Страта любов, ръжда не хваща
Здравейте, искам да споделя своята история, защото много ми тежи. Имах връзка, която продължи 6 год. Беше много трудна понеже с приятеля ми не сме от един град, иначе първите 4 години нямахме никакви проблеми, обичахме се безкрайно, но.... В един момент аз го усетих, че се очуждава от мен. Аз напълнях малко и той започно постоянно да ми го натяква. Бях станала 50кг.,а съм висока 1,60м.Той говореше, уж на шега, но това ме караше да се чуваствам зле.

За две години изгубих самочувствиетео си, изневерих му. Исках да се почувствам желана и красива.Той разбра и всичко приключи. Аз не съм го крала да ми прощава. В последния ни разговор той ми каза, че отдавна е спрял да ме обича. И 2 години нито се чувахме,н ито виждахме.

Но вчера съвсем случайно го видях в София, щеше да ме блъсне с мотора. Спря, а в мен всичко изтръпна. Паркира мотора и дойде да си говорим, всъщност аз не говорих много, нямах тръпение да тръгне, защото едвам сдържах сълзите си.
Покани ме на кафе, аз отказах и тръгнах, след това се разплаках на улицата. Толкова години, а любовта ми не се е променила. Мислите ли, че има някакъв шанс и той да чувства съштото???????

Коментари

1.   Щом ти е натяквал че си дебела, няма как да чувства същото

2.   Не! Продължавай напред!
Успех!

3.   Няма как да разбереш докато не излезете и поговорите. А пък дори и да няма предишните чувства ще можете да си останете добри приятели . :) успех

4.   Аз пък си мисля, че никой тук не може да ти каже дали той все още изпитва нещо. Това ще разбереш ти ако се срещнеш с него.

5.   Приятелство след връзка???НЕ СТАВА

6.   Hедей да се връщаш назад...продължи напред с гордо вдигната глава .. щом вазата веднъж се счупи, тя никога няма да бъде същата :)

7.   1.60см и 50 кила? И те има за дебела? :)
Хора осъзнайте се.Да беше 70 кг разбирам, но е смешно да твърдиш, че си 50 кг и си дебела...

*Syndrome

10.   По добре не се измъчвай излез с него и разбери сама а ако не те обича му кажи че и ти си го превазмогнала нз но така бих постъпила аз ... за да не съжаляваш след време и да не искаш да върнеш времето назад, защото няма да можеш ... успех!!!

11.   Като чета историята ти ... от части виждам себе си.Напълно те разбирам , мила за изневярата и за всичко.Сигурно ти е много тежко ... но колкото и банално да звучи - продължи напред и го забрави!!!

12.   От авторката:Благодаря на всички за съветите.