Въпрос към всички с деца!?
Кой мъж, който чака дете би си правил регистрации в сайтове за запознанства? -Това е въпроса чийто отговор ме интересува. Накратко-бременна съм в 4 месец и разбрах че мъжа ми си прави регистрации в сайтове за запознанства. Качва си снимки пише че сърцето му е свободно??? Моля дайте съвет това нормално ли е и на какво се дължи? Защо го прави във най щасливия момент от живота ни а до сега не го е правил. Аз съм едва на 20 и не мисля че съм грозна и това да е причината???

Коментари

1.   „Аз съм едва на 20 и не мисля че съм грозна и това да е причината??? “
Причините са най-общо казано
1. И той е млад и му се ебе
2. Ебе му се и е млад
3. Ебе му се и му се живее
И съвсем сериозно - човекът не е бил готов за деца, семейство и дом, сърцето му действително е свободно и си търси любовница. Според мен си му натрапила дебелия си корем и семейния начин на живот. (освен ако не е на 35 г. ) Всяко нещо с времето си... Който бързо иска всичко от живота трябва да не се чуди, когато го получи - на 20 с дете, на 22 разведена, на 25 бременна от втори мъж, на 30 втори развод - така си го подкарала и до 30 ще си натрупала страшно много житейски опит! Браво!

2.   Ключовата фраза е: "Защо го прави във най щасливия момент от живота ни".

Не, не живота НИ, а живота МИ. Крайно малко вероятно е, това да е най-щастливия момент от живота МУ.

Дядо Торбалан

3.   Исках да напиша отговор на тази изповед, но номер 1 е изчерпал всичко.

4.   Това мъжете по нашите ширини все повече изпростяват. Какво значи натрапила му дебелия си корем? Той не участва ли в тая работа? Като му се ебе, да си е казал и да се е махнал от нея. Не да й прави дете и после да се сети, че бил млад и му се ебало и живяло.
Отговарям на въпроса ти, авторке - кой мъж би си направил регистрации в такива сайтове? Тук не става дума за мъж, а за най-обикновен безотговорен путьо самохвалец. А ти очакваш да бъде отговорен баща. Още отсега се е доказал. Отговорен и стабилен мъж, който знае, че чака дете, има други приоритети, не флиртове и секс с разни непознати из нета. И това е като краста - почнат ли веднъж с тия сайтове, няма спирка. Така че добре си помисли ще можеш ли да го търпиш. Ако не - решавай въпроса с бременността навреме и се разкарай от него. Прекалено млада си, за да си хабиш живота, докато той си живее неговия.

5.   Номер 1 - защитаваш ли го??? С такова впечатление останах. То и на нас жените ни се е*е, ама поне малко мислим с тая глава преди да направим някоя простотия.
Авторке, говори с него сериозно, защото той скоро ще стане баща, а като гледам, още преди да си родила детето му, той е готов да ти изневери.

6.   Номер 5 - и за другите - жена съм, момичета! И аз не съм Дева Мария, но не съм надула корема на 20 г. и после да се чудя по форумите, защо пикльото (пардон - бащата на детето) си търсил друга по форумите.
Ами такива са мъжете на тази възраст, нормално. Хората са млади, живее им се, прави им се секс, пърувания, джиджи-биджито си ги влече.
„ защитаваш ли го??? С такова впечатление останах. То и на нас жените ни се е*е, ама поне малко мислим с тая глава преди да направим някоя простотия. “
Именно, които сме мислили сме се предпазвали от бременност, вместо да правим тази простотия на 20 г. и да си въобразяваме, че мъжлето ще стои и ще ни бае на коремчето, докато го интересуват трите неща, които съм изброила - човещинка, момичета, човещинка - особено като човек е МЛАД и зелен. И двамата са се намерили - и двамата си падат по простотиите и кой знае - дори могат да останат заедно!

