Една щастлива история
Здравейте и от мен!
От известно време следя сайта и по мои наблюдения тук се публикуват основно тъжни истории, което е нормално. Все пак това е сайт за споделяне и всеки си казва каквото му тежи. Именно по тази причина реших да пиша. Само че аз ще споделя една щастлива история. Надявам се да е интересно четиво за някои, а на други да вдъхне кураж и надежда!
И така да започвам....
Бях изпаднала в една много голяма дупка в живота ми. Не че се е случило нещо кооой знае какво. Просто в един момент се чувствах съвсем сама сред тълпите от хора. Случайно в нета се запознах с него. Не му обърнах много внимание, занимавах се с поредния идиот... След известно време пак взехме да си пишем, а аз бях вече съвсем необвързана. Започнахме да си пишем. Изглеждаше интелигентен, пишеше кадърно, но (голямото НО) е на другият край на България.
Продължихме да си пишем, после и да се чуваме. Винаги ме разсмиваше, когато ми беше най-тъжно. Изговорили сме хиляди минути и стотици левове за телефони :Д Един ден решихме да се видим реално. Как? Къде? А де, нали сме на двата края на страната! Накрая избрахме "неутрална" територия по средата. Буквално! Дойдох с влака от едната посока, той от другата. Неговият влак пристигаше два часа след неговият. Той ме чакаше на гарата. През това време обиколил по магазините и ми купил няколко сладки работи и от там (носеше ми неща и от неговият град). Аз също бях подготвена. Иии така, слезнах от влака и го видях! Беше страхотен! По-готин от снимките, по-сладък от на камера! И разбира се страшно притеснен :Д След като ме видя и ме позна ме прегърна и завъртя във въздуха! Останахме в този град 3 или 4 вълшебни дни. Аз трябваше да се прибирам, той беше на работа... И така. Но съдбата явно си имаше свои планове, след като се оказа, че ще кандидатствам в един град със сестрата на негов приятел и той щеше да го придружава. Видяхме се пак! И този път ме чака няколко часа (влакове, какво да се прави). Вече се бяхме опознали, а имах чувството че го познавам цял живот! Направихме следващата стъпка-отидох в неговият град! Всичко беше чудесно! Още една стъпка- дойде при мен! Понеже аз уча тук, а той работи там, няма как да се спрем на едно място. Затова постоянно пътуваме. Така сме вече две години и малко. Нито ми е омръзнало, нито нищо. Мисля че разстоянието ни сближава, защото винаги имаме емоции и какво да си кажем! Сега живеем заедно, само че на две места :Д Не всичко е цветя и рози, но се справяме! Вече мислим за наша къща, а той иска и татко да става, но всичко с времето си!
(Който е дочел до тук-БРАВО! )
Пиша цялото това нещо, защото искам да знаете НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА НЯМА! Има ли желание, има и начин!
Белатрикс

Коментари

1.   Браво на вас двамата! Бъдете все така щастливи и занапред! Хехе, много ми хареса идеята да се избере територия по средата. И аз ще го приложа това, защото съм в подобно положение :Д

3.   При колкото и желание да има, начин - никакъв! Явно ще бъда тъжна до края на дните си. Като стана на 30 г. ще си осиновя момче и ще го кръстя на името на недостъпния, в когото съм влюбена, за да ми напомня за него.

4.   Тази история ме накара да се усмихна искрено. Пожелавам ви още много, много любов.

5.   Нямам думи просто.
Супер сте, на истина много весела история!
Желая ви всичко най-хубаво.

6.   Желая ви много щастие любов късмет здраве и всичко! :)Аз съм на 15 и се намирам в такава ситуация, но ние не можем да се видим просто така, защото сме непълнолетни. Много го обичам. И ако имате някакви идеи ще съм ви благодарна много.

7.   Здравейте! Аз съм авторката, Белатрикс!
Първо много благодаря на всички за хубавите пожелания! Целта ми беше, когато хората прочетат, да се усмихнат!

После, НОМЕР 3 НИКАКВО ОТЧАЙВАНЕ! Никога не знаеш какво ще ти предложи живота и кого и кога ще срещнеш! Не знам каква е твоята история, но щом той е толкова "недостъпен" за теб, може и да не те заслужава или да не те оцелява, а може и да бъркам и утре да се съберете! А дали ще си сама зависи от теб. Ако се изолираш от всички, може и да се случи... Просто НЕ ГУБИ НАДЕЖДА!

8.   (HUG)
Много щастие и от мен!
Аз също като теб съм си мислела да споделя подобна история. Замислям се, защото анонимно е по-сладко. Ако е реално, пред познати хора, все ще се намери някой, който да зависи.
Късмет, мила и да не ви е уроки ;)