Влюбена съм в женен мъж!
здравейте!!! до скоро мислих , че на мен е невъзможно да се случи това, което ще ви споделя! влюбена съм в женен мъж с 20 години по-възрастен от мен и не знам какво да правя. от около месец имам връзка с него.той казва че не е с мен заради секса , но не знам дали да му вярвам и въобще не знам какво да правя!!! наистина вярно е че се държи невероятно мило с мен и по всякакъв начин ми показва уважението и влечението му към мен, но.............

Коментари

1-50 от 130

1.   Здравей, няма да ти давам съвети, само ще ти дам тема за размисъл. Ти си много по-млада от него, той е извървял пътя по който ти сега тръгваш, без да иска може да премоделира поведението ти, мисленето ти. В един прекрасен ден да не питаш къде е младостта ти и какво направи с нея? За любовта няма граници, да така е, но и годините никога не се връщат назад. Помисли си, мило момиче и ти желая касмет и много усмивки. И още нещо, каквото и да направиш, не се обвинявай, най-трудно се живее с чувството за вина. Успех!

2.   Здравей, мисля, че на всеки поне веднъж се случва такова нещо. Истината е, че за щастие или нещастие женените (омъжените) много рядко напускат партньора си заради връзка извън брака, а дори и да го направят, после често имат угризения и съжаления, кото убиват новата връзка. Тъй като явно вече си започнала, няма защо да ти казвам да не го правиш. Мога само да те предупредя да се запасиш с търпение, да си щадиш нервите и колкото и да е трудно да се опиташ да не мислиш за "другата ". Това би те съсипало. И психически се подготви за момента (не че ти го пожелавам), когато тази история евентуално би свършила.

3.   И аз имам подобно изживявяне. То продължи 4 години. Тези връзки много неща могат да ти дадат, но и взимат страшно много. Взимат младостта ти. Аз и моя приятел бяхме ришили да сме заедно само едно лято, на накрая на лятото, така се бяхме влюбили един в друг, че нито аз може да скъсам с него, нито той с мен. Моя съвет е раздели се с него възможно най-скоро, защото после много ще съжеляваш.

4.   ЗДРАВЕЙ МИЛА!!!И МОЯТ ПРИЯТЕЛ Е 16 ГОДИНИ ПО-ГОЛЯМ ОТ МЕН........ПРЕДИ 8-9ГОДИНИ И АЗ НЕ СМЯТАХ ЧЕ ВЪЗРАСТА ИМА ЗНАЧЕНИЕ,НО ВЕЧЕ ОТ 3 ГОДИНИ СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СЪМ ПРИ НЕГО,НО ПРИ МЕН Е ПО РАЗЛИЧНО АЗ ИМАМ ДЕТЕ ОТ НЕГО .............СТРАХ МЕ Е ДА НЕ ГО НАРАНЯ КАТО ГО ИЗОСТАВЯ И ЗАТОВА СИ СЕДЯ ПРИ НЕГО И СЕ САМОУНИЩОЖАВАМ.....А ЛЮБОВТА МНОГО ОТДАВНА СИ Е ОТИШЛА НЯКЪДЕ НАДАЛЕЧ........

5.   Здр. мила искам да ти кажа,че такива връзки са губене на време и най-вече на младоста.Имам идеален применр пред себе си и знам,че е един крър в който се върти много нерви,чакане,чакане,лъжи и сълзи.
П.С Пожелавам ти да намериш правилният път,но въпреки всичко никога не съжалявай за нищо,човек живее за да опита от всичко.:))))

6.   Здравейте!!! И аз имам същия проблем като тебе моя приятел е с 24 години по голям от мене. Заедно сме вече 6 години и само обещания, че ще живеем заедно. В момента сме скарани, но това за съжеление трае само 2-3 дни и после пак сме заедно.Дано този път да съм твърда

7.   всеки те упреква,но всъщност никой не знае какво тие на теб,надявам се да намериш правилния път но както казва 1 годините не се връщат,успех

