Влюбена съм в женен мъж!
здравейте!!! до скоро мислих , че на мен е невъзможно да се случи това, което ще ви споделя! влюбена съм в женен мъж с 20 години по-възрастен от мен и не знам какво да правя. от около месец имам връзка с него.той казва че не е с мен заради секса , но не знам дали да му вярвам и въобще не знам какво да правя!!! наистина вярно е че се държи невероятно мило с мен и по всякакъв начин ми показва уважението и влечението му към мен, но.............

Коментари

101-130 от 130

108.   106 дори и съпругата да няма вина, повярвай и любовницата няма! Както сама написа това е избор... Но избор на МЪЖА! Любовницата не му е опряла пистолет в главата!

109.   108 писала ли съм, че любовницата е виновна?
? Не обвинявам никого за разлика от повечето любовници, на който все съпругата е виновна. Не казвам, че няма и виновни съпруги. Всеки сам решава за себе си, но като чета някой коментари на любовници се изумявам колко са нагли и заблудени. И знаеш ли била сам и от двете страни.

Мъжът ми си имаше любовница 2 години. Оставих го да изживее тръпката си. От този случай съм си извадила поуките за себе си. Погледнах нещата по друг ъгъл. Никога не съм вдигала скандали и така нататък. Но това е мое мислене. Просто мисля ше бракът не е затвор.

Единственото задължение което имат двамата в брака това е да осигурят спокойствието и комфорта за децата си, ако имат такива. Бях и любовница на семеен господин. Още на първата среща сложих картите на масата. Исках разтоварващи срещи кой когато му е удобно. Той каза че това го устроива, но в един момент човека почна да се увлича доста.

Аз от своя страна не желаех да разбивам семейството му. Имаше две малки деца, а и съпругата му не заслужаваше такова нещо. Винаги когато започваше да говори за нея, аз го прекъсвах. Тяхните отношения не ме засягат мен. Прекратих връзката. Тази игра не е за всеки. Който не може да я играе по добре да не започва. Човек се ражда сам и умира сам. Никой на никого не е длъжен в този живот... А и само да добавя имам приятелка, която се бореше със зъби и нокти мъжа и да остане с нея. До ден днешен той я обвинява че не могъл да изчивее тръпката си...

110.   Толкова коментари изчетох, нито един не е написан от мъж обаче. А и тяхното мнение би било интересно да се чуе... :)

112.   Добре, ето ви един коментар и от един семеен добър съпруг с 16 години по-млада любовница.. Луда е по мен! Тя е семейна, аз съм семеен, а изгаря по мен. Хем и казах поне на тази, че не съм добър човек и да не се влюбва в мен. Поне имам и пред нея чиста съвест.. Аз пък изгарям по една друга семейна, която пък пет пари не дава за мен! Сега разбрахте ли какво е любовта? Нещастник е този, който не знае какво е истинска любов. Два пъти по-нещастник е този, който знае какво е любов, но тя е несподелена! Все пак правя винаги жена си щастлива и никога не съм дал повод да се съмнява нещо в мен, правя и любовницата си щастлива, чукам междувременно и всичко което попадне странично, а на мен сърцето ми плаче от болка и тъга по онази която не ме иска..

113.   Не можете да си представите колко ми олекна, като видях, че има и други в моето положение.
Имам връзка с женен мъж от 5 години. Дори забременях от него, но направих аборт. Беше болезнено, тъй като много исках второ дете. Имам вече син, който е на 15 години и е разкошно дете, което много ме радва. Та за аборта... Той искаше детето, но при условие, че не се разделя със съпругата си, а идва да ни вижда, когато му е удобно. Аз израстнах без баща и не можех да допусна такова нещо. Излъгах, че съм пила антибиотик, без да знам за бременността и той е навредил на плода. Мъката е огромна.
Аз самата съм с много проблемен брак от 17 години. Мъжът ми не работи нищо от втората година на брака ни, и аз осигурявам финансите вкъщи и въпреки, че се справям добре не искам аз да съм мъжа вкъщи. По-голям е от мене 15 години. Мисли си, че ме е вързал с детето и не си дава зор за нищо. Знае, че детето е най-важното за мен.
Мъжът, с който се срещам от 5 години е още по-голям- 18 години. Не мисля, че и тази връзка е сполучлива, но и не мога да го зарежа. Опитвам, но той е упорит и непрекъснато навлиза в пространството ми, а аз тъй като се чувствам ужасно самотна го приемам и така............

114.   Абе какво ви става бе хора. Какво ти става момиче? Няма ли други мъже около теб, че си се хванала с по-възрастен и дори и женен? Нямаш ли малко съвест или възпитание? Малко угризения или дори го наречи граници? На кой ли не му се е случвало да залитне по такъв човек, но в повечето случай се спираш, а не започваш връзка. Приятно ли ти е да си втора? Вечно втора цигулка? И той да си е със семейството по празници и къде ли още не? Ако това искаш, давай, но нечие щастие не се гради на чуждо нещастие, да знаеш... Каквито и да ти ги разказва той, ти гледай себе си и единствено себе си.
*** му майката тоя народ се изкурви и аман от такива ******* като теб. Няма по друг начин как да те нарека. Такава си...

/Модератор7 - Обиди не се толерират. Могат да се казват нещата и без обидни квалификации.

