Предателство или не?
Здравейте реших да споделя, моята история ще започна с хубавата част. Всичко тръгна преди три години запознах се с нея, момичето на моите мечти, показа ми какво е да обичам с цялото си сърце, и само хубави неща така, преди 2 години дойдох зад граница, не можех без нея толкова много я обичах че след 4 месеца се пребрах при нея, стоях си там близо годинка, токова много се обичахме с нея толкова нежно ме, лъга тя толкова че се бях отстранил от всеки и всичко ставах с, мисълта за нея лягах с мисълта за нея делеше ни, само едното легло. Един ден тя предложи да, си направим бебче, ах защо я послушах, все пак бяхме много млади.... И така навих се след 2 седмици и закъсня 2 3 дни, взех и един тест, и така отначало показваше 1 черта, след няколко часа, тя ми звънна и ми каза добрата новина две чертички.... бях много щастлив, обичах живота обичах себе си обичах всичко що шава.... Беше като един сън... но моето момиче сподели всичко с майка си... тази злобна и гадна жена, тя не помисли за това че, ще отнеме един човешки живот не помисли, за здравето на дъщеря си, помисли за това че ако остави това бебе, ще си има проблеми със семейството си, а аз.... аз бях зле както и моето момиче. На следващият ден, те ми обявиха аз съм бил виновен за това, да съм бил намерил пари за прегледи и, да го махна колко зле беше всичко, нямах пукната пара, имах други задължения но си помислих, исках да отърва момичето си от проблеми, така намерих една малка сума от 200 лева щели да стигнат за аборт, едно друго отидох с тях двете, не се получи при първият гинеколог, обиколихме няколко един от тях, се нави.... взехме хапчета едно друго всичко мина по вода... но не и това нашето бебче искаше да се роди повече от всякога минаха след тези хапчета около месец, бебето растеше аз се радвах оставаше ми много малко, да си взема момичето с мен зад граница, ах как исках това господи, след няколко дни момичето ми каза че се нуждае от мен, нуждае се от пари за да го махне, намерих други 300 лева, за да може да го махне.... добре нямах от къде но намерих по дяволите моето момиче, се нуждаеше от това... не трябваше да я слушам... както и да е всичко мина по вода, в деня на аборта аз имах един много важен изпит, в моя живот бях готов да не отида, а да бъда с момичето ми.... изпита го взех, не бях щастлив... липсваше момичето ми.... пребрах се и седнах сам самичак да се почерпя със бира, седнах понапих се моето момиче, имаше да ми казва това че между нас не вървяло, и искала да ме оставя, на мен това ми трябваше случи се така че, изпаднах в 50минутен шок, където дойдоха след това линейки и доктори.... всичко се разбра помежду моето семейство, момичето ми ме беше зарязало от този ден насам, всичко потъна жената с която исках да прекарам живота си превърна за месец и половина живота ми във, ад толкова слаб бях че посегнах на живота си, посегнах на наркотици ето ме сега, отново съм с нея... обичам я но тя винаги си търси повод за каране, чудя се на кого съм навредил, на кого съм направил лошо че живота ми се отплаща така... винаги съм се борил за тия три години, сега съм безпомощен... благодаря ви че ме изслушахте... Ваш искрен Боби Влво

Коментари

1.   Да, предателство е, но и ти си глупак - когато едни 200 лв. нямаш, къде си тръгнал да правиш деца? Ти не мислиш ли малко с главата?
Иначе тази я остави - тя съвсем няма нищо между ушите и просто ще те завлече много. С такива хора не се занимавай!

2.   Много наивно. Цялата история, всички герои в нея са... не мога да намеря точните думи, но да не Ви критикувам.
Авторе стегнете се здравата и не допускайте повече такива истории- опит за самоубийство, наркотици и прочие. Толкова ли сте изпаднал....

3.   Леле Боби, леле Влво! Стегни се бе, човек! Какви наркотици, какви самоубийства, какви 200/300 лева? Че това са нормални неща - случват се в живота на почти всеки човек, ако тръгнем заради тях всички да се гътаме - жив човек няма да остана по Земята!
Ти мъж ли си или п..ка? Я й понасвий малко сърмите на тази, тропни по масата и покажи кой кара влака? Майка й ще й давала тон в живота!

4.   Пълна измислица! Тестовете за бременност важат от 5 до 10 мин! След това време може да покажат и 5 чертички, това нищо не значи! Или е измислена история или мацката те е метнала.