8.   Здравейте! И аз имам същия проблем. От скоро е, е, от няколко месеца. Чувстото е страхотно, доримисля, че още не осъзнавам какво ми взима и какво не ми дава, но може би скоро ще усетя. Ужасно е да ти липсва толкова някой, а дори да не можеш да му го кажеш в дадения момент. Понякога ме е страх само ото това, че адски гняв ме хваща, дори не знам към кого или какво, но ми се иска да изкрещя на целия свят, че искам само него! А той, какво знае за това? На него главно му е хубаво, има семейство, обичал ме много и какво? Къде е когато имам нужда от него? Или има ли го, когато казва че не може без мен? НЕ!
Може би наистина трябва раздяла навреме, но е трудно, защото е прекрасно да чувстваш любоват, която става още по-силна може би точно заради това, че е невъзможна.
Успех и живейте така, чеда се чувствате истински живи!

9.   и аз в момента се влюбих в женен мъж а моя приятел е 12 години по голям от мен от 6 сме заедно и вече ми е писнало от всичките му простотии, не се среюам все още с женения не ми се и иска но какво да направя като толкова много искам,моля ви дайте ми съвет

10.   Ходя С женен мъж от 4 години!Бях дете когато се захванах с него!студентка съм в неговия град,сега ще съм там втора година!чуствам се гузна на моменти,заради жена му,но все пак за да е постоянно с мен значи тя не му дава това което давам аз!И Момичета не си мислете че като ходите с женени сте никакви и сте само утешителна награда!Не е така!Дори Мъжа да не остави никога жена си ,това не значи че неможе да жи обича!

11.   И аз ходя с женен мъж от месец и половина и чесно казано вече не знам какво да правя от мен той е по-голям с 15 години мисля да си тръгна от него но...."редно нередно ли беше.. имам ли нямам ли право да го обичам да съм до него незнам и ще питам, но без отговор ще остана.. ще боли, но болката няма да се изпари.. ще плача и ще тажа, но сълзите те винаги ще се стичат... слънцето весело ще пече, а мрачно ще е в душата.. весело някои ще се усмихва а сърцето цял живот ще кърви, ще гледам света с тъжни очи ще питам, но няма кой да ми даде отговор "

13.   Смятам, че връзката е безперспективна. Ако е влюбен и за първи път изневерява на жена си ще се терзае, но най-вероятно няма да разруши семейството си. То е като второ аз, там където всичко е познато, напреженията се преодоляват лесно.

Ако /по-вероятно/ и преди е имал връзки, просто си подържа егото и илюзията, че е млад, желан. Тогава ти ще си излъгана в чувствата си.

Разгледай и другата страна: някой от твоите родители изпадне в такава ситуация, как ще реагираш?

Прояви разум и знай, че влюбването отминава и там също се настанява баналността.

14.   Аз имам женен приятел. Омъжена съм. Имам проблеми в брака. Съпруът ми пие много. Изнервих се доста. С този човек се чувствам добре и той с мен. Усещам, че го е стах от жена му. Тя е властна. Искам да се откажа от него, но не мога. Като сме заедно у нас, всичко е наред.

Но напоследък имам чувството, че все нещо не му достига. Изпадам в същата ситуация, като жена му.
Аз съм на 46, той на 58. Подозирам много страшни неща - че има връзка и с мъже.

Аз съм жена, която има проблем вкъщи, но не искам да попадна на някой ненормален. Не ме съдете!

15.   От лятото имам връзка с женен мъж с 15 г. по-възрастен от мен. Аз съм на 36, той на 51 г. Имахме връзка преди 18 години, но аз се омъжих, за да го оставя със сегашната му жена, която забременя тогава от него. Толкова го обичам и го искам, така мечтая да се раздели с жена си, която на това отгоре е и алкохоличка. Превъзхождам я във всичко - интелект, образование, красива съм, стройна и въпреки, че съм с година по-възрастна от нея, изглеждам перфектно, може би защото нито съм пушила, нито пила. Усещам, обаче, че сякаш връзката му с мен укрепва семейните му отношения. Понеже сме близки семейства и си ходим по гости, той пред мен постоянно я прегръща и целува, говори й за секс, понякога ме избягва с месеци. Звънне ми през нощта, че ще ми изпрати такси, ставам, къпя се, чакам го, а не идва... Понякога ми казва, че никой не ме е обичал колкото ме обича той, после месец не чувам "обичам те". Объркана съм. Заради него изгубих и работата си. Отношенията ми с родителите ми са ужасни, те не са съгласно с тази връзка, то вече не знам дали има връзка. От месец само ме взема, ходим на кафе, но не ме докосва, кани ме у тях, но не сяда до мен, не излиза да ме изпрати като си тръгвам, а преди излизаше и въпреки, че жена му е вътре, намираше начин да ме целуне. Не знам какво да правя, а без него просто умирам.
Помогнете ми!

