Съсипана съм!
По някога се чудя как може да не ми върви толкова много в този живот. От известно време насам, направо се побърквам ... на 21 години съм, нито имам нормално семейство, на което да разчитам, нито имам приятелки, нито пък се разбирам с приятелят ми ... !

Родители те ми са разделени от доста много време, приятелки нямам - защото съм на мнение, че приятели няма, има само познати! В последно време не се разбирам и с единствения човек, които мислех, че уж бил до мен и ми помагъл - приятелят ми / с него съм повече от година/. Намеша се в живота ни едно момиче, но намесата му в живота ни не е сварзана с изневяра, на приятелят ми .... просто намесата на това момиче доста промени връзката ни, въпросното момиче е приятелка на брат му... но е доста елементарно момиченцето.
Само завижда, злобее, насочва приятелят си срещу мен и приятелят ми има и други подобни неща, които прави тя .. Караме се с него за дребни нещица главно.

Просто много ми е тежко, ходя всеки ден на църква моля се, надявам се, че един ден сланцето ще изгрее и за мен, но .. не знам! Ходя, често и по врачки.
Моля ви помогнете ми, даите ми и вие съвет, какво да правя ... ! Как да премахна това момиче от живота си,з ащото преди нея, всичко беше доста добре ..!

Коментари

1.   Миличка виж и аз съм така както теб все си мисля как може толкова да не ми върви.Съпругът ми ми изневери със една долна никаквица и сега съм сама със детето,нямам работа нито приятелки както казваш ти просто познати и незнам кога и на мен ще ми тръгне в тоя живот направо съм се отчаяла и аз като теб.Казват че след лошото идвало хубаво но кога вече и аз незнам кога ще е?

2.   Здравей,на 23 съм и аз като теб май въобще не ми върви.. Имах приятелка до преди месец, бяхме много влюбени (уж), но явно се е намесило едно друго момче, за което разбрах в края и сигурно затова вече не сме заедно...от опит казвам само , че тези неща са много важни9в случая намесата на друг , без значение в каква посока).

Предполагам , че ти е много трудно, но някакси трябва да събереш сили и да стиснеш зъби.В никакъв случай ходенето по врачки не е вариянт , може би малко те успокояват , но само това.Трябва ти някои на които може да споделиш и някои който да ти даде опора да превъзмогнеш кофти момента.Явно гаджето ти не е,така ,че се огледаи ,може да намериш подкрепа там кадето най-малко си очаквала.
успех:) Митко

3.   Здравей! Попадал съм няколко пъти в подобни ситуации. От личен опит мога да ти кажа, че когато човек злобее много му личи. Не е сигурно, че приятелката на "девера" ти плете интриги. Ако нещо във връзката ви с приятеля ти не е в ред, не е задължително вината да е в трети човек, който изглежда щастлив, докато твоята връзка куца.

Вгледай се в собствената си градина -казваш, че приятелят ти не ти е изневерил... Не прави живота му сив с лошото си отношение към живота на брат му, защото в такъв случай и това ще стане и то не с въпросното момиче -просто ще си потърси друга...

Наложи си повече самочувствие и влагай повече въображение в своята връзка, ако искаш да я запазиш, а не в подозрения, дори ако ти се струва, че имат почва. Подозренията винаги убиват доверието, а какво е връзката без доверие?

4.   Църквата е свято място.аз не съм от най-религиозните хора, но вярвам в Бог а подкрепа търся единствено в себе си. Разчитам единствено на себе си.Поради тази причина никога не съм бил предаван.Имало е случай да не ми стигнат силите. Тогава се изправяш, поотупваш се...теглиш му една майна, поглеждаш нагоре и ако все още слънцето грее...значи си жив. Затова сме на земята-да живеем и да се учим от грешките. Всеки ден е нова страница...а ти пишеш живота си. Поздрави!
Ралф