115.   От 113. Ще игнорирам 114, тъй като според мене е чела поста ми между редовете.
Нито съм инициирала тази връзка, нито съм сигурна, че искам да продължи. Не съм родила дете от този мъж, защото не искам(всички са наясно каква е болката, особенно ако искаш дете). Ще се радвам на други мнения.

116.   ето какво е моето мнение не вярвам да изградиш връзка като направиш нещастна сегашната му жена и деца. аз също си нося последствията от такава една любов и макар да го направих мой съпруг сега мисля за развод. отначало беше супер мил, бях за него всичко което искал а не го получава от предишната, но след няколко години и аз не съм достатъчна за него и пак върти връзка с друга. дано не се окажеш един ден и ти на мястото на бившата, не ти го пожелавам, но щастие не се гради като нараниш други хора всичко се връща един ден повярвай ми.

117.   Доста повърхностни коментари, клишета и дори откровени глупости изчетох дотук. Първо за масовата заблуда, че мъжът търсел разнообразие извън брака. Това е все едно да си отворя една кола и като изветрее да си отворя пак кола за разнообразие. Глупости! Всички жени имате по три дупки и всички техники за запълването им са открити преди хилядолетия. Истината е, че на всеки човек му е генетично заложено да иска да му е добре - сит, спокоен, обгрижван, щастлив (е, има и изключения, но за тях си има медицински термин). И ако тези неща му липсват, той е нещастен и търси изход, решение. Какви са му опциите в наше време и в нашето "модерно" общество? Първо - развод, второ - извънбрачна връзка, трето (най-трудно, почти невъзможно) - съживяване на тръпката в брака. Във първия случай нещастието му е двойно и гарантирано. Защото женицата, която го е правила нещастен в брака, сега ще му вземе и плодовете на труда - децата, имуществото, а и ще му удари печата курвар, комплексар, животно и т. н. И така, естествения избор е вторият. Любовница. Какво ни дава тя? Всичко, което не получаваме от законната - разбиране, уважение, адекватна оценка на усилията, спокойствие, наслада, страст, с една дума - любов. За третия избор, не мисля да говоря, на всички е ясно, че той е най-добрият.
От друга страна, какви са големите грешки на любовницата? Да се старае да разведе мъжа, да гради планове за общо бъдеще, да поддържа връзката дълго време. Това е краят, защото мъжът се връща пак на избор номер 1 и е нещастен (няма мищо общо с истинското му лице, както беше писала една женица по-горе). Затова съветът ми към авторката - поддържай такава връзка докато получаваш удоволствие от нея. Вземе ли да ти тежи - рязко постави край. Но за времето в което си с него се наслаждавай максимално и забрави за условностите, клишетата и най-вече очакванията. Гарантирам ти, че колкото по-малко очакваш, толкова по-добре ще се чувстваш накрая. Успех!
М, 52

118.   От 2 месеца имам връзка с женен мъж. Аз съм на 20, той на 32г. Нямам празни надежди, но се чудя да спра ли докато е време, защото усещам, че немога без да го чуя или видя и ден. Искам просто съвет.

119.   118, прекъсни връзката, докато можеш.
Казвам го като жена, която е била 9 г. любовница на такъв мъж. Преминах през Ада за него, отиде ми и психиката и младостта.
Зарежи го или му направи ултиматум - или развод, или да забрави за теб.
Ще ревеш две-три седмици и ще срещнеш друг, но ако не го направиш сега, тази връзка ще те погълне и накрая ще загубиш себе си в нея.
Вярвай ми, няма по-гадна любов от невъзможната, по-добре да бъде задушена в зародиш. А той, ако те обича, ще се разведе, ако иска само да се възползва от тялото, вниманието и любовта ти - ще остане женен и ще ти се обажда, когато му трябваш.

120.   До НР 112 все едно аз съм го пъсъл... Мъж на 39 години съм, женен с 2 деца. Имал съм две сериозни връзки, с омъжени жени. Първата връзка продължи почти 2 години. Жената с, която бях тогава намери сили сама да каже стига. Напусна фирмата в която работихме/бяхме колеги/, съпруга си и отиде да живее в друг град. С втората " "любовница" нещата се проточиха почти 4 години. Беше луда работа. Аз семемн и тя семейна. На една и съща възраст... разлика двайсетина дни... от друг град. Срещахме се почти всяка седмица. Като всички жени тук, много трудно приемаше факта, че съм семеен и живея с жена си, като че ли тя не беше семейна. Стигна се до там да идва в службата ми да ми рови в комптъра за да гледа с, кого си пиша и да прави скандали. После внезапно се отдръпна. Телефона почна да и дава постоянно заето, когато се опитвах да се обадя. Работата ясна-паралена връзка. И така продължихме още две годинина приливи и отливаи. От две седмици не съм я чувал, но знам че рано или късно, ако не аз, то тя ще се обади. Знам за поне 3 жени, които са имали връзки с по-възрастни мъже една от която е омъжена. Винаги съм бил озадъчен в това, какво може да намери едно жена в доста по-възръстен мъж, но се случи и на мен. От няколко месеца се срещам с едно " хлапе ", което неясно от къде се появи безумно влюбено в мен по-малка с 16 години-семейна. Харесвам я. Правим стархотен секс. От цялата работастрада съпругът и който е неглижиран от към секс. Колко щв продължи това всички знаем. По въпроса за съпругата ми -родила ми е две деца и се грижи за дома ни. Намерили сме някаква форма за съвместен живот. Не бих я оставил заради друга жена по-простата причина, че с която и да е пак ще я докарам до там. Не мисля, че мъжете, които избират да останат при съпругите си са слаби, за мен е по -скоро прагматизъм. Искам да поидчертая, че никога не съм липсвал в къщи. Каквото съм правил съм го правил през седмицата в работно време плюс някоя друга командировка. Какво е това любовта няколко хубави мига и после два месеца дименция. За номер 1 вече почти не си спомням от тогава минаха 5 години. Знам само, че ми беше най-голямата любов, а сега нищо... В други ден ще се виждам с "хлапето", какво ще се получи там за в бъдеще не зная. За капак тайничко очквам да ми звънне номер две.... това е. Вече може да почвате да ме кълнете..

