Искам да се стресне, че ще ме изгуби!
Здравейте, приятелят ми излиза понякога с други момичета, като твърди, че са само приятели. Аз не го правя и се дразня, че той го прави. Не ми харесва, че излиза с някви дето ги познава от 2 дни и вече са големи дружки. Ревнувам и искам да го накарам и той да ревнува поне малко. Искам да види как се чувствам аз и да се стресне малко, че може да ме изгуби. Защото имам чувството, че той си мисли, че съм му в кърпа вързана...
П. п. сигурно има подобни теми, но не откривам точно такава. Моля ви за съдействие!

Коментари

1.   Твоят приятел май си пада доста социална личност.Това не е лошо до момента, в който тръгне да злоупотребява с това в случай като този.И аз да съм, и аз ще се ядосам за начина, по който се отнася.Когато човек е във връзка, се предполага, че трябва да си стои на д-то и да бъде добро гадже.Вярно е, че мъжете са по природа по-първични и имат такива и онакива инстинкти, но според мене едно момиче не бива да толерира това и постоянно да се съобразява.Говори с него и му посочи два изхода евентуално - ако държи на теб и наистина те обича, да спре със задявките с други момичета, а ако ти каже, че не може - казваш му, че ще те загуби.Ако не може да трае да е моногамен, да не е почвал сериозна връзка.Имаш си достойнство все пак и държиш да те уважават.Знам ги аз тея приказки "ние сме само приятели с тях".Просто бъди директна.Не му позволявай да развива някакви паразитни поведения - хем да си люшка тебе в количката, хем да намазва и чуждо внимание (а кой знае може и нещо повече..).Както ти казваш в историята си, че искаш да го накараш да се стресне, кажи му го същото и в очите.

*Габи*

2.   Аз на твое място щях да се чувствам по същия начин.
Според мен начина е само еидн-действай по същия начин! Не вярвам около теб да няма момчета, с които да можеш да излезеш. Не си го правила, но започни да го правиш.
Другия вариант е да поговорите. Кажи му колко неприятно се чувстваш и че това те притеснява. Ако е човек ще те разбере. Ако не ще постъпваш точно така, както и той.

3.   Чудя се до колко можеш да се излагаш. Едва ли не обвиняваш него заради това което прави. Истината обаче е в това че ти си виновна, не той. Той е много глупав, щом измисля толкова неправдоподобни оправдания, но ти си още по залупена, щом мислиш и се надяваш че той някой ден ще се промени. Това е все едно да си купиш нещо счупено и да очакваш да ти върши работа.

4.   Брей какво самочувствие, ще каже човек, че си някоя принцеса.

5.   Прави и ти същото. За съжаление повечето мъже от добро не разбират - когато си им постоянно на разположение и са сигурни в чувствата ти, са спокойни и не си дават много зор. Видят ли, че не ти пука много-много и има вероятност да ги зарежеш или да им изневериш, се сещат, че тази жена не била даденост. Дори много да искаш да сте заедно повечето време, отдръпни се. Да види, че няма да му бъдеш на разположение винаги, когато на него му скимне.

6.   Мале, моя ако тръгне да излиза с други директно ще ги оставя. Започни да излизаш и ти с други момчета под предлог, че сте само приятели или говори с него. Успех :)

7.   не прави същите грешки, който прави гаджето ти. разговаряйте, сподели как се чувсташ, ако не промени нещата значи няма да се получат работите, освен ако не искаш да се тормозиш и накрая да те зареже, че мрънкаш и се заяждаш "безпричинно"

8.   от авторката : Благодаря за помощта! И не не съм принцеса, а човек, който иска да бъде уважаван...

9.   Боже, вие сте луди. А къде е личната свобода? Ако той се чувства така й е верен? Какво значи прави и ти така, след като тя няма желание да го прави? Защо трябва да го променяте, след като проблем няма? И после се чудите защо си прецаквате връзките. Той е социален и му харесва да излиза, чувства се добре човека. Дори не са женени, няма и деца. Направо недоумявам, как може да искате да ограничите мъжа и да се чудите после защо ви е изневерил.

10.   Момчетата карат жените които са с тях, да ги ревнуват от другите жени. Истинските мъже, карат другите жени да ревнуват жената която е с тях. Тоя глупак е още с детски мозък и не дава и две стотинки за тебе и чувствата ти.