16.   МИЛА НЕ ИСКАМ ДА ТИ ГОВОРЯ НИЩО ЛОШО, ЗАЩОТО И АЗ ИМАМ ВРАЗКА С МЪЖ НА 32, А АЗ СЪМ САМО НА 17. ОБОЖАВАМ ГО И ЧАКАМ ЛЯТОТО, ЗА ДА СЕ РАЗВЕДЕ - ВСИЧКИ ЗНАЯТ ЗА НАШАТА ВРЪЗКА И НЕ СА МНОГО СЪГЛАСНИ, НО ВЕЧЕ СВИКВАТ. ОСВЕН ТОВА МИ ЗАКАСНЯВА И СЕ НАДЯВАМ ДА СИ ИМАМЕ БЕБЧЕ.

А КОЛКОТО ДО ТВОЯ СЛУЧАЙ, ПОГОВОРИ С ТОЗИ ЧОВЕК, ИЗЯСНЕТЕ СИ ВСИЧКО. АКО КАЖЕ, ЧЕ ТЕ ОБИЧА И Е ГОТОВ НА ВСИЧКО ЗА ТЕБ, ВЗИМАЙТЕ СИ БАГАЖА И БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ. НЕ ЧАКАЙТЕ! ЕДИН ЖИВОТ ЖИВЕЕМ.

ПИШИ, МИЛА, КАКВО МИСЛИШ ЗА МОЯ СЛУЧАЙ, ЗАЩОТО НЕЩАТА СА СЕРИОЗНИ. ОБИЧАМЕ СЕ И НЯМА ОТЪРВАВАНЕ!

17.   Ще го напиша. Бий му шута. Такива мъже само и единствено ни използват. Това е истината. Номер 13 е напълно прав/а. Жестока съм, но и мъжете са жестоки и егоистични .

18.   Мъжете не са жестоки и егоистични, а просто са свикнали да залагат на сигурното, а и не само мъжете, с всички хора е така. Съгласна съм с това, че един мъж може да е загубил чувства към жена си, че може да обича любовницата си повече от всичко на света...но дайте да си говорим истината- той никога няма да остави жена си, защото тя е тази която му дава сигурност, родила му е деца, грижи се за семейството и дома. А любовницата предлага само секс и чувства. В момента и аз имам връзка с женен, не се чувствам гузно нито пък ми е зле, нито ме боли, просто защото съм приела нещата такива каквито са и не очаквам нищо повече от него. Просто ще кажа- животът е един, днес си жив и здрав, но утре вече може да те няма. Престанете да правите планове за бъдещето, а живейте тук и сега.

19.   Не знам за вас, но аз имам връзка с 40 годишен мъж от две години. Tой се разведе и се събрахме ще имаме бебе. Така че не се отчайвайте момичета.

20.   Е, номер 19, тогава изчакай да минат година-две и си спомни за това, което ти казвам. Когато парите започнат да не стигат, а той дава пари на детето си от парвия брак. Когато дойдат проблемите и ти каже, че е имал чудесен дом, който ти си разбила, а натова отгоре имаш претенции. Изчакай да почне да закъснява и вярвай, че е на работа или помага на приятел. Изчакай да осъзнаеш всичките му негативни страни, заради които първия му брак не е бил щастлив и тогава се обади на първата му жена, за да и поплачеш на рамото.

21.   Aз имам връзка с женен мъж от 3 години вече, и вече сме като гаджета или като най довериви приятели незнам, аз винаги съм му споделяла всичко обичам го, не очаквам нищо от него като номер 19 примерно, че да се женим това никога няма да стане, знаем си че това никога няма да стане дори не се споменава. Аз се запознах с него той беше женен нямаше проблеми и сега няма, аз го обичам по начина който знам че той е винаги до мен каквото и да стане и това за мене е много добпе да знам че винаги каквото и да е било е зад мен, и аз винаги на всичко съм готова да направя за него както и той за мен.