7.   абе виж са в 4 месец също можеш да направиш аборт, знам от личен опит, но този човек няма да е с теб, или го махай или мисли за бъдещето си сама без тоя мисли как ще се справяш и тн

8.   Номер 7 - абортът в 4 месец се нарича криминален и е вид убийство по нашето законодателство - да не говорим, че може да доведе до безплодие.
Да, авторката е пълна глупачка, но си ги е надробила и ще ги сърба. Не е виновно детето - то вече има нервна дейност и ще чувства болки! ЛУДА ЛИ СИ - АБОРТ В 4 МЕСЕЦ Е УБИЙСТВО, а който лекар го прави е убиец!
Не случайно си има 12 седмици срок - до тогава няма нервна дейност и мозъчна дейност, след това става човек по закон и който може да разчлени детето си, КОЕТО ГО БИЛИ за мен е пълен КУ-КУ и за затвор!

9.   Какво си е надробила авторката? Случайно да знаят някои хора, че от въздуха не се забременява? А и може да са говорили и да са стигнали до съгласие да имат дете и след това "мъжът" е дал на заден при свършен факт, както често се случва. И да не са говорили, отговорният мъж ще поеме отговорност за предпазване наравно с нея. Това манталитетът е страшна работа - дружно да оплюем жената, пък другия отговорен не е чак толкова отговорен и може да си живее живота.

10.   Как изобщо нормална жена може да си зададе въпроса дали е нормално докато чака дете, бащата да си прави регистрации по сайтове за запознанства? Не, не е нормално моето момиче. Нормално е бащата да изпълнява, съпружеските си задължения и ти щом си толкова млада и красива, въпреки бременноста си да успяваш да му задържаш интереса върху теб. Изобщо не ви виждам двамата като родители отглеждащи заедно детенцето което сте създали. Да ви е живо и здраво, но според мен и двамата не сте готови за родители.

11.   Номер 9 - то от въздух не се забременява, но детето се носи от жената и расте в нейното тяло и в крайна сметка е нейно решението на 100% дали ще позволи забременяване и ще го износи все пак. Не може да чакаме мъжът да ни навре противозачатачното в устата или да ни направи аборта все пак. Който е решил, че на 20 г. е зрял да ражда деца, той да си носи последиците за избора. Няма средно положение и никой не им е виновен на такива. И да - голямо нещо е манталитетът - като отворят краката и надуят корема и наденат брачната халка някой жени си въобразяват, че са си купили и послушно мъжле за вкъщи, но са си направили сметката без кръчмар май.
И двамата не са готови за родители и са си надробили попарката. Вината е обща!

12.   Не е до възрастта, за съжаление-когато забременях и моят хубостник сякаш откачи-а сме над 30-те! Просто един човек или има глава на раменете или е идиот...

13.   11, номер 9 съм. Не отричам, че жената трябва да се пази, но един мъж също решава дали една жена да забременее от него или не. По тая логика щом той на тия години е решил, че може да допусне тя да забременее, да си поема последствията и да си носи отговорността. Но понеже е по-лесно и егоистично, много мъже не го правят. Хората са казали - ако сам не си вържеш гащите, няма кой. Това с връзването с дете ми е непонятно, но го правят и доста мъже. Нарочно и въпреки, че знаят, че жената не желае. Познавам и мъже, при които партньорката е забременяла въпреки предпазните мерки - скъсан презерватив и така нататък. Но са си поели отговорността. То си е до човек. Този в историята никога няма да е достатъчно зрял и готов да се посвети на други, освен на собственото си удобство.

14.   до 13
„но един мъж също решава дали една жена да забременее от него или не“
И как решава, Пиленце? Мъжът на 20 г. иска да си топне някъде чушлето (както си личи и по поведението), не да сменя памперси. Бях свидетелка на 100 такива брака навремето в моето градче - надула момата тумбака и хайде - хванала рибката. Не става така - на 25-30 г. всичките подобни самотни майки.
„Хората са казали - ако сам не си вържеш гащите, няма кой“
СУПЕР КАЗАНО
„Това с връзването с дете ми е непонятно, но го правят и доста мъже. „
Глупости - жената има 3 месеца за аборт и не знам дали си разбрала, но от поне 60 г. има жената достъп до едно хапченце, наречено ПРОТОВО-ЗА-ЧА-ТАЧНО. Демек жената може на 99, 9999999999999% да предотврати забременяването на собственото си телце и ако все пак се случи да абортира, докато мъжът може само да надене кондомец, ако има акълец за това, но както казваш - гащите сам трябва да си завърже човека. Пука му на мъжа - събира си партакешите и дим да го няма.
И стига с оправданието за скъсания кондом, че ми става смешно. Много скъсани кондоми и все при определени хора. На мен защо не ми се скъса кондома да надуя корем на 20. Моля ви се - има 1001 начина да се предпази една жена, ако е изгодно - виж може изгодата да е другъде.
Никой мъж под 30 г. за мен не е достатачно зрял да има деца. За жената до 25 се отася това също.
Надуят коремите на 20 г. и после Ох гъзец!
Няма ох-няма бох - ще си го гледате, майци! (както казва баба) - ще гледаш и ще търпиш и няма да имаш претенции като си си дала....
ж. 29