121.   Здравейте!
Не знам как да го опиша... падение и същевременно израстване. Падение защото му позволих да навлезе в живота ми и в сърцето ми. Аз никого не обичам толкова силно. Давам му всичко, което никога на никого не съм - СВОБОДА! Това е израстването :). Всеки мъж в живота ми го притежавах. Правех каквото аз искам и винаги съм била обичана и желана. Този не можах да победя... В началото усещах, че е по-силен и както никога просто се предадох. Знаех, че бездната е дълбока и тъмна и въпреки това скочих. Оставих се да бъда обичана и за първи път обикнах... с цялото си сърце. Много жени го чакат. Една в къщи, друга на работното му място трета насам и т. н. Никога не сме си казвали, че се обичаме. Никога не сме си обещали нищо. Аз просто не искам да свършва и да си отива само за това плача. Друго нищо не ме интересува... искам само да не ме оставя. Аз толкова много кандидати пренебрегнах, защото когато ги погледна в очите виждам само чужди хора, които искат нещо от мен. Знам че съм сбъркана и знам че за друг ще се омъжа и ще имам семейство. Не искам да обичам... предпочитам да съм както винаги съм била празна.. и студена... да не мога да почувствам никого. Защо изобщо трябва да обичаме? Пожелах да взимам от него с пълни шепи, каквото ми даде... познанието му, умът му, любовта му, знанието и ги приложих. Щастлива съм от тази "връзка", защото се научих да обичам. Той ме научи, а сега заминава да работи далеч ще го видя чак след 3 месеца... сега казвам, че ще го чакам, но ако се появи друг, колкото и да ме боли... много е кофти да обичаш неподходящия.... И знам, че не заслужава сълзите ми... ще му ги давам докато ги имам. Няма спасение за мен. Чувствам се като безпомощно дете, чувствам се толкова малка... НЯМА СПАСЕНИЕ ЗА МЕН.... освен някой друг готин пич, ако ми завърти главата, но този път може да си каже, че е женен преди да го заобичам... ммм даа
Благодаря за вниманието!

И всичката мъка на този свят няма да заличи обичта в сърцето ми!

122.   Не знам какво да кажа, истината е, че има ли любов всички сме безсилни. Моята история е малко по различна, пак е с по възрастен женен и то два пъти, но няма да навлизам в подробн
ости, защото всички хора които сме замесени може да се познаят. Луда работа от всякаде, луда любов. Но и аз съм на мнение, че човек трябва да изживее това което живота му поднася, а щом е любов задължително, дори да си плаща за това до края на дните си... , ,

123.   здравейте и аз съм любовница а съм само на 18г супер объркана съм. И моя прекрасен човек държи на мен! Искам да Ви кажа само едно обичаите се и това е радвайте се на момента в който сте заедно защото после не се знае дали ще бъдете затова горе главата и както казах имайте си ВЯРА защото това е наистина важно :)))

124.   Здравейте! Аз съм омъжена жена. И като такава изпитах благороден гняв към жени имащи връзка с женен мъж. Но все пак съм толерантна и само ще кажа, че "Щастие градено върху чуждо нещастие не носи добро. "

126.   "... Здравейте, пиша със сълзи на очи аз също имам връзка със женен мъж но, моляви не ме съдете достатачно ме боли. Е да вярно е никой не ме е накарал на сила да бъда с него но знаете ли как от 2-3 неволни срещи следват 4... 5... 6... и така среща след среща все повече хлътнах по него превърнах се в онази която всички мразят '' любовницата'' тази която се крие от всичко и всички, тази която излиза с любия човек само когато успява да излъже жена си за да бъде с мен '' любовницата'' а срещите са толкова кратки 1 - 2 часа а как боли когато се разделяме и зная че пак отива при нея '' съпругата '' ужасно много боли, боли и да знаеш че всички те мразят само защото обичаш женен. Вярно е че нямам право да бъда с него, да го обичам. Вярно е че той никога няма да напусне жена си заради мен, но аз го обичам Затова моля ви не ме съдете! Защото не се знае дали и ви е няма да бъдете някога на моето място... "
... в качеството си на "съпруга"- нима свършиха свободните мъже, че си причинявате това, ... и задоволявате егото на комплексарите...?