22.   Мили момичета само си губим времето и младостта с тези женени мъже, защото те си имат дом, деца, а ти си тази която чакаш и плачеш. Това е защото жените сме много емоционални хлътваме и обичаме и се раздаваме, а на тях им е добре от една страна дом, семейство, от друга хубав и разнообразен секс. Е сега кажете кой е наивника - разбира се , че ние жените, дано повечето от Вас намерят сили да прекратят такава една връзка, аз съм в същата ситуация и понякого ми идва самата аз да се набия, оправдавам се че го обичам ама ако имаме силна воля и това можем да приодолием, въпроса е дали го искаме......

23.   Aз съм номер N:21 която излизах с женен мъж 3 години, и сега какво се случи, ние се бяхме скарали преди 2 дни и точно на следващата вечер го видях с една друга на бар, не е случайно той вижда, че аз съм там защото моята кола няма как да не я види отвън, и пак дойде да се покаже че си има друга, вие си преценете вече, излизаме с такива и трябва да знаем че щом изневерява на жена му на вас защо пък няма да ви изневери, вие сте никакви както всички останали жени сме за тях ако не сте вие ще е друга. И 3 години съм излизала с него о боже. Чувствам се много гузна много ранена съм не мога да ви опиша.

24.   Ами момичета какво да ви кажа не знам! Аз също обичам женен мъж! На 19 съм, а той е на 36. Нямаме връзка, а е нещо като флирт от негова страна. Но при мен за съжаление не е само флирт... и мисля, че той е на ясно с това. Аз го обичам повече от себе си. С него се чувствам жива. Не знам какво да мисля вече. Толкова сълзи съм изплакала по него. Веднъж ме е виждал да плача и не беше той причината, но видях в очите му болка от това, че ме гледа така разплакана.

25.   На всички вас 17, 18, 19 и т.н годишни момичета искам да кажа, че не знаете нищо за живота, мислите си, че това е любов. Повярвайте ми - не е. Един мъж на солидна възраст, колкото и да твърди, че ще изостави жена си, за да бъде с вас никога няма да го направи. Това не е любов, това е увлечение, усещане за независимост, зрелият мъж ви дава самочувствие, но само временно.
Не е моя работа, но това е илюзия. От такива връки оцелява 1 на 1000, а страдащите са много. Успех на всички, които са решили да опитат.

26.   Да.. човешки съдби, колкото различни толкова и близки. При мен нещата са още по-сложни и безмислени.. да се чуди човек на нас жените.. сякаш сами си търсим проблемите. Аз съм на 44 и макар да изглеждам доста добре, не се самозалъгвам, годините са си години. А втора година имам връзка с 29 годишен мъж. И за огромно мое учудване се разбираме и все още поддържаме тази връзка, колкото и безмислена да е. А аз съм омъжена, а той живее на семейни начала със своята приятелка. И при него и при мен нещата в къщи куцат. Но и двамата сме наясно и не си правим никакви илюзии, че между нас може да има нещо повече. Лошото е, че не сме безчувстени, не веднъж плаках и страдах... а какъв е смисъла.... де да можех да не влагам чувства, но.....
Моя съвет - туширайте нещата в зародиш... просто няма смисъл!

27.   Ох, аз също, като всички останали тук, имам връзка с женен мъж, който е по голям от мене с 20 години. Не съжалявам обаче, понеже имам много силни и искрени чувства към него, а и уверявам ви и той към мен. Моят съвет към теб е въпреки, че повечето те съветват да го зарежеш или да не си даваш надежди, не го оставяй, за да те обикне до толкова, че да остави жена си и да бъде с теб, трябва ти да му докажеш, че ще си до него и когато остарее, че ще го обичаш все така дори и когато той е вече на 60 а ти едва на 40. Мъжете имат нужда от сигурност за да бъдат с една жена, а още повече, ако тя е много по-млада от него..... УсПеХ :)