15.   Ж 29, заради такива разсъждения като твоите жените вечно са в неравностойно положение. Като съм си дала, съм дала на мъж, който е гледал да ме пази, а не е разчитал само на това, аз да вземам противозачатъчни. Щото и такива мъже има. Като има три месеца за аборт, не значи, че зарад кефа на някой безотговорен ебач трябва да си рискува здравето, нали? Скъсаният кондом при един приятел доведе до прекрасно момиченце и страхотно семейство. Ама се иска отговорност от страна на мъжа и способност да не бъдеш егоист. Като искат да ебат - ще ползват и предпазни средства.
Защото, пиленце, ако не знаеш - хапченцата, които така са удобни на мъжете от толкова години насам, също вредят на жената. Маса случаи на рак се установиха при употребата им, защото това са изкуствени хормонални препарати. Така че или мъжът да взема предпазни мерки, или да си поема отговорност, или да си търси мъж за ебане. Все лесното да е за тях, как пък не!

16.   Номер 15 - природата ни е поставила в неравностойно положение, миличка, не аз.
„Като съм си дала, съм дала на мъж, който е гледал да ме пази, а не е разчитал само на това, аз да вземам противозачатъчни. “
И защо да ти пазил мъжът ТВОЕТО тяло ти като не щеш да се пазиш? Как така?
„Скъсаният кондом при един приятел доведе до прекрасно момиченце и страхотно семейство. “
И при 100 още отгоре доведе до драми, деца по домовете и самотни майки.
Приеми най-после природата си. Какви ракове те гонят при противозачатачните? Те дори намалят риска от рак на яйчници и матката - има само проблем с тромбози при 1 на 1 мил. жени и то при пушачките. Няма проблеми с противозачатачните - напротив. Съвременната жена просто има прекалено много оволации /преди е била бременна средно 9 г. от живота си/ иначе и голям риск от рак на яйчниците - затова дори изписват противозачатачни. Лекарите препоръчват поне 5 г. непрекъснати противозачатачни, особено в по-ранната възраст на жената.
„Скъсаният кондом“ е банален бг. мит - истината е, че такива хора изобщо не ползват кондом, а прекъснат полов акт и са се осрали. Който може да поеме отговорност - проблем няма. Ама 90% от пиленцата на 20 г. с надуто коремче реват като авторката по форумите и 90% от мъжете не искат да поемат отговорност - подбират си чукалата и чао.
„Така че или мъжът да взема предпазни мерки, или да си поема отговорност, или да си търси мъж за ебане. Все лесното да е за тях, как пък не! “
Ха-ха, много искаш, но мъжът няма да носи последиците. Той си прибира чукалата и през 9 планини-в десета. От създаването на Света и съществуването на човечеството ние сме си отговорни като жени за плодчетата на любовта си. Затова и се избира. Най-простата птичка избира със седмици, ходи - гледа гнездото на птичока, върти се, инспицира - тогава си дава яйчицата, защото знае, че може да ги даде на 1 пичок - има един избор.
Това е - ПРИРОДА се нарича и който си мисли, че ще я надхитри, накрая завършва в предаването на Наталийка или в сутрешния блог да проси хляб и лекарства за децата си.
Хора, събодете се бе - една пичка имате, две деца имате да родите в живота си и две яйчица, не бъдете по-проста от птичката, ами ИЗБИРАЙТЕ и го правете внимателно, дайте си време, ПАЗЕТЕ се първите години, вижте какъв е този пичок, поживейте с него и чак тогава си дайте яйцеклетката, защото ви е ценна, а у нас издръжката е 80-150 лв. за детенце, а храната му е 500 лв. сам. Капито?
Пука му на мъжа. Абе хора, не са ли ви възпитавали родителите като момичета? Не мога да ви разбера философията. Надуете коремите, родите децата и после - оле, нямаме хляб! Оле-оле, ама такова е, майци. Какво да прави сега една такава птичка като авторката - ами ще търпи! Ще си роди, ще си вземе социалното майчинство (тя няма как да е работила 18 м.), ще си чака на птичока да донесе хляба и ще си затваря очичките, къде си вее чушчицата, защото е зависима и има детенце да гледа - такава ни е природата, майчин инстинкт.
Затова внимавайте, момичета и си пазете яйцеклетките!Дайте ги на най-добрия пичок, имате избор - използвайте ги!

