Отново жена
Здравейте, на 24 години съм омъжена с дете. Реших да споделя тук понеже няма как да разкажа историята си на всеки. От 3 години съм омъжена всичко беше хубаво и романтично с мъжа ми, но след като родих всичко се обърна на обратно. Изчезна романтиката и всичко мъжко в него. Започнахме да живеем като съквартиранти, той не се грижеше за детето всичко аз. На кратко не съм щастлива в брака не усещам мъжка ласка, не ме поглежда. Преди няколко месеца започна една зарибявка с един мой колега не е женен. Всичко започна с закачки и шеги нищо повече. Но след като се поопознахме добре разбрах какво всъщност ми липсва и какво нямам вкъщи. Зарибяхката продължава и до днес нещата отиват доста на сериозно, не спирам да мисля за този мъж желая го, той ме накара да се чувствам истински желана, напомни ми че съм красива неща които не съм ги чувала от доста време. Моля ви за съвет от ваша страна, знам че ще има и хора които ще ме критикуват.

Коментари

1.   Виж, лошо няма да флиртуваш, но не залагай семейството си с афери, сексове и глупости. Нормално е на 24 г. да те вълуват разни мъжлета, но си се хванала на хорцето и ще трябва да го играеш или да си гледаш сама детенцето. Такива работи винаги излизат наяве и тежко ти и горко тогава! Ако си искала да бъдеш само жена, да не си си ставала майка и съпруга.
Напълни се страната с 30 годишни самотни майки и всичко щеше да е ОК, ако издръжката за дете не ти е 80-150 лв... така че си принудена да си играеш хорцето и да забравиш, че си жена за чуждите мъже, а да се концентрираш върху своя си брак и мъж най-малкото заради битовото.
Ти пък с какво го накара да се чувства като мъж? Какво му предложи по-така в леглото и извън него в последно време и защо се сърдиш за това, че не ти бил помагал с дете, когато си имала майчинство до скоро предполагам? Кой те храни тебе, че уж всичко ти?
Ако не знаеш, какво е да си самотна майка, скоро ще го разбереш както си го подхванала. Като те притиснат сметките само до ч... не ще ти е, ама явно всеки трябва да мине през теглото, за да му дойде акълът и оцени това, което ИМА.
ж28

2.   Така ти се пада като си бързала да се жениш. Който няма акъл, нека си пати сега. Предполагам мъжа ти жъне чужда нива и затова не го ебе за теб. Но като имаш дете - горко ти. Да си мислила навреме. Заради такива като тебе има страдащи малки дечица.

3.   Сглупяваш. Не го прави. Представи си мъжа ти на негово място, на въпросния колега, и бъди щастлива.
Аз съм на 29 години. Допреди половин година бях с човек, който много ме обичаше, както и аз него. Една жена с 10 години по-голяма от теб реши, че нещо липсва в семейството й и по всякакъв начин му показа, че там, където дава любовта си, не си заслужава.
Сега съм разбита. Думите, които чух, не са за мен, обидите, сравненията, сразиха ме със Земята. Имах истинска любов и я загубих. Не съм му изневерявала, не съм се заглеждала, обичах го и бях обичана. Сега сме различни хора - аз съм демотивирана във всичко, а той е разгулен простак, алкохол. Последиците от недомислените истории, от моментните забежки, са ужасни. Обичам си момчето и не искам да пие...

4.   .... коя съм аз да критикувам.... , но няма как да не се възмутя... ама как така три години и хайде, вече съквартиранти... и ''зарибявки''... звучиш ми много лекомисено и несериозно.... ЗАРА

5.   Абе, Зарче, разнообразие се нарича това... -)
Който го може, го може!
След годинка развод, след 2 второ, след 3 втори развод и така ...живот си живеят хората.

6.   .... ясно ми е за разнообразието, но след три години брак си е разврат.... ЗАРА

7.   Казваш, че не получаваш внимание от съпруга си. Без да звучи, че те критикувам, но ти положи ли усилие за брака ви? Говорила ли си с него, че не се чувстваш добре? Пробва ли да се разнообразявате- не само сексуално, но и самото ежедневие? Даваше ли му любов, обръща ли му внимание? Понякога мъжете започват да изпитват нещо като ревност от собствените си бебета- като гледат внманието, което получават от съпругата им, а самите те вече са лишени от такова....
Заради това преди да се впуснеш лекомислено в разни аферки, от които само ти ще страдаш- помисли какво е важно за теб, положи ли усилие да оправиш положението в брака...