127.   За пореден път се убедих, че жените са най-злобните същества. Доста неща прочетох и ми се запали главата. Как някой разбивал семейства, градил щастие върху чуждо нещастие, друг бил млад и наивен, от такава връзка нищо хубаво не се получавало и т. н.

Номер 112 го е описал най-правилно и реално. Мили дами, все пак е мъж, повярвайте му. Влюбен ли е един мъж, обича ли, той е праволинеен. Къде ще попитате - разбира се, в сърцето си. Нещастник е този, който не знае какво е истинска любов. Два пъти по нещастник е този, който знае какво е любов, но тя е несподелена или не може да се доразвие във времето. Малко по-надолу номер 112 е подкрепен, разбира се, от друг мъж. Аз като жена също го подкрепям.

Жени, не си вадете изводи изхождащи от емоционалните ви изблици, от това, че сте мрънкащи съпруги или любовници на слабохарактерни мъже.

Един известен цитат от един обичан певец е: Когато бях 5-годишен, майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище и ме попитаха какъв искам да стана като порасна, написах “щастлив”. Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че не разбират живота.

Човек се стреми към щастие, единствено към щастие, нищо друго. Злобните жени казаха: да, той ще се разведе, ще поживее 2-3 години с любовница и след това неразбирателство, нова любовница, няма да са щастливи. Ми, разбира се, няма вечно щастие, няма вечна радост, усмивката не е постоянно на лицата ни. Всеки мъж, както всяка жена търси щастието, помнете то не е вечно. Днес мъжът е щастлив с жена си, след време с любовницата, след две години ще бъде щастлив сам, примерно. Всичко това е кръговрат. Разберете, човек търси щастието си - за миг, за минута, за седмица, но да бъде щастлив. Имайте предвид, че говоря за мъжете, които изгарят по дадена жена (на които сърцето им плаче от болка, както се е изказал номер 112), а не тези, за които паралелната връзка е само секс.

Има един фактор, за който малко скрито споменах - сърцето. Номер 112, като мъж обръща също много голямо значение на него. Няма да го цитирам отново, защото може би злоупотребявам. Та, сърцето на мъжа е голямо нещо, нито една жена не знае какво става там, блажена е само тази, на която той е решил да го даде - за ден-два, за месец, година, до живот. Това не означава, че винаги е жената, с която има брак. Винаги е тази, за която той мисли, за която си спомня, за която се притеснява, която го изгаря (съпруга или любовница или някоя друга). Единствено сърцето на мъжа знае от коя е пленено.

В този живот няма правилно и неправилно, има щастие и стремеж към максимално щастие. Вие бихте ли предотстъпили високата си позиция в работата на този под вас, за да го направите щастлив? Бихте ли се отказали от нещата, които ви радват, за да направите някой непознат щастлив? Бихте ли отстъпили дома си на някой просяк само, за да го направите щастлив? Не, всички вие пазите собственото си щастие, ако ли не се стремите към него. Но не забравяйте, че щастието за вас е едно, за човека срещу вас съвсем друго.
Та, защо пиша всичко това? Отдавна не живеем във времена, в които не ни е позволено да осъществим съкровените си желания, желания, които не са продиктувани от обществото, родителите, а от сърцето.
И да, имах женен мъж в живота си, с две деца. Възрастовата разлика е нормална, 3 години. Бяхме заедно на работа в чужбина, той е чужденец, живеем в различни държави. Обстоятелствата бяха такива, че не сме се крили от никого. Аз знаех, че това е връзка без перспектива, че нямаме шанс и не съм искала нищо, дори го спирах, исках да не си въобразява много. Мислех много по-трезво от него. Но пустото му мъжко влюбено сърце до последно мислише, че можем да бъдем заедно. Не сега, не на момента, а може би след време, животът ще бъде благосклонен и пак ще ни събере някъде. Това си и пожела. Видях любовта не в очите му, а в сърцето му. Самият той това казваше, че това което е в сърцето му никой не може да му го отнеме. На плажа крещеше, че ме обича, на пясъка написа, че ме обича, не спря да плаче за мен и за нечестния живот, който ни разделя. 30 - годишният мъж се беше превърнал в 3 - годишно дете, което беше щастливо, но знаеше, че това щастие ще му донесе само сълзи. Дете, което се грижише за щастието си, независимо от приближаващата мъка и край.
След като се качих в автобуса, звънна след 15 минути, плачеше и нищо друго не можеше да каже. От колега разбрах, че не е спрял да плаче и когато колегата го е попитал защо, той само е казал - обичам я, а тя си отиде и сигурно никога вече няма да я видя. Други колеги пък казваха, че бил съсипан. Върнах се и не спря да ми звъни. Прибра се и той в страната си и не спираше да ми звъни, да ми праща съобщения, това продължи дълго време. Знаех, че няма смисъл да се боря за това невъзможно щастие и преодолях нещата много по-лесно, отколкото той. Не, знаех, че нещатата са обречени и приемах раздялата спокойно, за разлика от него. Обажданията спряха изведнъж, съобщенията също. Или беше изгубил картата или жена му беше разбрала. Беше второто, свърза се с мен, пишеше ми саобщения постоянно, а аз дори не й отговарях.

