Има ли истинска любов?
Има ли обвързан мъж или женен мъж, които да не заглежда чуждите жени, дори когато неговата жена е с него? На 21 години съм и имам '' уж сериозен приятел'' от почти 3 години, но от известно време мисля, че искам и трябва да се разделим. Опитва се да изглеждам добре , опитвам се да му угаждам както мога правя всичко за него, а на среща нищо не получавам. В началото всичко беше добре, но от известно време почти винаги е недоволен и почти винаги мрънка за нещо. От известно време забепязвам, че заглежда и други жени, дори когато аз съм там, опитвах се да не обращам внимание, но не мога повече. Има едни приятел с който постоянно обсъждат други жени сякаш ме няма. Колкото и да искам да не е така нищо не става, незнам какво не ми е наред и защо се промени отношението му към мен, но мисля, че незаслужавам това. Той е на 27 години. Съществува ли изобщо истинската любов или е някаква измислища? Всеки отвързан мъж ли започва да изневерява след продължителна връзка с една жена

Коментари

1.   Не всеки обвързан мъж изневерява, но които не го правят са изключение. В общия случай рано или късно хората си омръзват. Кажи му че действията му те нараняват. Ако не си промени поведението значи не те уважава и трябва сериозно да се замислиш над връзката ви. Другото, което моцеш да направиш и да се опиташ да разнообразиш връзката ви. Предложи му да отидете на някое ново място, да направите нещо различно, да опитате нещо ново в секса... Успех!

2.   Да, съществува, но в твоя случай я няма. Зарежи го тоя, не те обича. И как така в присъствието ти ще говори за други жени? Дори и да не си там... при положение, че си има приятелка, какво го е грижа за другите... Очевидно не е влюбен в теб, или просто бройката му не е достатъчна. Типичен женкар. Зарежи го!!!

3.   Затова трябва да има правила в една връзка. Ако не ти е приятно да се заглежда и обсъжда други жени му кажи да престане. Ако не спре, да си ходи при тях. Прав му път. Аз така правя. Или е само с мен или с всички останали, с които иска. Ако ти се оправдае, че това е мъжката природа и такива подобни, покажи му, че и женската природа е такава. Но любовта потиска тази природа. Ако при него не действа, значи няма любов и ти си излишна. Не се мъчи, а бъди принципна и си дръж на достойнството. След като той не те оценява, има ли смисъл тази връзка? Тя не е едностранна. Колкото и да ти е трудно, трябва да отстояваш твоята гледна точка. И на мен не ми беше лесно с моя съпруг. На 3-тата година и той реши, че трябва да се разнообразява. Сега съжалява и знам, че цял живот ще съжалява. Аз още повече. Простила съм, но не съм забравила. Казах му, че ако не е щастлив с мен да си търси щастието, но аз няма да присъствам в живота му. Той реши, че аз съм най-важна и се промени коренно. Сега сме вече 11-та година заедно. Надявам се да има истинска любов между нас. Наистина си поомръзнахме малко, няма страст, няма тръпка. Но засега не можем един без друг. Като един организъм сме вече. Ако единият го няма, другия трудно ще съществува дълго. Не знам дали това е истинска любов. Ревнуваме се още. Караме се за глупости. Сърдим се от време на време. Странни са понякога отношенията между мъж и жена. И всичко е индивидуално. Влюбването и пеперудите в стомаха винаги преминават за съжаление. Дано да съм ти помогнала с нещо. Успех;)

4.   Абсолютно съгласна с момичето над мен. Няма какво повече да се добави

*Габи*