Имам чувството, че не ме обича така силно, както преди
Здравейте. Аз съм момиче на 22 години. От 2г. и половина имам сериозна връзка с едно момче. Много се обичаме, живеем заедно от самото начало. Всичко между нас е наред, но...
От едно известно време имам чувството, че нещо не е наред. Имам чувството, че не ме обича така силно, както преди. Знам, че във всяка връзка има такива периоди, но много ми е мъчно.
Започнахме и по-рядко да правим секс. Всяка нощ си лягаме и заспиваме прегърнати, но рядко се стига до интимности (имам в предвид 5-6 пъти месечно). Не съм ненаситница, но дали и при другите двойки е така.

Аз си мисля, че проблемът идва от несигурността в работата му (работи без договор), и от това, че съм много ревнива, без въобще и повод да има. Ако някое момиче го погледне дори... полудявам. Не обвинявам него, но все пак предполагам доста му е неприятно да му подхвърлям разни неща за това. Моля ви кажете ми имам ли реален проблем или всичко е в главата ми.

Коментари

1.   Здравей! С моя приятел също имахме такъв проблем (ако въобще може да се нарече проблем). Но сега отношенията са ни супер. Мога само да ти кажа, че всичко е в резултат от напрегнатото ни ежедневие,от трудния живот... Не се притеснявай,това ще отмине.Просто живота е грабнал любимия ти и той малко е позабравил да ти показва чувствата си към теб. Но аз съм сигурна, че те обича и че нещата ще се оправят. Желая ви много,много любов и щастие ;) Силвето

2.   И аз лично съм се чуствала така закратко вупреки че с прятеля ми сме заедно от ч0 месеца ама общо взето нещата са просто супрер ... да ти кажа няма място за притеснение според мен щом наистина се обичате понякога тои може да има нужда да си почине от това но не значи че не те обича продълви вруската си спокоино без да се притесняваш това е моя съвет надявам се да ти помогна ... :)

3.   Mисля че проблемът съществувасамо в твоята глава .. няма място за притеснение ..продължи напред и не мисли за вероятно несъществуващи промени

4.   Разбирам те, но трябва да ти кажа че когато отношенията между мъжа и жената са нещо повече от секс това е нормално. Това не означава, че трябва да приемаш пасивността му. Опитвай се да го предизвикаш и заиграеш - било то с моментно "ревю", пози и места които той харесва да е докосван.
Не забравай да напомняш, че обичаш и ти по-специално внимание. Така и той няма да се чувства стресиран затова, че не е в настроение.