Твърдеше, че той бил неин съпруг и като такъв ще бъде с нея, че той много я обичал и тя и той били много щастливи. Не спираше с това, колко я обичал, сякаш искаше сама да повярва на думите си. Още, когато бяхме заедно с него и тя не знаеше за мен му изпращаше съобщения, опитваше се да го провокира да я ревнува, да й се обади, но той нямаше интерес. Беше му написала една вечер как отивала на дискотека, само и само той да ревнува. Той не направи нищо, само се ядоса, зашото тя си позволява да остави децата им, а още повече ги оставя на възрастния му баща да ги гледа.
Съобщенията с това колко я обичал спряха, но започнаха други - груби, нападателни и заплашителни. Как щяла да ме намери, колко съм проклета, цял живот съм щяла да съжалявам, та нали ми написа, че е щастлива с него и той я обича. Пък и истината затова какво точно се е случило между мен и мъжа й, едва ли я знае цялата - стигнали ли сме до края или не сме.
Реално, откакто е разбрала, той не ми се е обаждал, нормално е. Но се надявам, в сърцето си да е намерил малко спокойствие. Пък кой знае, след време може да се опита да намери щастието си. Аз не мога да се оплача, чувствам се щастлива по собствен начин.

Важно е да търсите щастието си, какво като ще трае кратко, след това се настройте за ново щастие, не оставайте там, където се чувствате нещастни. Но и не насилвайте някого да изпита щастието си с вас, ако той самият е нещастен.

128.   Много се чудех дали и аз да напиша историята си и накрая се реших. Мъж съм, женен с дете... и с друга жена в живота. Не знам как се случи... колеги сме, в началото случайни срещи, след това станаха не толкова случайни... и един ден се целунахме. В началото беше само секс, но се намесиха и чувства след това. В последствие разбрах, че е изкарала 10 годишна връзка, пак с женен и от тогава нещата се объркаха, защото съжалявам, че пак я прекарвам през същият ад, който вече е преминала. Искам да и дам повече от 1 час на ден, в който непрекъснато се оглеждаме и ослушваме някой да не ни види. Сигурно се питате какво ми липсва в къщи. След раждането на детето цялото внимание падна върху него и в един момент за мен остана само ежедневието - ставане, отиване на работа, връщане, безсънни нощи, разправии със съпругата ми, че не съм помагал достатъчно и накрая се стигна до тук. Знам, че ако се разбере ще нараня много хора - съпругата ми, родители, роднини... знам, че трябва да прекратим тази връзка, но не мога. Всяка сутрин като си помисля, че ще я видя... и 'сивото' ежедневие става 'цветно'... нежеланието да ходя на работа, става желание. Мислил съм и за развод, но не мога да причиня това на детето си, защото сутрин като се събуди и мен ме няма, първото нещо, което пита е 'Къде е тате'. Накрая от такива мисли, терзания и обвинявания, вече и сексът не е съшият, даже на моменти нямам и желание за секс. Наистина както прочетох в един коментар тази игра не е за всеки. Всеки си мисли, че може да я играе и аз си мислех, че мога, но явно съм сбъркал. Освен това не искам да и губя времето, достатъчно е загубила в предишната си връзка, не искам и аз да и го причинявам. Искам да е щастлива, тя ми казва, че моментите прекарани с мен, са най-щастливите в живота и. В началото се радвах много, че я правя щастлива, но вече осъзнавам, че това щастие е измамно, че 1 час на ден не е щастие. Опитвам се да намеря сили и да прекратя тази връзка, но не се получава. Не мога да си представя да не я видя, да не я докосна. Вече дори се замислям да си сменя работата... много правилно са го казали хората, че там където си вадиш хляба, не трябва да вадиш нещото от панталона. Доста дълъг пост се получи, но просто няма пред кого да излея всичко това, че поне малко да ми олекне...

132.   129. Изчетох внимателно всичко. Имам голям опит в това отношение. Разведох се, понеже съпругът ми си имаше любовница и забрави за семейството си. Беше много влюбен в нея. Когато се разведе с мен тя го остави :) После си намерих друг мъж, той беше женен. Голяма любов, напусна жена си заради мен. Заживяхме заедно. Когато започна да работи за повече пари , започнаха проблемите. Вече беше в сайтовете за запознанства, не ме харесваше. По стечение на обстоятелствата се оженихме. Това не го промени :( Постоянно е в някаква връзка. Така, че този който си ходи, си ходи. Сега обича Вас, после друга и т. н. Когато тръгнеш веднъж, така ти протича живота. Мога да кажа само някои неща:
1. Жени/разведени и моми/ не се занимавайте с женени мъже! Те не са честни!
2. Женените мъже си търсят развлечение!
3. Който веднъж е погледнал навън, винаги ще гледа!
Сега лъже друга, после друга и т. н. Добре, че не му обръщам внимание. Много са долни и без достойнство!

133.   Казват, че времето лекува! Но колко време е нужно за да забравиш човека в който си се влюбил. Опитах и още опитвам но не става, а така ми се иска. Знам, че не е безразличен. Всичко го издава. Когато е с мен се държи като ученик, но... единственото което искам е да го забравя...

