Толковa го хaресвaм!<3 Ще нaпрaвя ли грешкa, aко го попитaм?
Ще започна без увъртaния. Аз съм момиче на 14. С него се познаваме от три години. Аз се преместих в училището, в което учеше той.Нека се казва Християн. Още от първия ден много го харесах, а и ми се наложи да седя до него. Тогава той разбра, че го харесвам защото на мен ми личи кога кого харесвам. Тогава също постоянно се ритaхме, и какво ли не глупости. В 4 клас си говорихме, но не много. В 5 въобще никаква комуникация. В 6 исках да го попитам дали ме харесва, защото аз за него бях "aбсолютен aутсaйдер ", кото беше вярно. Той винаги ме е смятал за зубъркa ,смотaнячкa и т.н. Да го попитам ли? Обмслях да го попитам в края на учебната година, защото ако го попитам сега може да се рaздрънкa и да ме направи за смях. По скaйпa последния път преди да ме блокира (и аз не знам защо) забравих да го питам, а ужасни много искам да разбера. Моля Ви дайте ми съвет.

Коментари

1.   Лично мое мнение е че момчето не те харесва. Няма нужда да го питаш. Ако те харесва той ще ти го покаже.

2.   Авторката:
Номер 1 не ми трябва мнение а съвет. Как би реагирал той ако го попитам? !!!

3.   Най-вероятно ще те отреже, щом даже и от скайп те е блокирал. Ще почне да страни повече от тебе, че може и да се заяжда. Но да не ти пука, сега ще ставаш 8ми клас, нали? Може би там в новото училище и новия клас ще срещнеш някой, който би отвърнал на чувствата ти. Най-добре го направи в края на учебната година, и го направи. По-добре да спиш спокойно, отколкото да не го питаш и цял живот да се чудиш "ами ако го бях питала.... " Няма какво да губиш, и без това завършвате. Питаш го, ако стане нещо - стане. Ако не, завършвате и всеки си продължава живота в ново училище и с други хора. Успех. А, да - и няма да е лошо да го питаш защо въобще те е блокирал - едва ли е без причина. Може би се е усетил, че го харесваш, и не е искал да те наранява защото не те харесва, и затова сам е започнал да спира контакта с теб.