П.П. Днес един лястовец ми влезнал в апартамента, седнал на топлия радиатор, подал главица от прозореца и вика птички, пее та се къса...стреми се един вид да примами и да му даде някоя мадама да ? заплоди яйцата. Ама не го огря пичока, изгоних го и цял ден си играем на котка и мишка - отворя прозорец, онзи иска да влезне да стъкми дом на хубаво и топло. Така е - иска най-доброто място, за да има да предложи нещо, защото лястовиците с претенции, две яйца имат за оплождане.
Ама има някой жени, които не си правя сметката и май са по-долни от господовите пилета в това отношение, не си ценят те яйцата, въпреки че имат 2 до живот, а лястовичката догодина пак ще снесе...и пак отбира, душицата, няма начин - деца има да храни тя.

17.   Ааа, не изчетох всичко, но горе - долу гледам, че момичето е едва ли не обвинявано, че то си е виновно.
Той, ако не иска дете, защо ТОЙ не използва предпазни средства? Тя трябва да пие хапчета ли? Защо? Не бих пила хапчета, има презервативи. И не ми разправяйте, че хапчетата не са вредни!!! А путьото е решил, че иска да му е гот и се е надявал, че случайността ще го пази от забременяване на приятелката му.
Друго: ами тя не ни е разказала цялата история. Може би двамата са го искали бебето. И дори да е станало без да са го планували, какво толкова има, че е забременяла на 20??? Пълнолетна е, нали? Ами стискайте палци вашите дъщери да не забременеят на по 15, защото нали знаете.. никой не е застрахован. Какво сте взели да нападате? !
Иначе - не е нормално изобщо да влиза в сайтове за запознанства. Мисля, че няма да си щастлива с него. Все ще го няма, а ти ще плачеш и ще страдаш в къщи, и ще го чакаш до среднощ, и когато се прибере ще се държи пренебрежително с теб и няма да ти дава обяснения или ще те лъже. Ти ще знаеш, че те лъже, но ще се опитваш да вярваш в тези лъжи. Също така е много възможно да те изостави.
Знам, че е трудно, но, ако можеш да разчиташ на родителите си, остави го. Той така или иначе, и да останете заедно, няма да се грижи за теб, ще те обвинява цял живот, че едва ли не си го заробила, и няма да ти помага нито за къщната работа, нито пари ще ти дава.
Детето ще си гледаш сама, с помощта на родителите си (дано да могат да ти помагат)! А, тъй като си на 20 години, имаш години и години пред себе си... ще си намериш друг мъж, който ще те обича и зачита, че и детето, дето не е от него ще обича. Много си млада, не се заробвай с бащата на детето си!! Връзката ви от сега е обречена!

