Как да разбера дали и той ме харесва
Здравейте, много си харесвам едно момче. Израснали сме от деца, винаги сме си помагали и сме се обичали. Проблемът е че май го обичам по друг начин, ревнувам го, сънувам го и т. н. Годините приятелство ми пречат да му споделя. Всичко започна преди три месеца. До тогава сякаш нямах такива чувства.
Бяхме на рождения ден на обща приятелка там се видяхме( от година не го бях виждала ). Всичко си беше ок, забавлявахме се и той ме изпрати до нас и там ме целуна. Аз се стаписах и не отговорих много на целувката, защото по-скоро не очаквах и не бях мислила за НАС като нещо друго. Понеже бях объркана не повдигнах темата и се опитах да забравя. След седмица бяхме на дискотека, после отидохме у тях. По едно време видях, че хората си тръгват един по един и аз реших да тръгна. Той ми каза да изчакам и ще ме изпрати. Но не го направи! Седнахме на дивана и се заговорихме за детството и игрите и той пак ме целуна и после сещате се какво последва. Пак не говорихме. Аз обичам да се правя че не ми пука от нищо и реших пак да го направя. След седмица той ми звънна и ми каза че му липсвам, аз обаче не отвърнах, защото родителите ми бяха при мен и ме хвана срам ( вечеряхме ). аз нямам гадже и какво а кажа.. А и пак не очаквах. Исках да говорим на другия ден. Така и стана. Обаче преди да отида на срещата ми се лепна една приятелка, която не можех да изгоня и тя се натресе. Но и по добре щото и той беше с приятел. Не ни оставиха и 5 минути. Той е студент и сега му е натоварено и все отлага да говорим. Незнам защо.
Вече втори месец мина, а той не казва нищо. Преди 2 седмици случайно се видяхме в едно заведение ( бяхме доста хора ). Той уж неволно ме прегръщаше и ми хвана ръката. Опитах да я дръпна, защото ми стана неловко, но той не ме пусна. После повървяхме и точно пред нас пак ме цеуна. Беше много страстен. Казах му : Какво става? Но в този миг видях майка ми и не можахме да говорим. От тогава се опитвам да говоря с него, но той все отлага. не мога да разбера защо.
Моля ви помогнете ми.

Коментари

1.   Здравей,
Аз бих казал, че си играе с тебе. Усетил е че си пасивна (не се дърпаш) и сега чака да се смажеш от напрежението, което се е събрало в тебе. Веднъж смачкана, ще те разиграва както си иска (ще си резервният вариянт за него - гадже на повикване).
След като те е целунал, трябва да ти е казал зашо го прави. Щом него прави, значи си играе с тебе.