Изпуснах гаджето защото се поколебах
Харесва ми една операторка на каса в магазин от голяма верига в София. Говорих си няколко пъти за малко с нея, мисля, че не й беше неприятно от това. Но след това известно време не й обръщах внимание и сега не мога да я срещна пак. Въобще, тя май остана с впечатление, че не я харесвам кой знае колко. Не знам и аз. Може би факта, че се чудя означава, че наистина не съм заинтересован толкова. Във всеки случай, с нея нямам повече никакъв шанс. Защо все мъжа изпуска "шансовете", а жената има избор?

Коментари

1.   Не всяка жена има избор - само хубавата жена. Не всеки мъж изпуска шансовете си. Успелите мъже имат избор. Кой както си го направи.
Иначе въпросната може да е обвързана. Спри да се натрапваш на жените на работното им място!

2.   Първо - не си изпуснал гаджето, защото не знаеш дали тя наистина те харесва. Може просто да се държи учтиво, разликата е голяма.
Относно пропуснатите шансове - кофти е. И аз няколко пъти съм се ядосвал сам на себе си. Имаше едно много готино момиче - и като външност и като характер. Тя явно ме харесваше, аз нея също, но не знам защо забавих нещата. Сега тя ходи с един грозник с голяма ръбеста глава, направо яд ме хваща. Не за мен, а за нея - готино момиче, защо така се прецака с този. Извод - не трябва да се чака

3.   Защо пък да нямаш шанс? Така става, защото вие мъжете много лесно се отказвате и не се борите, ако я харесваш наистина направи всичко възможно да си с нея!

4.   Аз не съм съгласна с това, че мъжът иизпуска шансша, а жената има избор. Според мен е точно обратното. Жените прекалено много се колебаяти поради тази причина изпускат много от шансовете, който им се дават. Мъжете пък от своя страна, рядко мислят много, много и нещата може би им се получават по-лесно.
В твоя случай, може би, ти не си бил достатъчно ясен. Пък и все пак момичето е било на работа, какво ще стане ако започне да води разогвори с всички клиенти? Пък и някои фирми имат политика, която забранява дългите разговори по време на работа.
Трбявало е да бъдеш малко по-изобретателен ако наистина си искал да се случи нещо....

5.   Не винаги е така, споко, ще намериш подходящата. Горе Главата! :)

6.   Според мен, намери я отново, заговори я пак, и я покани на разходка. А самото ти излъчване ще и покаже, че си заинтересован от нея, но както всеки човек те е страх от неизвестността, свързана най вече с това, какво ли мисли тя... А нейното излъчване пък ще ти покаже какво аджеба мисли тя - дали ще бъде ледено-студена, или пък засрамено-поласкана. При всеки случай, ако е свястна, дори и да не те харесва, смелостта ти ще я докосне поне малко. Според мене пробвай, за да разбереш, иначе си в крайно неприятния сценарий- Ама какво щеше да е, ако бях... Нищо не е изтървано/пропуснато, защото няма нито правило, нито сценарий кога едно нещо е изтървано, всяка случка е уникална.
Действай приятелю, може да се окаже разочарование, винаги е възможно, но поне ще знаеш, НО ПЪК може да се окаже и нещо много красиво, което ще ти дава крила и сила в ежедневието ти, а това си заслужава опита :)

7.   Еми не знам, днес пак видях момичето. Но според мен ме е взела за несериозен и едва ли ще ми обърне внимание.

автора

8.   Не мога да я срещна отново, а и да я видя тя веднага се скрива и не мога да я заговоря. То е пълно с хора и сигурно не иска да се показва със свалки пред хората. Ама и аз съм един дурак, мисля, че я харесвам, но не знам какво да направя.