28.   От собствен опит ще ви кажа, че с една такава вразка само си вредите. И не са виновни жените нито мъжете, простж се случва да има "непозволени" чувсва.Колкото и да ви обича един женен мъж обаче (в повечето случаи те наистина имат чувства), това не е достатъчно, за да направи той голямата стъпка и да остави всичко което ВЕЧЕ има заради едно несигурно и неясно бъдеще с васл В крайна сметка вие страдате тъй като дори на него да му е кофти при раздяла с вас ситуацията е следната:

Tой тъгува просто за една допълнителна екстра, а се връща в уютния си дом при семейството си;
Bие........ след като сте изгубили толкова много време от живота си в празни надежди, очаквания, нерви, сълзи, самота, отстъпки и компромиси оставате сам сама, а в много случаи покрай "връзката" с женения сте загубили и социалните си контакти.

А това "Знам, че между нас неможе да има нищо сериозно и няма да се влюбвам..." просто го забравете. Жените не сме устроени така... Последния път когато аз си го казах последва 4 годишна връзка... 4 изгубени години... Докато накрая се осъзнах и сложих край.

Ирониятае, че след това се влюбих отново в семеен мъж... Невероятен човек, който дори все още немога да забравя. Но този не позволих тази връзка. Колкото и да ми беше (и все още да ми е) трудно. Защото в крайна сметка това е по-лесния начин....

30.   Аз също имам връзка с женен мъж. Аз съм на 21, а той на 35. Женен е, но не съжалявам,въпреки, че връзката е без перспектива, но само ще се измъчваш при раздялата, защтото няма да остави жена си.

31.   И аз имам връзка с женен мъж който е с 14 години по-голям от мен.Първо се хванахме ей така от януари сме заедно,той е първия ми закоето въобще не съжалявам.Въпреки че е женкар и преди да започне връзката ни беше с моята рлиятелка но тяхното беше грешка.До преди два три месеца не го обичах но сега едва чакам да се видим.Никога няма да остави семейството си и не искам това от него :).Не знам дали е обич но и той има чуства към мен.Така че давай живота е само един трябва да опиташ от всичко дори и да е забранено.Пък и забраненото е най-сладко ;)

32.   Аз също имах 4 годишна връзка със женен мъж,но един ден срещнах едно момче и за 2 седмици се оженихме.Направих го за да приключа със женения,иначе отърване няма,много ми беше тежко,но го преодолях.Успех на всички

33.   Здравейте!Аз аъм на 18 години (почти 19) и за пръв път в живота си срещнах един човек,който ме кара да се чувствам по един необкновен начин,по който не съм се чувствала с никой друг!Той е с 24 години по голям от мен,женен и има деца..................Да прави сте като казвате,че времето минава,младоста също,но замисля ли ли сте се и върху това,че ако не го изживеем сега докато сме млади няма кога друг път,че ако не се отдадеш сега после ще съжаляваш,ще бъде прекалено късно,ще сме женени с деца......

Аз също много време мислих и обмислях,но в крайна сметка реших,че ще живея поне веднъж в живота си така както искам аз,а не както е редно и ми казват дугите!!!Да не е редно,не е правилно,но немога да ви опиша как се чувствам,немога,това е чувсрво което неможе да се опише,то трябва да се изживее и дори да трае само един миг аз съм готова на всичко за да ги озживея!!!Надявам се да ме разберете,и от все сурце ви пожелавам да испитате дори само на половина това което чувствам аз....... ....пишете ми

34.   Миличка, ще ти кажа само едно, а и на тези ,който критикуват : само човек,който не го е изпитал не знае какво означава такава любов! Колко силна е тя и колко истинска! Може би дори повече от другата! Не бива да се обвиняваш, защото всеки има право на щастие и трябва да мисли за него! Щом се обичате бъдете заедно колкото и да е трудно! От сърце ти пожелавам успех :)

35.   Много ти благодаря за подкрепата,имах нужда от някой,които да ми каже това!!!!