18.   Абе, номер 17 - никой родител не е длъжен да гледа децата на пълнолетните си деца - самата ти казваш - пълнолетна била авторката, имала право да си дава яйцето за заплод. Ами взела е решение, ще си носи последиците! Това се нарича пълнолетие - права и задължения, не само ПРАВАТА.
Най-лесно е да си правиме кефчето и после - айде мама и тати да гледат. Ами те ли да ? слагат на нея хапчето в устата? Какво са ? виновни? Който има задник да прави деца, да си ги гледа.
Не се притеснявай ти за моята дъщеря, защото в моето семейство не си даваме пичките за заплод под 25 г. Прабаба ми е родила на 27 г. първото си дете и още тя си е правила сметката. Срамота е, че сме в 21 век и някой жени са по-елементарни от бабите си.
Отговорността за коремчето е на жената - нейна е яйцеклетката и тя ще си го носи и ражда. Която чака разни мъже да я пазели е в абсолютна грешка - не може човек да плюе с-у природата и закона, който ти дава 80 лв. издръжка. ЗАТОВА ТИ Е ДАДЕНА НЕ САМО ЯЙЦЕКЛЕТКА, НО И ГЛАВА ДА МИСЛИШ. Точка!
.. и все пак - ако дъщеря ми забременеела на 15 г. - ще ? гледам детенцето, докато навърши 18 г. След това ще ? помогна да си намери работа и жилище и до тук бях. Всеки да си поема отговорност за живота. Така е било при мен, така ще бъде и за нея. Ха да видим, когато тази отговорност ти е ясна от малка дали ще надуваш ти коремите или ще си стискаш краката и ще внимаваш на кого ще си дадеш яйцеклетката, защото лесно мама и тати, ама нали знаеш - мама и тати няма да са живи вечно. Затова - ако беше моя дъщеря авторката бих и казала - каквото си си надробила, мамо, ще си го сърбаш.
Къде ще ходиш, какво ще правиш - оправяй се. Избирала си мъж, ще си го търпиш или ще се научиш сама да си храниш децата.

19.   То заради такива разсъждения като тези на нападащите момичето, в белите страни са се постарали да създадат законова рамка, която да принуди нежелаещите да поемат отговорност мъже да си я поемат. И няма искам, не искам.
16, хич не смятам, че съм в неравностойно положение. Изисквала съм от мъжете, с които съм била, да участват наравно с мен в процеса на предпазване, нищо, че тялото си е мое. И това е един от първите признаци, по които може да се разбере дали един мъж е способен да поема отговорност или е абсолютен егоист, който такъв и ще си остане. Може би заради това не съм бъркала в избора си на мъж. И потърси в нета инфо относно раковите заболявания, свързани с противозачатъчните - ще се опулиш. Съжалявам, но не бих изложила никога здравето си на опасност заради това, че партньорът ми очаква хем да получи секс, хем аз да поема цялата отговорност за предпазването. Ако не желае - няма място при мен. В крайна сметка в секса участват двама. Като иска секс без предпазни средства, че и без да поема отговорност, да си прави вазектомия. То не може хем оня докрая, хем и душата в рая.

20.   От авторката-той е на 28 и той много искаше дете. Направил е регистрация в сайт но до сега не е писал на никой!

21.   Номер 19 - то хубаво разсъждаваш, но не е за нашите условия. Който живее в „черна“ страна с 80-150 лв издръжка, да си прави по друг начин сметките или да става семеен министър и да прави нови закони. До тогава си пазиш пичката и внимаваш!
Чела съм, мила, достатачно - аз никога не съм взимала противозачатачни да допълня, но смятам да ги взимам за 5 г. след последното си раждане, за да намаля с 90% рисковете от рак на яйчниците и на матката. Единствено се увеличава риска от рак на гърдата, но нямаме такъв в семейството, а и по-лесно се диагностицира и открива, докато другите са смъртна присъда. Рак на шийката на матката се причинява от вирус, които (за щастие) и двамата с мъжа ми не носим явно (изследвала съм се).

Но това е положението - който е забременял на 20 от някакъв 28-годишен пикльо, ще си бере плодовете.
Мила, Авторке - ти никога няма да можеш да го хванеш, следиш 1-2 сайта, ама не го знаеш, къде и какво прави и къде има още регистрации. Тръгне ли един мъж, значи му липсва нещо и няма да се откаже, докато не го намерят. Затова се чака, живее се 3-4-5 годинки, ако щеш с мъжа и тогава се мисли за семейство, защото рискът си е за жената - в нашата страна тя получава детето и издръжка от 80 лв., ако мъжът не се пише безработен или студент. Имам една приятелка, която сама изневеряваше и за наказание мъжът ? просто ? тупна двете деца, записа се студент някъде и 80 лв. не му трябваше да плаща - и да се оправя онази! Можеш да си умреш практически от глад - ей затова се гледа, мила, какъв мъж ще хванеш, избира се внимателно и се пазиш САМА, ЗАЩОТО ТИ ЩЕ СИ ГО ГЛЕДАШ!

