Как да открия мацката?
Ходя в една фитнес зала, в която видях една много красива и сладка мацка. Въпреки, че ходя няколко пъти седмично, повече от два месеца, досега не я бях срещал. Не мога обаче да я засека повече, а много искам. Изглеждаше като ученичка, което може да означава, че идва по време когато съм на работа т. е. може и никога да не се засечем. Няма как да попитам някого пък и не искам, не е хубаво да се намесват трети страни между един мъж и жена. Знам, че се хващам за сламка. Не искам да говоря глупости, но мисля, че ме хареса като минавах покрай нея си протегна крака да ме докосне. Но може в крайна сметка да ме разхареса ако се запознаем, или пък да си има по-готино гадже, знам ли и аз...

Коментари

1.   Ами ако се засечете пак я заговори. :)

2.   Заговори я следващия път:))) А и едва ли е ученичка, нали си я засекъл след работа, значи може пак да я засечеш!! А и в интерес на истината нищо не ти пречи да поразпиташ тук там, по така дискретно и по завоалирано :)) Good Luck :PP

3.   Аман от дечковци, дето видят нещо красиво и са готови на всичко за нея, после пък ревът че станало еди какво си.
Когато една жена първо те впечатли вътрешно(умствено), тогава ще се приеме че си пораснал.

4.   Дано се срещнете отново. И я заговори най-после, за да не чакаш 2-3 м. да я видиш отново. :-)

Пс: Все пак питай за името й на рецепцията или дали е идвала скоро, ако е идвала по кое време. Ако наистина я харесваш трябва да го направиш, понякога съдбата се намесва, но трябва и малко действия.

V

5.   Почти невъзможно е жена да те впечатли умствено, а и тогава вероятно ще те отблъсне външно.

6.   Отиди на ясновидка

7.   Нима това е единствното красиво момиче? Това е просто една непозната, не бива да й отдаваш чак такова значение. Позаглеждайки се на улицата, можеш да забележиш доста красавици, всички ли ще тръгнеш да издирваш? Ако ти е само за едната свалка, ок, но не мислиш ли, че за да а харесваш толкова много, че да я търсиш и искаш съвети, трябва поне малко да я познаваш?

8.   Първо не се нарича ''мацка'' звучи ми доста унизително. Виж момче бил съм, като теб и все още съм въпреки, че съм на 32 год. но такива сме си мъжете видим нещо красиво и край тя е друга нема, чак ме изби на смях. Колкото си мислиш за нея нищо няма да стане, избии са от ума. И моляте не се отчавай, бил съм с красиви жени и да ти кажа няма кой знае каква голяма работа, освен, че като си на улицата с нея всеки я заглежда и се облизва, ако обръщах на всеки внимание да се бях збил 100 пъти. Не всичко е красотата братле, трябва да е и сериозна, умна да държи на теб, и хубава да е като се ебава с теб за къв грездейти е... пък с тези бебешки приказки '' мисля, че ме харесва, протегнаси крака да ме докосне'' ти да не си на 15 год.? ! Ето такава жена един ден ще ти разбие живота и ще се молиш да не беше я срещал никога.