36.   Момичета,все пак да не забравяме,че нащата не са толкова розави....Тези мъже са женени (е да,не е зле да си лоша по-някои път)но според мен няма смисъл да се развалят семейства заради една такава връзка.Няма смисъл да караме техните деца да страдат,защото съгласете се,че и на вас ще ви бъде гадно.Лично аз си знам мястото в тази връска и никога не бих позволила семейството му да бъде пренебрегвано заради мен,не си мислете,че неискам да живея с него,че не се побърквам от мисълта,че е с жена си,но знам че нещата са абсурдни,и че можем да сме заедно само в определени граници.Да гадно е и то много,но всичко хубаво е скъпо!!!О нещата са много сложни и същевременно много хубави,но не бих позволила да се раздели с тях заради мен!!!А наистина съм страшно влюбена в него,незнам какво ми се случва,но е страхотно....

37.   Здравейте, пиша със сълзи на очи аз също имам връзка със женен мъж но, моляви не ме съдете достатачно ме боли. Е да вярно е никой не ме е накарал на сила да бъда с него но знаете ли как от 2-3 неволни срещи следват 4...5...6..... и така среща след среща все повече хлътнах по него превърнах се в онази която всички мразят '' любовницата'' тази която се крие от всичко и всички , тази която излиза с любия човек само когато успява да излъже жена си за да бъде с мен '' любовницата'' а срещите са толкова кратки 1 - 2 часа а как боли когато се разделяме и зная че пак отива при нея '' съпругата '' ужасно много боли , боли и да знаеш че всички те мразят само защото обичаш женен. Вярно е че нямам право да бъда с него , да го обичам . Вярно е че той никога няма да напусне жена си заради мен , но аз го обичам Затова моля ви не ме съдете ! Защото не се знае дали и ви е няма да бъдете някога на моето място .

38.   Момичета, не мога да повярвам колко много има като мен, и аз изпаднах в същата ситуация от 6 месеца имам връзка със женен мъж, който е и с 20г. по-голям от мен.Аз съм на 25г., и си мислех че това не може да се случи с мен, но ето че се случи, а колко щастлива ме прави, аз просто грея.Не сме често заедно защото, той пътува много по работа, по някога пътуваме заедно и е прекрасно, ходим в едни от най-красивите курорти в света , и на първо място сме приятели, а това ме убива още повече, защото и като искам да споделя нещо и него го няма, умирам. Не крия че материално е много добре, работим и в една област, ние и така се запознахме, а жена му тя я няма през повечето време а и не живеят заедно, нея въобще не я мисля, децата му са в чужбина.Но това което ме притеснява е че може би един ден всичко ще приключи, защото той е и доста въздържан в чуствата си, в един момент бягя към мен, а в друг на обратна посока.Объркана съм, но съм щастлива!!!Не съжалявам, каквото и да стане, ще ми останат прекрасните спомени.

39.   Какво да ти кажа? Просто незнам не е хубаво да си с много по-голям партньор.Аз съм с такъв. това е връзка която с течение на времето те изхабява страшно много секса започва да ти липсва и тежкоти ако намириш отеха някъде в страни.Аз съм в това положение копнея за любов и дефекто само гледам как живота ми минава.На него му е добре той е с младо момиче но на теб тежк
о ти.В момента в който го осъзнаеш ти си напълно нещастна както аз.Аз нямам брак с моя човек но въпреки това имамо нещо което ми пречи да бъда щстлива.В момента съм болна и влюбена направо объркващо положение.Трябва да взема решение.И да знаеш въпреки че отричат секса като основен фактор мога да ти кажа че той е много важен и мисля даже основен за една връзка.Така че помисли.

40.   Леле,наистина са много момичетата влюбени в женени мъже.За жалост и аз така,а винаги съм си казвала-с женен мъж-НИКОГА!Да ама не!С мен стана случайно,проблема е,че и аз си имам приятел от 3г.,който дава живота си за мен!Моята връзка с жененият продължи 3 месеца,докато приятелят ми не разбра.Преди 4-5 дена се случи всичко и то така бързо,че ако знаех,че това ми е последният ден с него нямаше да го пусна цял ден.. :(..не съм го виждала от тогава и сега така ми липсва.. ;(