22.   №21 Хайде стига си плашила авторката, сега като й ги наговори, тя ще си го навие на пръста, ще плаче, после ще се кара с мъжа си, заради твойте мрачни предположения. Таква черни неща да напишеш на бременна, трябва да е наказуемо. Сигурно сега ще кажеш и че той вече има три любовници, две от които са му родили по-близнаци.
Авторке спокойно, никой не може да предначертава живота ти. Животът ти ще е такъв, какъвто сама си го подредиш. Сега седни и помисли, щом той нищо не е сторил, а само регистрация, той може би просто е имал свободно време и е разгледал менюто. Това че си на диета не ти забранява да гледаш менюто нали? А може да е проверявал някого, може да е търсил дали ти не си се регистрирала, без да питаш и разпитваш. Иди при него усмихната, нацелувай го, излезте в парка на разходка, запълни му с любов свободното време, да няма време за сайтове като онзи.

23.   Вие не разбрахте ли, че въпросният е на 28 и е искал дете? ! Съответно разговор е имало и тя се е съгласила. Ако нещата са се задълбочили дотам, че да обсъждат да бъдат двойка, която има бъдеще, с деца и всичко останало, напълно я разбирам. Не става въпрос за забременяване поради глупост или незнание от нейна страна, а като резултат от решението на двамата. С пълно съзнателно негово участие. Тогава?
21, когато аз се съгласих да забременея от съпруга си, бях на 22, той на 25. Въпреки условията се справихме, още повече, че нямаше и кой да ни помага с нищо. Ама той не е постъпил като този на авторката, а се е държал като мъж във всеки един момент.

24.   Мислех да отговоря, но номер 4 е изчерпала отговора ми ;)

25.   ох до болка ми е познато виж роди си детенцето но тези неща няма да се спрат да знаеш и аз минавам през това за съжаление ако не са сайтове за запознантства то порно се гледа тъй че май за съжаление и на 50 няма да са готови да се посветят на жените си и децата си това е реалността да знаеш но иначе децата ни са прекрасни създания просто я случваме на мъже я не

26.   Влез си в правата и му кажи, че знаеш, не си съгласна и да си опича акъла, защото иначе ти пада в очите безкрайно. Заплаши го с раздяла и че няма да може да вижда детето си. Повечето мъже са страхливци и ако му пресечеш мерака навреме може и да няма рецидиви. Но трябва да си толкова решителна, че наистина да го мислиш, наистина да го оставиш, ако не си вземе бележка - всъщност и за какво ти е такъв (ако не се поправи)?

27.   Съпругата ми е на 27 и в момента е в 5ти месец. Обичам я и дори правим секс без дори ни най малко да ме отвращтава че е с подут корем или нещо свързано с външният и вид сега. Просто си попаднала на глупак който си мисли че всички жени са негови а ти си една от тях. Просто нямаш късмет, и по добре вземи мерки за да не стане по лошо. Това че си на 20 няма никакво значение в тази ситуация, дори напротив би трябвало да е обратното. Една млада и красива майка, всеки уважаващ себеси мъж би се гордял ако е бременна от него. Аз съм мъж на 32 и за мен е най голямото преживяване да имам красиваа съпруга още повече че е бременна и носи моето наследство в корема си. Не бих я нартанил по този най безодговорен и гаден начин. Това за мен си е тъпанар който не те желае истински. Същото е се едно да се чукаш и забременееш от друг и да се омъжиш за него, тогава как би се чуствал той....????

