Какво мислите за кофти държанието на отрязаните?
Здравейте, приятели въпроса ми се подразбира и в заглавието-Какво мислите за мъжете, които хвърлят ''помия'' зад гърба на момичето, което са харесвали и харесват, но са били зарязани от нея, поради причината че тя не отговаря на неговите чувства, уважава го като човек и личност и го цени като приятел, просто не изпитва онези любовни чувства? ! Наскоро ми се случи такава случка.... момчето като цяло е свясно, не е лош човек, просто аз го приемам като много добър приятел, уважавам го , но нищо повече, няма я нито тръпката нито пеперудите, нито приятното свиване на корема при вида на любимия. Не исках да го залъгвам, но и не исках да го нараня защото той беше наистина добър или поне така си мислих... докато не му казах че не изпитвам нищо освен приятелски чувства, обясних му че е прекрасен човек, че ще си намери по-красиво и прекрасно момиче, което не само ще го обича, ами ще го обожава. И от този момент до ден днешен//а оттогава мина почти година//този човек не спира с обидите. Било то в социалните мрежи, скайп, наживо прави разни лоши намеци//учим в един университет, един клас//. Наскоро се пусна и не много приятен слух за мен, за който той е отново виновен. Разбирам го, наранен е, но това положение в което ме поставя започва да ме изнервя и натъжава, защото много го уважавах и го мислих за свясно и кадърно момче, а то излезна противоположното на това за което се е представял. Досега не съм отговаряла на нападките му, тъй като се поставях на негово място и разбирах че не му е лесно, но вече мина доста време, а той не спира. Според мен постъпих правилно, както се казва-По хубаво да те зашлевят с истината, отколкото да те галят с лъжата! , а и сърце не ми дава да съм с човек към когото не изпитвам нищо, освен безразмерни приятелскаи чувства. Абсурд да разговарям с него... отбягваме като прокажена. Та въпроса ми е... какво мислите за такъв тип мъже при които първоначално те галят с перце, но когато разберат че не могат да те притежават си забиват ножовете и сякаш си изливат омразата върху вас, въпреки че сте изпитали честност спрямо него? Жалко ли е? Защото според мен е именно жалко и долно такова поведение, след като доскоро си обичал това момиче, сега да я плюеш като боклук едвали не! Какво вие бихте направили в такава ситуация? Ще се радвам да чуя различни мнения! ... Благодаря за отделеното време! :)

Коментари

1.   Еми какво да ти кажа глупак. И мен са ме рязали и да зависи как точно ти казват нещата може много да се ядоса един човек. И аз съм се ядосвал дори и по най милия начин да ми кажат "ас не те харесвам", но това е за няколко секунди. Но цяла година и то при положение, че сте се познавали от преди... глупак.

2.   Приятелството между мъж и жена е отвратително ако няма секс.

3.   Този човек не заслужава уважението и вниманието ти, в същото положение съм като неговото, момичето което харесвам обожавам и обичам и трите глагола са слаби да покажат какво чувствам към нея, ми каза че на този етап (преди 5 години) не може да ми бъде нищо повече от приятелка. По принцип не съм лесен и думите "обичам те " ги изричам много трудно, не съм и някой беден сдухан мухльо който незнае за какво живее. През тези 5 години до момента нито за миг не съм спирал да мисля за нея, все още сме в приятелски отношения излизаме си насам натам правим си изненади един на друг, чуваме се поне по 1 път на ден по телефон отделно чатове и т. н. Тя тъкмо беше излязла от травмираща връзка и не беше сигурна какво иска, беше наранена, изтормозена, смазана психически от боклука подиграл се с нея, беше забравила да се усмихва. Аз и дадох обещание, че ще я чакам колкото е необходимо, дори и години да минат, и наистина 5-та година по-късно още продължавам да я обичам, тези чувства няма да изчезнат никога, в сърцето ми има място само тя и НИКОЯ друга. А този боклук който те тормози просто спри да му обръщаш внимание, ще му стане безинтересно и ще спре. И не проумявам как на човек когото довчера си обичал, можеш да кажеш - мразя те!

М 24г.

4.   Поредния комплексиран мъж с наранено его. Изобщо не му обръщай внимание, няма смисъл... А на слуховете отговори подобаващо, или пусни и ти някакъв за него... или му кажи да спре да си ги измисля, щото много жалък изглежда отстрани. Ако не спре, не му обръщай вниманието, което си проси в момента. Безразличието е по-гадно и определено ще го подразни факта, че не ти е интересен вече.