Приятелят ми ми прости,нещо,което не очаквах..Боли ме,объркана съм,но няма как..Дано е за хубаво.Единственият проблем при Вас мацки е,че разликата в годините ви е голяма.Моята беше прекалено нормална,аз на 18,тои на 22.Сега чака дете,което сигурно вече се е родило,всеки ме съдеше за това,което върша,както предполагам е било и с вас,но ние си знаем най-добре.Спомените не се заличават,който каквото да ви говори,Така,че момичета,раздавайте се,живейте на макс и не мислете за болката,когато тои се прибира при жена си,защото повярвайте ми,тои няма да я остави,каквото ще да става и рано или късно вие ще сте изоставената,затова като го обичате обичайте го,като за последно,защото никога незнаете какво може да ви се случи и дали ще го видите отново както мен..Той ме търсеше през тези дни,но картата ми стои в приятелят ми,даже не съм го и чувала..Сега се примирявам,опитвам се да свикна,но спомените ме разяждат отвътре! И ако знаех,само,ако знаех,че онзи ден бе последен..нямаше да ме боли така... :(:(:(:(:(

41.   OOOO Миличка ако знаш, че точно от това ме е старах, да не го изгубя.....Аз също имам връзка от 2г. и 2 месеца с едно момче което ме обича безрезервно, но се влюбих в женен мъж който е с 12 г. по-голям, но това е най- малкия проблем...аз го обичам, мисля повече за него и за семейството му от колкото за мен и приятеля ми, чакам с нетърпение да ми се обади и се измъквам за без никой да знае за да го видя.Той е страхотен. Просто е това за което съм мечтала винаги............но всеки път когато ме оставя сърцето ме боли защото знам че се връща там....при нея,прегръщая и ............ Незнам само знам че гледам да изживея всяка секунда с него....пишете

42.   Скъпи дами първо искам да кажа че никой не може да разбере една любовница по добре от друга любовница . Аз имам връзка със семеен човек вече от година и 8 месеца обожавам го но е с 20 години по голям от мен :(:(:( много кофти ! Скъпи това че живеят със жените си не означава че ги обичат , брака убива любовта ! ЩОМ Е ЩАСЛИВ ЗАЩО МУ Е ЛЮБОВНИЦА ???? ЩОМ ДО ЛЮБОВ С ДРУГА СЕ Е СТИГНАЛО ЗНАЧИ С ТЕБЕ НЕЩО МУ Е ЛИПСВАЛО!!! Мъжа изневерява когато нещо му липсва .А може би това нещо е '' ЛЮБОВ '' , любов която в къщи не получава . Скъпи дами радвайте се на женените си половинки те обичат нас свойте ( любовници ) те са щасливи с нас .

43.   Номер 42,много си наивничка!На мъжа му липсва разнообразие,а не любов!Никога не можем да бъдем сигурни в чувствата на другия-женен или не,самите мъже незнаят какво искат и сами на себе си си нямат доверие.Както,между впрочем,същото се отнася и за нас,жените.А на теб пожелавам да си наистина,а не измамно щасТлива!!!

44.   Ха ха ха! До скъпата "дама" 42: Сигурна съм, че те обича твоят любовник. Освен че му даваш любов, сигурно и го обогатяваш с високия си интелект и грамотност!

45.   42-ри номер, сега може и да "летиш", но падането е ужасно. Ако не си ти, ще е някоя друга. Още по-лошо е, ако си му само за разнообразие - безплатна сексиграчка. Не ти ли е обидно??? А ти какво мислиш, че ще получиш в замяна? ЛюбоФ? Друг път. Някой ден, когато осъзнаеш грешката си, просто не я повтаряй.

46.   Всяка жена си мисли,че при нея ще е различно, че на нея това няма да се случи... Имам тригодишна връзка с женен мъж, разликата ни е същo 20 години. Синът ни е на годинка и десет месеца, носи името и фамилията му. Припозна го. Аз отглеждам двете си деца сама: имам и син тийнейджър. Животът ни не винаги е онова, което сме искали. Но каквото сме си дробили, трябва да имаме доблестта да си сърбаме попарата. Е, дори да сме били "безплатна секс-играчка" на някого, идва ден, в който той започва да си плаща с лихвите. Идва ден, в който всички ние плащаме, каквото и да сме сторили. Ако цената за връзката ми с женен мъж е битието на самотна майка и няколкото злобни коментара в поредния форум, то нека приемем,че съм я платила. Междувременно Жененият продължава да идва вкъщи, вижда детето когато и колкото пожелае, и ни осигурява месечно средства.Когато майчинството ми свърши, ще се върна на работа и ще съм малко по-независима откъм пари, но това ще остане негова грижа. Какво ли ще стане с нас? Времето ще покаже.Силата на една връзка е в онзи, на когото му пука по-малко. Бъдете силни, но бъдете себе си.

