Добри оценки на матурите
Здравейте! Аз съм слаба ученичка имам доста двойки ! За 1 срок имам двойка по физика ,a по другите
предмети - математика ,химия, билология , англ.език и .т. н имам тройки . 7 клас съм и ми предстоят матури и искам на матурите по всичко поне да изкарам четворки за да мога да вляза в хубаво училище. Това е много важно за мен . За един месиц трябва да науча добре всички уроци по всички предмети това за може би е невъзможно ! Но искам да вярвам ,че ще успея. Според вас ще успея ли?

НЕ УЧИХ И ТОВА БЕШЕ ГРЕШКА :X

Коментари

1.   Хубаво е, че си признаваш, че не си учила. Това е голяма грешка, но ако си мотивирана и умееш да преследваш целите си можеш дори 6 да изкараш на матурите.

Единствената насока, която мога да ти дам е по всяко свободно време да учиш някой урок и първата ти работа след връщане от училище е да седнеш поне за 30-40 мин да учиш някой урок. Помни, винаги има време за учене.

2.   Малко късно си се сетил/а, но щом имаш желание давай.

3.   Щом имаш желание ще успееш - звучи изтъркано, но е факт. Гледай да научиш добре основните неща по предметите останалото само го прегледай. Успех

4.   Още не разбирам какво прави историята ти в раздел "Любов и изневяра". И мила, за 1 месец няма да можеш да научиш всичко. Добрите оценки се градят с години учене и търпение. Знам го от личен опит, преживяла съм го и сега съм отличничка без нито една четворка. И ти ще успееш, не се тревожи. Само трябва да се стегнеш и занапред да учиш повече. Само 5-ти клас съм, така че едва ли бих могла да те посъветвам нещо по-различно. Успех на матурите! :)

5.   Как какво прави темата тук? Влюбила се е в игрите и сериалите и е изневерила на ученето, но сега съжалява и иска прошка от учебника си по математика. Дано и прости!

6.   Ти за цяла година не си научила, а за някакви 20 дена ще научиш целия материал... малко трудничко ми се вижда, но щом имаш желание... успех!

7.   Повярвай ми 20 дни са напълно достатъчни, стига да учиш както трябва. Те матурите нали са 2, разделяш времето поравно, или както прецениш, ако нещо ти е по-сложно и така.
Успех!