Историята на една глупачка
Аз съм едно обикновенно момиче и не съм с нищо по-различна от останалите, от известно време си имам приятел който не е от моя град.. делят ни много километри.. заедно сме от 2 месеца, но до сега не сме се виждали на живо с една дума (връзка по нета)... Той ме обича, и аз отначало го обичах но сега и аз незнам какво ми става. Влюбих се в друго момче което ме харесва.. Момчето с което ходя има чудесен характер не съм някоя която да не оценява това което има признавам, че имам чудестно момче до себе си, но не го обичам и немога просто така да се подиграя с него защото знам какво е да те зарежат... А този който найстина харесвам ми прави само намеци.. и той не е лошо момче но незнам как ще потръгнат нещата с него.... Найстина съм доста объркана и знам, че историята ми е глупава, но ще бъда благодарна на всеки който я прочете или остави коментар.. :)

Коментари

1.   Момиче, 20г. - От моя опит в интернет ще ти кажа - гадже по интернет не си търси никога. Когато си говориш виртуално с някого си говориш повече със себе си, отколкото с тоя отсреща. Прехвърляш му без да искаш качества, които няма, само защотоо ти се иска да е така. Всеки по интернет е "много свестен", на живо няма с кого 2 думи да си кажеш. Истина, да. ВНИМАВАЙ.
На момчето от нета не му дължиш нищо. Нещо си се заблудила, че си му длъжна. Тва, че си губи времето по тоя начин (както и ти), си е негово решение, а и проблем. Прекрати си отношенията с момчето от нета и нека любовта ти да се случва винаги очи в очи и реално, не виртуално.
И нещо последно - отговорите, които търсим са винаги в нас. Ти сама си даваш отговор на това, което питаш и цитирам в момента твоя текст: "Влюбих се в друго момче което ме харесва" "Момчето с което ходя... не го обичам ". Не си длъжна на човек от нета. А да не ти казвам, че и по принцип на никого не си длъжна (освен на майка си и баща си).
Айде със здраве и малко повече мисъл вкарвай, няма да ти е излишно.

2.   Когато станеш между 35 и 40 години, когато изтрезнееш и се наспиш виждаш нещата по правилния начин.
Живи и здрави!

3.   ''... че имаш чудесно момче до себе си казваш... ''.... е как ще е до теб, като го няма... дори не сте се виждали на живо... отначало казваш че си го обичала-е как може да го обикнеш за 2 месеца, а сега дори не знаеш какво става с теб.... я се изясни първо със себе си какво искаш и тогава предприемай каквото и да е....

4.   Как можеш да обичаш някого, когото не си виждал? Как можеш да допуснеш дори, че това е любов?

5.   Може би бъркаш любовта с привързаността. По-скоро си повече привързана към него. Ако никога няма да се видите по-добре не си губи времето с него или поне се виждайте. Много е важен контакта очи в очи :)

6.   И аз съм като теб. Пиша си с едно момче от почти 3 месеца, не твърдя, че много го обичам, а просто съм привързана към него. Харесваме се. Каза, че лятото ще дойде, но мисля, че е невъзможно и все нещо ще се прецака и няма да се видим, а това ме кара да мисля да не си губя времето с него. А и каквото и да правя винаги е недостатъчно.. както и да е. Като ми пише ще събера смелост да му кажа да ме остави и още куп неща.. тъжно ми е, но... :(

8.   Как се влюбвате в хора, които не сте виждали? Може би, повредата е в оя телевизор, но наистина не мога да го разбера.
Ж-28

9.   И аз допреди месец имах приятелка по нета, която обичах повече от всичко на света, и все още обичам. Виждали сме се 3 пъти с нея, и това бяха най-хубавите дни от моя живот, докато един ден преди да отида отново в нейния град и да се видим, тя ми звъни и ми казва че вече не ме обича и не иска да има нищо общо с мен! И два дена след като скъса с мен тръгна с друг, и аз в момента съм като пребит и изоставен. Така че много добре помисли какво ше кажеш на онова момче, и в никакъв случай не постъпвай с него така, както моята приятелка постъпи с мен. И се замисли дали онзи от твоя град си струва и дали той ще те обича така както другото момче.

10.   Абе Вие, незадоволените.
Станете рано преди останалите, помислете на трезво и на спокойно как и къде да нестъпиш накриво през деня.
Пък после тръгни да вървиш уверено и спокойно, не като ти е минал целия ден... така, да си смазан от... така и да се пребереш и да вдигнеш цирка къвто всички го знаем.
Ако искаш да играеш, бягай да играеш.

11.   А бе стига глупости бе, има работа за вършене бе - Бойко Борисов бе
ИМАМЕ ВОЛЯ - това е разлепено по целия град, трябва само да го прочетеш и да го осъзнаеш
Бягай да играеш сега