47.   46-и, аз съм "злобният коментар" 45. Била съм в такава "връзка", но се оказах по-силна и го зарязах. Аз, за разлика от теб, не искам да си усложнявам живота. А ти си оптимистка с 2 деца и едно майчинство. Да не мислиш, че ще те вземат на работа веднага? Като чуят че си самотна майка с две деца, просто забрави. А дори и да те вземат, когато детето ти тръгне на ясла да не мислиш че няма да боледува? Там едно дете да кихне и всички са болни. А това че ви помага, не означава че си е платил с лихвите. Дано да не съм права, но за съжаление съм.

48.   Защо сайта се пълни със '' злобни коментари '' , защо упреквате любвниците всеки има право да живее живота си както намери за добре , Споделяме '' болката си тук '' и вместо да подкрепиме дадения човек ние го '' оплюваме '' за това че има връзка с женен мъж е айде стига вече бъдете зарумни спрете с упреците защото когато най малко очаквате се превръщате в '' любовница '' и вие самите затова спрете с упреците ако не можете да кажете нещо хубаво по добре си мълчете . Достаточно я боли любовницата от факта че е 2 - ра пък и вие я упреквате . Дръжте се така както искате да се държат с вас......... !!! СКЪПИ ЛЮБОВНИЦИ БЪДЕТЕ ВЛЮБЕНИ И ЩАСЛИВИ РАДВАЙТЕ СЕ НА ВСЕКИ МИГ С ЖЕНЕНИТЕ СИ ПОЛОВИНКИ !!! Ж. 35 г.от София .

49.   И аз се влюбих в женен мъж. От около месец си пишем. Много е странно той ми действа като наркотик - за едно съвсем кратко време се чувствам все едно, че ще литна, в следващия момент съм в другата крайност.В момента, в който спрем да си говорим ми липсва убийствено. И аз съм омъжена.Моят мъж е напълно наясно какво става.Просто чака всичко да отмине. От вчера сме скарани с другия. Интересното е, че той не може да стъпи на малкия пръст на моя мъж. Освен това според мен той си играе по този начин и с други жени. Непрекъснато го виждам да чати с някого.Все още недоумявам как и защо се стигна до там да хлътна толкова безпаметно по някого. Чувсствам се като обсебена. Правих опити да се откъсна от него , все неуспешни. Този път мисля, че ме разбра.Много боли.

50.   До номе 48: Любовницата сама си е избрала да е 2-ра.
Като не и харесва да си намери някой свободен и да си ходи с него. Аз например съм семейна, но ако разбера че
не съм единствена, просто ще си тръгна. Прекалено много
уважавам себе си за да позволя да бъда слугиня в къщи,
а той да се развява с някоя к....ва!
Обаче има жени, които нямат избор и търпят. Има деца, които страдат от скандалите и разделите в едно семейство.
Ей затова са злобните коментари!
А относно апела ти към любовниците, тези женени мъже
които се занимават с такива като теб са всичко друго, но не и ваши половинки!

51.   До номер 50 аз съм номер 48... Скъпа аз не съм любовница и не бих си позволила да бъда !!!

52.   Искам да кажа на всички, който си мислят, че на тях подобно нещо няма да се случи..... грешите много! Всеки може да е на мястото на тези жени и вместо да се чудите как да ги изкарате най-долните хора се замислете дали утре вие няма да се окажете в това положение! Защо винаги се обвинява любовницата? Никой не търси сметка на съпруга в една извънбрачна връзка! Нима той не е толкова виновен колкото и другата? Ако изобщо може да става дума за вина в един такъв случай.....

1-50 от 130