8.   номер 5, ега ти живота, мисля аз. Познавам една такава - цял живот не може да си начеше крастата. Смени много мъже и все не я удовлетворяват, все нещо не и стига. Сега доколкото разбрах се е развела пак. И двете и деца от различни мъже останаха при последния съпруг. Който е отгледал не само свойто дете. А колко любовници е сменила през това време... че на някои даже успя и сърцата да разбие. Аман от неудомлетворени жени. Че и май все се оказват Телци. А плюят по близнаците, че били изменчиви и неверни.

9.   Зарче, такова е - който го може го може ха ха ха

10.   Ако не изпитваш вече нищо съм мъжа ти, защо не потърсиш щастието и любовта си другаде??? Жалко за детето, ама...

11.   ... 5, 9... беден речник и много повторения... а да и женска завист.... ЗАРА

12.   Зарче, някои хора се интересуват от по-интересни неща - ти не разбра ли - отново ставаш жена като сменяш мъжете на 3 г. АМОРтизация му се вика това!Някои ги удря Купидон, а други АМОР-а...като се АМОРтизира старото, идва новото, нали знаеш

13.   "На козата и трябва пръч"
Храни се правилно,
наспивай се,
работи здраво,
бъди с правилния човек(хора) и прави каквото искаш!!!

14.   Здрасти. Не искам да бъда груб и да те съдя! Но моля те кажи, ти какво направи за да спасиш връзката си? Или както обикновенно : скандали, викове и т. н. И за дететопомисли ли? Или всички трябва да се нагаждат по теб! Твойте чувства ли са най-важни? И последно, нали си наясно, че както за едно дете никой не може да замести майката, то това важи за бащата? Колегата ти по добър баща ли ще е, на вашето дете? Жени научете се като има проблем да го решите с разговори по м/у ви, а не със скандали. Успех дано не си поредната, която си мисли, че света се върти около нея...

15.   Тичай след щастието си, не слушай съвети, слушай себе си. Мъжът ти е избрал да НЕ те подкрепя, това е негова грешка! Безотговорно, грубо и отвратително е! Ти си свободна да избереш да потърсиш подкрепа там, където я виждаш. Ти си свободна да бъдеш независима, както сама знаеш, защото сама можеш да гледаш детето си. Единствено можеш да спечелиш нови чувства и подкрепа!

16.   Следвай чуствата си. Остави детето на мъжа си и ти си гледай кефа. Все пак целта на живота е да намерим щастието. Животът е твърде кратък, за да стоиш женена за грешния човек. Та ти си само на 24. Красива и желана. Какво повече искаш?

17.   Ама разбира се, следвай чувствата си. То детето ти няма такива, ма моля ти се.... Ма ожени се 3-4-5 пъти, така да се каже ''да се почувстваш жена'', па на децата си кажи, че все не си щастлива... Ейй, търпение нямам на бившия новата подобна парцалка да я разбере мъжа й отколко време му слага рога... с моя... Тая монахиня.. С по 1 сълза плакне окото от 2 години, че не става мъжо й, а па тя от кога си го слага с моя.. думи нямам. Направи ги парцали и двамата. После - обичали били! Ма вие грам не се замисляте за никой освен за образа си в огледалото бе! Децата ви не са куклите от градината бе, хора. Тука некой мозък има ли изобщо в тая държава? ! Надявам се онази кукумявка да не чете, че преди години й подадох ръка, когато и аз й вярвах, че е ''добра жена'', та ми изяде ръката. Акъл й давам, как да не Секс, секс, секс, само това й е в главата. Тя дори професията си е сбъркатала. На работното място, дано ги видят, та да й свалят ореола вече на Мис Света Вода Ненапита.

21.   Така е, поредното разбито семейство, пак мъжа е виновен. Тя не се чувствала обичана, подкрепяна, желана. Ох майко, не е истина в какво сте се превънрали повечето съвременни жени. Все нещо ви не стига, все искате повече от живота. Бас държа, че мъжа до теб е добър човек и се грижи за семейството си, но след раждането на детето ти си го игнорирала и си охладила неговия ентусиазъм. Сега ще почнеш да изневеряваш, после разводче, страдащо дете, може би ще намериш некой балък с повече пари, после може да си налегнеш пари, но никога няма да бъдеш истински щастлива, парцалките ако новия ти направи още едно дете и има ще си изживееш тръпката и пак ще попаднеш в същия капан. Утре пък тебе ще те зарежат, ще виеш като линейка и горко ще съжаляваш за всичко, но давай ти заслушаваш повече, не детето ти, а ти!

Понякога ми се гади от такива като тебе! Изживял съм го на гърба си и ви знам всичките номерца. На жени като теб не може да се угоди по никакъв начин. само се чудя защо се жените, раждате деца като не сте за семейство. Вие сте си за секс, забавления, почивки, заведения. Това е вашия живот, целият изтъкан от егоизъм и нестихващи претенции!