постъпила много глупаво и безотговорно като си изневерила на мъжът ти.Разбирам,че ти е било гадно като си разбрала за неговата изневяра,но е трябвало така да стане,но ти не е трябвало да постъпиш и ти по този начин.Един ден ще разбереш,че е по гадно когато нараниш някого когото си обичал...

Лично аз не бих простила изневяра,а ти защо си го направила е друга тема на разговор,но не смятам,че е този начина да го направиш и ти.И също така ми е чудно как след това нещата са се оправили и сте щастливи.Поне той разбра ли какво си направила или просто скри от него.За да ти е изневерил според мен е нещо което ти не си направила както трябва или не си го прегарнала и обичала....

4.   Хора нима да обичаш някого не означава да му прощаваш всичко ?

5.   Номер три, моля не се изказвай така крайно. Явно не си
омъжена. Аз пък си мисля, че авторката е направила точно
каквото е било нужно. И е спечелила два пъти.

6.   Щом го е направил веднъж, ще го направи пак! А и... той научи ли за твоята изневяра?? Ако не е, задай си въпроса дали и той би ти простил.

7.   Много хора прибягват до този вариант и аз също съм съгласна,че след като и тя и той го е направила са осъзнали,че наистина се обичат,понякога е необходимо да замениш най-ценното си с нещо друго,за да разбереш наистина,че то е най-ценно за теб.

8.   Няма по-хубаво нещо от това да усетиш , че си обичан и че можеш да обичаш.И го усещаш още по-истински , когато човек се окаже във вашето положение. Радвам се истински за вас .С мен се случи същото.Едва тогава усещаш ,колко е важно да си с правилния човек.

9.   дано си щастлива

10.   и какво ...начесахте си крастата и утре пак ще му изневериш ,когато той пак ти изневери ?Звучи като избиване на комплекси и бягане от решаването на основния проблем.