Разказът на една глупачка
Всичко започна, когато бях ученичка последна година, а той тъкмо беше завършил и беше си намерил работа по специалността. Живееше в по-голям град с повече възможности. Не можехме да се виждаме толкова често, колкото ни се искаше. Въпреки това успяхме да съхраним чувствата си. Първия ми път беше с него. Макар да се страхувах да призная дори пред себе си, че го обичам, нямах никакви колебания, че искам да съм с него. Имахме много възможности, но той чака няколко месеца, докато аз съм готова.
Няма да забравя как ме наричаше неговата малка принцеса и ме глезеше като такава. Не мога да забравя и забавните, и романтичните мигове, които имахме.
Имахме планове да отида в неговия град. Но не стана така. Не се записах в университет в неговия град. Даже с течение на времето му разказвах за партита и купони, а той все ми казваше, че хубаво се забавляваме, но няма ли да уча вече в неговия град, за да се виждаме... А пък аз не възприемах факта, че точно с мен иска да бъде. Все го ревнувах и подозирах. Но накрая аз бях тази, която предаде всичко, което имахме.
Искам да му кажа толкова много неща... Липсва ми. Съжалявам за своето детинско поведение, за това, че съм го пренебрегвала, че съм го наранила. Много страдам от това и дори не мога да събера мислите си.
Той не е перфектен, но е всичко, което някога съм искала... Да открия това и накрая да го изгубя. Кажете не съм ли глупачка???

Коментари

2.   "Каквото сам си го направиш, никой друг не може да ти го направи"! Излез от филма, не е единствен! -
Непукист П

6.   Ми кажи му ма, щом те е наричал малка принцеса ТИ трябва да си разбрала кой е ТОЙ.