134.   120 имам въпрос към теб ти обичаш ли съпругата си? Не знам за жена ти но мен тази работа не би ме уствоело и то никак. Смисъл ако знам че мъжът ми е изневерил или по точно си има любовница и е влюбен в нея това е първия вариант втория вариант е че има чувства към друга жена били са любовници но се разделят заради мен или поради друга причина или пък системно ми изневеря просто секс не един път примерно ами не би ми станало никак приятно. За прошка да не говорим човекът не е убил даже в някои случаи семейството на човекът който е убит намират сили да простят на убиеца а това е къде къде по-нищожно от това не е в там проблема проблема е че доверието ми ще е разбито постоянно ще се питам ккакво ли прави и така нататък и това ще се отразяв ако и имам деца те ще усещат и хич няма да им е добре и на тях ще се отразяа яко. Постоянно ще ми е пред очите как ми изневеряи неща от софта и бих предпочела да освободя мъжа защо да се мъча аз децата и той. Надявам се нда не попадна на такъв прагматик като вас 120 защото сао ще си тровя живота не ви съдя ваше си решение но лично на мен не би ме уствоело. Относно любовта моля ви съществува и наистина с времето отминава при някои вече няма абсолютно никаква чувства и не може да се понасяте но при някои се превръща в нещо повече и по-голямо от простата любов. ПРевръща с в уважение обич. Аз не бих жевяла с някого когото не изпитва подобни чувства не мога да живея с човек който не усещам да изпитва нищо към мен ни грам нежност и заинтересованост да има. Вярно е всеки се сктреми към щастието и вярно е трудно е да го намериш с един единствен човек и че не бих казала че щастието свършва в една връзка смотано изказване а по скоро имаме някаква нериалистичнап редстава че само ще сме щастиви ще има тежки времено но това си зависи от нас как ще се справим винаги след дъжда идва слънцето и така е. Не знам ка кжените се примеряват с това и мъжете защо взаимно сеи губите времето и защо жените само любовниците обвиняват вярно някои са курви и страшно нагли като държание повечеине с истинския смисъл кифли но като гледам не са всички такива а хора с чувства. Аз знам каков искам и не бих се примирала с нищо по-малко от това и се надявам да намеря човек който да споделя възгледите ми мнението ми да гледаме в една посока с една дума. Честно казано пребръзаните бракове и недобрата приченка до нищо добро не довежда за да си щастлив не е нужно да имаш половинка това е грешно мислене ако мислиш че като имаш гадже или съпруг ще си щастлива не е на хубаво да очакваш някой дург да те прави щастлив или щастлива ими други неща които да те правят такъв ти трябва сам с себе си да си щастлив а не да очакваш от някого да си щастлив. Другоот е че се женят хората без да познават човек до теб в последствие откриваш че въобще не го познаваш или пък се жениш за човек който е ами не споделя нищо общо с теб. Преди си миселх че няма нищо лошо хората да са различни но май не е точно така трудно проработват такива бракове да не кажа че май се разпадат по скоро. Не става въпрос да се жениш за свое пълно копие но да се гледа в една посока и двамата да искате същите или сходни неща и да искате д се постигате да ще еднакви но и различни надявам се да ме разбререте какв искам да кажа. Вярно е мъжете ще пракматични номер 120 но жените не сме и вярвам че може да се живее по-добре от това. Просто се ужасявам като ви чета с какво ще се сбллъскаам и определено не мисля да правя грешката като повечето до се женя рано рано или да забременя ще изчакам моя си човек навярно доста мъже ще сменя до това но чакането ще се струва. 120 надявам се жена ти да не разбере защото не я познавам но не мисля че ще риагира по-малко бурно като някои дами и ще ти превърне живота в ад а това пък ще се отрази на децата ви.

135.   117 съгласна съм с теб аз съм за третото за съжевяване на тръпката ако има все още чувства и прочие. Смисъ л склонан съм да преглътна някакси една изневеря. Смисъл ако аз съм виновна ако съм поозволила по всякакъв начин да охладнеят отношенията ни и чувствата ми а да си го признаем правим го волно или не било то защото сме изнервени заради децата семейни проблеми проблеми с роднини или работа и забравяме за половинката ни и струпания гняв и напрежение си го изливаме отгоре му и така. В този случаи мъжът напарви каквото направи първото провинение му е и си е чист секс за една вечер или нещо подобон и жената разбере в по-голям процент жената ще почне да се държи умишлено гадон и ще се чели умишлено да го нарани и нещата ще станат непоносими. Аз лично първо да кажа от една страна ако това ми се случи недай боже де не знам дали искам да разбере или не смисъл знам че е по-добре да разбера и то от него но нали съм жена съм хем тъй хем инак та така както и да е. Като ми каж е естествено ще се чувствам зле по вероятно ще искам да остана насаме няколко часа насаме ще изляза навън да подишам свеж въздух да се успокоя да не вдигна скандал каквото ще ми е първата риакция нормално инстикт и за да спестя това и да събера мислите си в главата ще изляза и естестевно ще нализирам аз съм и такава личност де прекалено даже го правя и евентуано ще открия чо може би съм допринесла с нещо за дадената ситуация ще се върна ще го дръпна да седнем като хора да поговорим да обсъдим нещата. И като се разбее че ме обича и не иска примерно другата жена или пък се превързал към нея поради еди кои си причини защото ги липсва тук ще разбера че съм права. Първо по вероятно ще съм дръпната докато не се обедя че е честен че наиситна иска нещата да се оправят а не смо да говори а да кръшкат като ненормален като докаже че думите му са вярни аз ще се опитам да му давам това което в последно време не съм му давала а преди това съм му го показвала но заради сивото ежедневие стреса и прочие съм закостевяла и така надявам се да ме разберете. Ако пък разбера че е влюбен в любвницата си или пък дори ги хвана на калъп тук много жени ще ме се очудят и кажат че няма да го направя надявам се да не се стига но ще го направя в едения случай ще накарам да повика любовницата си и тримата на една маса д седнем като възрастни хора да се разберем аз по всички положения няма да съм с този човек не желая да съм с човек който не е влюбен в мен а изпитва такива чувства към друга. Та така ще седнем ще разбера как е почнало всичко в детайли и но решение ще стигнем за себе си знам че няма да съм с човека и няма да им преча няма да вдигам скандала и няма да показвам мометното си огорчение и гняв и болка излишно е аз ще го пусна пъй те ако ще са заедно си е тяхна в работа. А ако ги спипам на калъп надявам се след шока да успея да запазя контрол и най-спокойно да го поздравя и нещо иронично да кажа и в последствие на тази сценка пак на масата да завърши с разговор и тук ще се проличи човека обича ли я има ли чувства към жената или просто сме му удобни идвете и двете ще спечелим аз ще се отърва от този момък а тая заблудена девойчича ще разбере що за стока е ще си отвори шуто и ще го зарезе и от два стола ще падне на земята