28.   В някои от коментарите се споменава за противозачатъчните, оставам възможните странични ефекти настрани, те добре са описани както в интернет така и от гинеколозите, малко споменаван факт обаче, поне аз не съм го виждала някъде написано, е че те могат да намалят драстично желанието на жената за секс!
Не знам защо някои почнаха да коментират толкова оживено как жената трябва да се предпазва, при положение, че авторката на темата вече е бременна и ще ражда това дете, по никакъв начин не и помагате. Това си го коментирайте някъде другъде.
Има и още нещо- хората лесно съдят другите, а истината е, че човек, колкото и да се опитва да си прави планове в живота, понякога получава изненади, а в случая детето дори е било планирано. Аз също съм съгласна, че е по-добре да се роди на по-късна възраст, но авторката и мъжът и са направили вече своя избор.
Така че авторке, припомни на своя мъж, че той вече е направил своя избор и тъй като вече отдавна не е дете, трябва да поема отговорност за действията си, ако смята, че е прибързал, то връщане на времето не съществува, и тъй като е на 28, да помисли как ще издържа това дете вместо да се занимава с кучки в нета. От друга страна, ти също трябва да поемаш отговорност, и да не го приемаш за даденост, да го уважаваш и да му показваш това, не смятай, че щом сте вече женени и оттук той ти е длъжен за всяко нещо, грижи се за него и смятам, че тъй като е вече на 28, трябва да се е наживял, и кръшкането не му е извинение! В краен случай, може и да направите някоя тройка с жена след време ако толкова смята, че иска разнообразие. Важното е да му покажеш, че не е в затвор, както най-вероятно се е почувствал, защото мъжете имат такива периоди, в които изпадат в паника, че са вързани. Ако му дадеш свобода (не разбирай буквално), има по-голяма вероятност той да седи при теб и само с теб.

29.   Изобщо не е вярно за втората бременност и раздялата! Аз съм първата дъщеря, да разделихме се когато бях на 1 годинка, останах с майка си и успя да ме отгледа до сега. Майка ми преди 7 години си намери идеален мъж и досега отношенията им са идеални, той има прекрасни родители и много обича да играем, работи, да готви и много ни обича, ами майка ми обичаше да работи, но сега вече си имаме детенце на 1годинка. След като забременя майка ми пак бяха с идеални отношения! Сега са още по-щастливи че си имат детенце. И какво? Не се разделиха! Аз сто процента съм сигурна, че до живота им ще са заедно, някой ден няма да се случи.

30.   Мила не се притеснявай чакай мръсника да прави каквото ще пък и знаеш ли дали ще му върже някоя по фейзбука или по сайтовете. Натрий му носа като можеш. Щтом като той постъпва с теб по този начин и ти го направи за да му е гадно, и ще видиш дали той или ти. Една жена на твоята възраст дори и в 4ти месец може да постигне по голям успех от който и да е красавец. Ако решиш винаги можеш да му сложиш рогата. Знаешли колко мъже биха те пожелали дори и сега, а да не говорим след като родиш. Млада и секси майка с дете.... Колко мераци само ще има по теб ако знаеш. Стига да имаш твърд характер и да не се оставяш да те унижава по този начин исчакай и му натривай носа с който поискаш за да му е гадно и да разбере и той болката от изневярата. За теб не е толкова срамно че той кръшка сега. Но за него ще бъде двоен удар. Представиси само как ще го гледат приателите като знаят че красивата му и мллада съпруга как е кръшкала и му е сложила рога с някой от тях аа...??? За това не свеждай глава и не се оставяй да падаш под това ниво на отчаяние и унижение. А за по горните коментари с кондоми и противозачатъчни са излишни за момента. Направили сте грешка която и двамата трябва да сърбате а не само ти.

31.   Ами кво да кажа, освен, че този е идиот, друго не се сещам. Жалко, но винаги така се получава в една двойка. Когато мъжа е свестен, жената е боклук и обратното. От всичката гадост страдащи са децата, които растат ей така без истински семейства, с чужди мъже в голяма част от случаите. Бащите често са безотговорни, но вече нищо не ме впечатлява, някак си претръпнах.

32.   Не разбирам защо момичето да е глупачка. Да млада е много млада. Но не всички на тази възраст имат за приоритет чалготеките дискотеките и прочие културни заведения. Някои искат да имат семейство. Не може да наричате глупак човек заради това. От кога да ибичаш един да лягаш с един и да искаш да имаш дете от един е глупост. Може да нее надула корема случайно. Може би таткото е дал обещания които не може да изпълни. Говорил е сладко и момичето е решило че това е мъжът. Друг е въпроса че много от мъжете не могат да си поемат товара. И бягат от стреса както могат. На авторката ще кажа не можеш да го спреш но не си и длъжна да го търпиш. Ако ти е възможно по добре го остави сега после ще е по трудно когато се роди детето. И ще си понесла излишни обиди и унижения. Ще ти става все по трудно може да надебелееш да погрознееш с бременността. Да ходи по жени под носа ти ще бъде допълнително изпитание в тоя период за теб.