136.   Здравеите , искам и аз да споделя своята история и да помоля за съвет, защото не знам как да постъпя. Ситуацията е много сложна. От няколко години йивея в чужбина, преди около 7-8 месеца с моя приятелка посетихме нов клуб, където се запознах с момче, което работи там. Той е от черна гора и като балкански душици си паснахме много. Станах редовен клиент на заведението. С течение на времето той ме запозна със своите приятели и всяко посещение беше все по- вълнуващо. Пътувам доста често заради работата си, но при всяка възмойност се виждаме. Сигурна съм, че той също изпитва нещо към мен, защото когато съм там той не позволява на никой да се доближи до мен, винаги ме следи къде съм, с кого съм и какво правя, винаги ми е угайдал за всяка моя прищявка. Сякаш в неговите очи аз съм единствена. Едва след толкова много време последният път когато се видяхме се целунахме за първи път(допреди това винаги сме се гушкали, танцували и т. н., но една идея повече отколкото обикновени приятели ), но на следващия ден трябваше да замина в командировка. Той знаеше това и през цялото време ме пита кога ще се варна. Та началото на тази седмица се върнах неочаквано и реших да отида за да го видя, но за моя изненада него го нямаше. след което реших да не досаждам в почивния му ден (той работи изклучително много ) и да не звъня, а да се върна следващия път. Ta така снощи отидох пак и видях собственика на заведението, с който също завързахме приятелски отношения. И още в началото той ми каза, че човека Х го няма, защото е станал баща... за 3 път, при което аз не мойах да повярвам, че става въпрос за един и същи човек, макар да не е много странно, защото човека е на 39. Разбрахме се с приятелите му довечера да се съберем и да отпразнуваме събитието. Колкото и да ме боли ще отида, ще слойа най-голямата си усмивка и ще споделя емоцията. Съответно човека не знае, че съм в града и че знам. Но тук идва ред и на дилемата -как да постъпя от тук нататък. Да се пусна ли по течението или да бия отбой. Знам че човека изпитва същите чувства към мен, но съм много раздвоена. Предполагам много от вас ще си помислят, че това е поредната детска история, но не е така. За пръв път нещата се случват плавно и някой наистина се интересува от мен, а не воден от желание само за секс. На 27 год. съм, по принцип съм доста зрял човек, здраво стъпил на земята, но бога ми покрай него се чувствам като дете и не мога да мисля трезво. Добре, случило се е от преди да се запознаем. Не ми пречи че има деца. Приемам го с всичките му недостатъци. Бих дала всичко за него, защото е страхотен човек, приятел и колкото и банално да звучи-моята сродна душа. Моля даите ми съвет как да постъпя.

137.   Ех, 136, влюбила си се в неподходящ човек. Да, той може да те харесва много, но вероятността да зареже майката на децата си заради теб клони към нула. Но виж, можеш да му станеш любовница и да пропилееш младостта си в напразни надежди. Общо взето любовниците получават това, което желаят, а именно развод и после брак с тях статистически мноого рядко, има и такива случаи, но заради тези 5% щастливки не си струва разправията.
М, 36

138.   Струва ми се, че не мислиш трезво. Как прецени, че не е само секс - така го чувстваш или... Интересно ми е, за да има трето дете, къде е жена му или тази, от която има дете, зедно ли са, разделени ли са, как стоят нещата помежду им. При мен той имаше жена и две деца и беше помолил всичките ни познати да не ми казват, след време разбрах и го пазех в тайна от него. Мисля, че беше влюбен, имаше силни чувства към мен, но стъпката един мъж да остави жена си и децата е много сериозна. Все пак аз не знаех за жената и за децата, когато тя разбра, тъй като е прекалено властна и го заплашваше именно с децата, той почти спря всякакъв контакт с мен. През цялото време, в което той ми е засвидетелствал какви чувства има към мен, аз бях категорична, че между нас не може да има сериозна връзка, просто нямаше как да се боря, защото трябва дълго време да прецениш някого, да го опознаеш и да си щастлив с него, парвоначалната тръпка не е сигурен сигнал за хубава връзка. Има и нещо друго, ако ти си готова да подържаш такава връзка при всякакъв изход от нея, давай. Има една женска тактика, която напълно би ти показала дали е влюбен в теб, след време може и да си само увлечение, но за момента сама можеш да прецениш, малко е трудна за изпълнение, не му звъни, не ходи там, където работи, не го търси, но го направи така, че да не помисли, че си обидена, защото не ти е казал за децата. Та, ако този мъж не спира да те търси, иска да излиза с теб и това продължи дълго време, сигурно има доста чувства към теб. Прави се на безразлична, аз така накарах въпросния да се влюби в мен, накрая се получи, че той не можеше без мен. Прецени ситуацията, това е, какви са плюсовете и минусите. Още нещо - сърбите са големи свалячи, не мисля, че е голяма разликата между тях и черногорците.

139.   Аз съм на 17 имам връзка с женен мъж които е на 35.Това се случи преди няколко месеца ... винаги ме гледаше по различен начин докато най-накрая излязохме.До сега никога не съм и помисляла че мога да имам такава връзка, дори не го наричам връзка. Не очаквам нищо от него защото още преди да изляза с него си направих равносметка за абсолютно всичко. Не казвам, че нямам чуства към него напротив имам и то много силни. Това му е първата изневяра с жена му .... Не ми го е казвал само той а и други. Усещам го колко се е превърнал към мен , дори ме ревнува, а аз се побърквах от този факт ..... следеше ме когато знаеше че съм излязла с някоя приятелка, като го видех само да обикаля ,,уж скришом от мен,, ми ставаше много смешно, а и в същото време се вбесявах. Разликата при него обаче беше, че той ми доказа че не е с мен само заради секса, аз не легнах с него на първото ни излизане .... поради причината , че бях девствена . Аз разбирасе му казах ...той едва повярва казами, че трябва да се гордея с това, а не да се срамувам. Също така каза , че когато аз поискам само тогава ще правим каквото и да било, никога не ме е карал или намеквал ...... а чакаше търпеливо, мина време и преспахме така още повече свикнахме един с друг. Аз независимо от чувствата си към него пак неочаквам нищо по-сериозно, дори доста често ми споменава как чака да стана на 18 и иска да живеем заедно. Аз само го бъзикам и повтарям ,,къде при женати ли ще ме водиш , не говори за бъдещето и не вярваи толко на думите който казваш,, . Дразни ме факта,че се опитва да ми държи сметка, да ме ревнува, да ме преследва , дори и да нарушава личното ми пространство , че откаде на каде какво право има изобщо .... разбирасе карали сме се поради тези причини , дори ме караше да му се показввам на прозореца за да се убеди ,че съм в вкъщи...... луд човек ха ха . Докато не разбрах слабото му място страх го е да не почна да спя с други. Тои наистина си е внушил че ще сме заедно вечно .... просто незнам , но наистина ми е казал и доказал, че винаги ще е до мен независимо дали сме заедно или не .... такаче в моята исторя е обратното аз неочаквам нищо а тои сам си планира нещата ..... Така че очаквайте неочакваното. .. !!

140.   139, използва те, поискай да се разведе и ще видиш какво ще се случи. 117 - типичният комплексар и егоист, който мисли само за собствения си комфорт, ами като си нещастен, разведи се с женицата, бе, защо да използваш любовницата. Тя да не би да ти е длъжна с нещо, или да не би да не иска да има семейство или може би има време за губене с мухльовци като тебе?
А що се отнася до процентите на разводите - ами май са повече от 5, аз лично познавам мъже, които се ожениха за любовниците си, а и също жени, които зарязаха мъжете си заради любовника си. Който има смелост, има, който е страхливец - само си сменя любовниците - като 117 и ги използва.
За съжаление такива като н 117 мислят само за себе си, а не за любовницата, на която губят времето и дефакто са просто използвачи!

141.   Хайде и аз ще се включа.
Самотна майка съм. Запознах се с него преди около месец. Разликата ни е 15 години. Такъв човек не съм срещала. Няма мъж като него. За кратко време така се влюбихме един в друг че не мога да ви го опиша. И тук няма пари. Няма екскурзии, бизнес, коли. Има само нас. Той не е женен но е във връзка от 15 години. Няма деца, а той много иска. За това краткосрочно време всичко се разбра и той много трудно си събра багажа и се изнесе от тях. Известно време бяхме заедно и той дойде в моя живот при детето ми, семейството ми, приятелите ми, работата. Жена му обаче не го остави. Заплашваше го, кълнеше го, разнесе го пред всички, изгониха я от квартирата и той почувства вина и дълг да се върне при нея за да й помогне.
И така въпреки прекрасния живот който имаше и можеше да изгради с мен, той се върна там където не е щастлив и далеч от мен.
Сърцето ми е разбито. Ужасно много се влюбих в него и ужасно много ми липсва. Не знам как ще се съвзема от това, но знам че ще мине. А когато мине ще разбера, че всяко зло се случва за да направи път на доброто и че всяко нещо се случва с причина...

142.   След повече от десет години, авторке, как продължава вашето но.... или твоето но...

101-130 от 130